1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

3 ayda 21 kg yorum ve öneriler

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve deskel tarafından 6 Ekim 2012 başlatılmıştır.

3 ay için yeterlimi

Anketin kapanma tarihi 7 Ekim 2012.
  1. başarılı

10,0%
  2. orta

30,0%
  3. daha çok var :D

60,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. catdeli

catdeli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    selam abi kısa sürede çok güzel kilo vermişsin bana ne tavsiye ediyorsun 3 ayda 10 kilo vermek istiyorum supplment olarak ne tavsiye edersin heyecanla beklıyorum

2. Murwinduck

Murwinduck Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Konuyu acan kardesim Deskel , bu yukardaki mesaji bence de cok dikkatli okuyup tekrar tekrar dusunmeni oneririm. Bende senin yasadigin surecin benzerini yasiyorum suanda ,

124.5 kilo ile 2.5 ay once Diete basladim , Diet der iken oyle tek tek gramaj hesabi yapmadim. Sadece kaliteli yemeye ozen gosterdim , Sivi agirlikli ve protein agirlikli yemekten bahsediyorum. 1 ay sonra ise 119.5 Kilo iken yani diete basladiktan 1 ay sonra 5 kilo verip ve hayatimdan hic cikaramadigim cok sevdigim spor olan VG`ye basladim. Haftada 5 gun olmak uzere ve her gun bir bolge olmak uzere tabiri caizse sirilsiklam olmadan salonu terketmiyorum.

Suan 112 kiloydayim. 6 haftalik(1.5 aylik) sure icerisinde , 7.5 kilo verdim. haftada ortalama 1-1.5 gibi bir kilo kaybettim. Ama kesinlikle olculerimden ve kas kutlemden herhangi bir kayip yasamadim. Hedefim ise onumuzdeki takibeden 4 aylik sure icerisinde 22 kilo daha kaybedip 90 kiloya dusmek. Ama tabi kaliteli yiyeyerek ve durmak bilmeden calisarak.

Son olarak onerebilecegim , No pain No gain dostum , spor salonunda tek basina kilonun altinda aci cekmeden , cardio yaparken nefes nefese kalip zorluk cekmeden verecegin hic bir kilo anlam kazanmayacaktir ve faydali olmayacaktir. Ben boyle dusunuyorum.

selamlar.

atesdagli bunu beğendi.
  3. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    ben burada yorumlarını yazan runkushichi ve murwinduck a katılıyorum. yol gösterici, motive edici, bilgilendirici yorumlar gerçekten. şunu söylemek isterim ki: birhafta da, on günde felan verilen bu kadar fazla kilolar adı üzerinde sadece kilo kaybıdır yağ kaybı değil bu gün sporla profesyonel anlamda uğraşan ve bunun bilimsel araştırmalarını yapan uzmanlar şunu söylemektedir: yağ yakmanın en sağlıklı ve kalıcı yolu vücut kas oranını arttırmaktır. kaslarını soba gibi düşün yağlarını ise yakıt soban be kadar büyük olursa o kadar fazla yakıt yakma imkanın olur. sana naçizane tavsiyem mutlaka ama mutlaka spor yapman, uzman gözetiminde yapman ve spor salonuna yazıldığında sana daha başlar başlamaz suplement almalısın, şunu da al, bunu da al diyenlere bu konuda yeterince bilgi sahibi olup, kendi kararlarını alabilecek aşamaya gelmeden önce kulak asmamandır. aslolan sağlıktır ve çok değerlidir bunun bilincinde olmalısın ve görüyorum ki zaten öylesin. büyük kilolar vermek durumunda olan insanların o an ki durumundan yararlanmak isteyip te abuk sabuk ürünleri o insanlara pazarlamaya çalışan birsürü gözü açık var onların oyunlarına gelme. sporunu yap, diyetini yap, iyi dinlen... gerisi zaten gelecektir zamanla. unutma birgün de olmaz ama yeterince azimli, istekli olursan ve gereken adımları doğru zamanlarda atarsan bir gün mutlaka olur. sağlıklı yaşamayı tercih ettiğin ve bu yolda adımlar attığın için tebrik ediyorum.

Son düzenleme: 8 Mayıs 2013
  4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    fotolar iş yerimden görünmüyor ancak rakamlara bakarak şunu söylemeliyim
    kilo vermek değil sağlıklı vermek önemli
    yağ dokusu ve deri dokusu kilo kaybına aynı anda aynı tepkiyi vermezler
    yağlar ve kas kütlesi hızlıca kaybolurken deri onlara ayak uyduramaz olduğu gibi kalır ve sarkık görünür
    o yüzden nasıl yavaş kilo aldıysan öyle yavaş kilo ver
    ayda 3 kg civarı iyidir ( o bile deri için hzılı gelebilir bir ıspatı deneyi kanıtı yok tamamen tecrübi konuşuyorum)

5. narkiderki

narkiderki Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    işi bilen arkadaşların yorumları ne kadar işe yarıyor anlatamam.. bende başlıgı açan arkadaşla hemen hemen aynı durumdayım ve dediklerinizi dikkate alıcam, tavsiyeniz için teşekküler.

6. rockman52

rockman52 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    13
    azim var gördüğüm kadarıyla uzman kontrolünde hedefine rahat ulaşırsın

Sayfayı Paylaş