3.5 ay ev çalışması emx91.

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve emx91 tarafından 7 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 25 üye.
  1. emx91

emx91 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
  2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    3.5 aylık ev çalışmasına göre vücudun fena değil bence ağır kilolarla mı çalışıyorsunuz yoksa hafif mi?

emx91 bunu beğendi.
  3. emx91

emx91 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    biraz agir, tek halter var onla calisiyorumm.
    genel olarak ozetlersem bu 3.5 ayin topu topu 40 gunu calistim geri kalan 60 gunu beslenme ve dinlenmeyle gecti.
    fakat benim calisma programim farkli biraz dusuk tepmpoda agir kaldiriyorum kalp atisi normalin cok az ustu calismalarim ise biraz fazla agirliklarla calisiyorum.
    cardiodan cok uzak birşey.
    calisma biraz dış kaslara younluklu.

4. Jevric

Jevric Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Başlamadan önceki ölçülerin ve kilon nedir?
    Salona gitmeden de fit bir vücut yapılabileceğinin ispatıdır bu. Gayet başarılı.Bravo

emx91 bunu beğendi.
  5. emx91

emx91 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    kilo 64 civariydi.
    kollar 32 cm şimdi 36
    buna benzer 3 - 5 cm artış var yani.

6. Faruk Erdemir

Faruk Erdemir Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Grafik & Web Tasarım
    Yer:
    İstanbul
    Ev Ortamında Yapılmış Guzel Bir Sonuç ....Tbrk Ederim...

emx91 bunu beğendi.
  7. tirebel

tirebel Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    büyük bi gelişme katetmişsin tebrik ederim iyi çalışmalar

emx91 bunu beğendi.
  8. RUNTIME ERROR

RUNTIME ERROR Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci(Bilgisayar Mühendisliği)
    Yer:
    Ankara
    Gelişmen 3.5 aya göre güzel özellikle bicepslerin için ama sana önerim izlediğime dayanarak tabi biraz sırt çalışman ve göğüslere ağırlık vermen vücudun gelişemeye açık görünüyor 3.5 ayda bu kadarsa...
    Çalışmalarında başarılar...

emx91 bunu beğendi.
  9. ilhAn!

ilhAn! Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    iSt
    iyi vücüt yapmıssın

Son düzenleyen: Moderatör: 14 Aralık 2008
    emx91 bunu beğendi.
  10. morpius

morpius Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hocam ben sende iriyim fakat bunu söylerken övünmüyorum bende senin gibi olsam keşke çünkü zayıf kas çok iyi başarmışsın sen tbrkler benim de evde çalışmam gerekiyor salona gidemiyorum benimle irtibata geçersen sevinirim saygılar

11. emx91

emx91 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    [email protected] msnim yardimci olabilrim istersen burdan sor

12. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    Güzel valla.Göğsü 10 cm. kadar genişletirsen çok iyi olur.Bruce Lee'nin vücuduna benziyor vücudun. :)

emx91 bunu beğendi.
  13. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bunu ozel konusmaniza gerek yok,burdan devam ederseniz herkes faydalanacaktir ve yaptiginiz bir hata varsa tecrubeli uyler tarafindan duzeltilecektir.

djburakgs ve bonatschi bunu beğendi.
  14. bodypower34

bodypower34 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    yasın küçük sporda yenisin acık konusmak gerekirse evde ancak bukadar olur 3,5 ayda spor salonuna yazılmanı tavsiye ederim yoksa daha ilerisine gidemezsin

emx91 bunu beğendi.
  15. antijen

antijen Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    3.5 ay için iyi bi sonuç

