20 liraya bir aylık yağ yakıcı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve kadiragir tarafından 4 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kadiragir

kadiragir Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İzmir, Turkey
    Aktarlara git. Her birinden 50 gram al. Birde üzerine 200 gram ne tadinda iiçmek istiyorsan ondan eklet ben kuşburnu eklettim. Yoğun tat olarak diğerlerini bastirsun diye.
    yeşil cay , acı portakal, arnavut biberi, yeşil kahve, aslan pençesi otu , yabani zeytin Ozu ,kimyon tohumu Ozu , yabani hardal tohumu,deniz uzumu,sarmisak cayi
    Spordan 15 dakika önce tepeleme 3 tatli kasigi 2 bardak suya demle iç. Ben süzgeç kullanmiyorum hepsini yutuyorum. Uzerine 200 mgram 3 bardak sert kahvede ekle.

Standart cardionu yap. Kalp sorunun varsa deniz üzümü ekletme. Doğal yağ yakici stroid olan efedrinin hammaddesidir. Akciğerleri genişletir temizler kalp atisi hizlandirir.

Sabah yap uykusuzluk yaratabilir. Aksam yapicaksanda kendini parçala baygin duş uyu

Sonucunu bana yaz harcicagin para 20 lira.

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Deniz üzümü efedrinin hammaddesi midir? Efedrin doğal yağ yakıcı bir steroid midir? Akciğerleri mi temizler? Neyden temizliyor mesela akciğerleri, katrandan temizliyor mu? Nereden edindin bu bilgiyi? Kalp sorunu olanlara deniz üzümü ekletme demişsin, yeşil çay ve kahve ekleyebiliyor mu kalp sorunu olanlar? Diğer saydığın maddelerin yağ yakıcı etkisi olduğu bilgisini nereden aldın?

https://www.bodyforumtr.com/threads/efedrinin-hammaddesi-deniz-uzumu.85504/

Burada açtığın konuda ".Efedrini tablet tablet almak yerine bitki cayi seklinde kullanmaya deneyen varmi yeterli dozaja ulasirsak ayni etkiyi yaparmi" demişsin. Buradan anlaşıldığı kadarıyla sen de yapacağı etkiyi bilmiyorsun. O zaman neden insanlara bunu tavsiye ediyorsun?

https://www.bodyforumtr.com/threads/efedrin-nedir.1/page-17#post-785132

Burada da "deneyen var mı" diye sormuşsun, o zaman denemediğini varsayıyorum. Neye dayanarak denemediğin bir maddeyi insanlara tavsiye ediyorsun?

3. kadiragir

kadiragir Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İzmir, Turkey
    araştırma, çalış seninde olur.

4. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bizim ülkemizde aktarlar ek iş olarak hekimlik yaptığı için şüpheniz olmasın.Yazılanların hepsi doğrudur.

Sayfayı Paylaş