1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

3 ay oldu ama orantısızlık var

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve montana tarafından 2 Şubat 2007 başlatılmıştır.

1. montana

montana Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam,body ye başlayalı üç ay oldu ilk başladığımda 71 kg idim..şu anda 76 kiloyum..yaş 34..Ancak benim sol omuzum sağ omuzuma göre geri kalıyor..Ayakta yana açış yaparken sağ ile çok rahat kaldırıyorum..ancak sol ile yana açış yaparken zorlanıyorum...Trapez e vuruyor hareket..Sol omuzun geri kaldığını hocaya söyledim..O da bana dumbell la yana açışlarda (3*10 yapıyorum.) 4.set tek olarak sol omuz çalış dedi.Ancak sağ ile rahat bir şekilde 10 kg kaldırırken aynı ağırlığı sol ile kaldırırken zorlanıyorum ve trapezde devreye giriyor.Bu sefer sol trapez daha fazla gelişiyor..Hocalarımızın önerilerini bekliyorum..ayrıca genel yorumlarınız nelerdir..Teşekkürler...

2. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    yolun başındasın. zayıf bölgelerin muhakkak olacak. sol omzuna gelince 10 yerine 8 ile çalış. böylece oda güçlenip sağ omzuna yetişecektir. kolay gelsin...

Sayfayı Paylaş