emx91 bunu beğendi.
  16. vandamme

vandamme Yeni Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    vücudun iyi gelişiyo.göğüs,omuz,triceps,sırt ve kanat için sana haftada 2 gün şınav çekmeni öneririm ve bu şınavı özellikle göğüslerinin gelişmesi için spor mağazalarından,ben nike'tan almıştım 2 tane şınav aleti,elini yumruk yapıp şınav çekmeyle aynı hareket fakat ona göre en büyük artısı bu aletle şınav yaparken ellerin yerden 1 karış kadar yüksekte kalıyo,dolayısıyla da göğüslerin,sırtın ve kanatların normal şınava göre çok daha fazla gelişiyo.triceps çalışırken ellerini omuz genişliğinden biraz daha dar tut.sana önerim göğüs ile tricepsi şınav hareketiyle çalışıcağın zaman ikisini de aynı gün çalış triceps 4 göğüs 4 set olarak ve set aralarında 1 dakkayı geçirme.önce göğüsü çalış,yani ellerin omuz genişliğinde olarak.eğer ellerini omuz genişliğinden daha açık tutarsan göğsünün dış kısımları daha çok çalışmış olur,dar tutarsan da göğsün iç kısımları daha çok çalışır,omuz genişliğinde tutarsan da iç,orta ve dış kısımlar eşit çalışır.Üstelik evde çalıştığına göre şınavı muhakkak yapmanı öneririm.benim üst vücudum tamamen şınavla gelişti.yaşım 20 benim.3-4 sene her gün şınav çekiyodum günde 60 tane,daha sonraları bu sayıyı 130 a çıkarmıştım son senemde.ama işte o zaman bilgisizlikten set olarak çalışmıyodum.bi 30 tekrar yapıp 5 dakka dinleniyodum falan öyle,bazen taa akşama kadar yapmıyıp akşam yapıyodum ve kesinlikle her gün yapma şınavı.eğer şınavı her gün yapmamış olsaydım inanıyorum ki şu anki vücuduma göre daha kaslı olurdum.şınavı neden bıraktın diyicek olursan alt göğüslerimin ve trapez kaslarımın çok artmasından dolayı.alt göğsün çok hacimli olması erkekte yandan bakıldığı zaman hoş durmuyo bence ve trapez kasını da hiç sevmem(zaten omuzlarım biraz düşük olduğu için trapezler çıkınca iyice düşüyo omuzlar ve çok kötü bi görünüm oluyo) ama sen yeni olduğun için şınavdan korkmadan haftada 2 gün 8-10 set kadar yapmanı öneririm.unutma triceps için dar tutucaksın.nefes alıp vermeyi de unutma,eğilirken nefesini alıp kalkarken vericeksin ve şınav çekerken karşıya bak.vücudun gayet iyi gelişiyo başarılar sana

17. Only Rocky

Only Rocky Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Denizli
    evdeki imkanlarınla super iş çıkarmıssın çatıyı biraz genişletsen süper olcak göğüslerde arkada seyirmiş tabiki evde göğüs calısmak kadar zor bisey yok şahsen koca bench sehpası koca plakalar zor iş temennim en kısa zamanda gönlünün istediği salon çalışmasına ulaşabilmen çünkü salonla ev arasında dağlar kadar fark var hem motivasyon hemde çeşitlilik açısından ;]

18. emx91

emx91 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaslar bıleğimdeki sakatlıktan dolayı ara verdim 3,5 aydan bu yana yaklaşık4 - 5 ay geçti o zamandan beri spora ara verdim hacim eksildi yeni video koycam yakında ama eskisi kadar formda değilim :)

19. emx91

emx91 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    http://www.onlineflvplayer.com/?vid...o-ak-sf2p/v2686/54/29/1105643211312_58070.mp4

arkadaşlar bu yeni vidyom pozlar biraz acemi oldu ama olsun az önce webcamdan cektim :)

üstteki cevapta dediğim gibi 3,5 aydan bu yana 5 ay geçti 5 aydan beri bilek ağrısı yüzünden pek spor yapamadım fakat geçen hafta tekrar başladım.
    Önceki videoya göre biraz zayıfladım yağlar eridi kaslar belirginleşti, 5 ayda pek fazla bişey kaybetmemişim gibime geliyor :) bilek arası geçmedi ama artık acı ceke ceke de olsa spora devam :D

20. hekimoglu

hekimoglu Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Kısa sürede iyi iş, yaşın da genç, önünde çalışman için bol bol yıllar var, kolay gelsin :)

Sayfayı Paylaş