1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2.ci ayım boy 170 kilo 80

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve uykusuzburak tarafından 25 Nisan 2006 başlatılmıştır.

1. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    bodye başlamadan önce 3 yıl grekromen güreş yaptım. güreşe 2 yıl ara verdim formumu kaybedince bodye başladım. body konusunda biraz acemiyim ustalarımdan yorumlar bekliyorum. beslenme veya nereleri çalıştırmam konusunda yardım ederseniz sevinirim. bi arkadasım amino 6000 +protein tozu+sustanon+anobolon kullanmamı önerdi sizce kullanmalımıyım..veya ne kullanmalıyım help mee :oops:

boy : 170
    kilo : 80
    kol : 39
    önkol : 35
    omuz : 125
    gögüs : 109
    bel : 82

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Şubat 2011
  2. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    bence o arkadaşınla bir daha görüşme sana önerdiği maddeler steroid amino hariç tabi sen günde 80x2,5=200gr protein al günde 6 öğün 3 ana 3 ara öğün diğerlerine gerek
    yok resimler içinde 2 aylık sporcuya yorum yapılmaz bence ama iyibir yoldasın enazından spor yapıyorsun ve bu sayede zinde olacaksın başarılar diğer merak ettiklerin içinde forumda arama yap istediğin her sorunun yanıtı var emin ol ;)

3. dexterrr

dexterrr Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    73
    omuzlar iyi...

çok iyi çalışıp beslenirsen omuzlarda çok büyük bir potansiyel var. beslenme için genel olarak:

antremandan önceki öğünü 1.5 - 2 saat önce ye genelde karbonhidrat ağırlık olsun ama protein de içersin.
    antremandan 10 dk sonra bol protein içeren ama karbonhidratta olan yiyecekler ye..

karbonhidrat olarak 1. numara pilav ama makarna-patetes yiyebilirsin
    protein olarak genelde beyaz eti tercih et tavuk gogus (fileto) bu konuda süper yagsız olması nedeniyle...
    ama kırmızı etide yedigin etlerin %30 oranında tüketmelisin ...
    gunde en az 1 ogun meyve sebze yemeye calıs...

takviye olarak sana komple çözüm ""weight gainer" tavsiye ederim... şimdilik
    doping kürleri değilde supplement kürleri yapmalısın..

4. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    arkadaşlar bodye başladığımdan beri yemeği 2 katına cıkardım genelde protein ağırlıklı besleniyorum.. ama şimdide kontrolsüz kilo almaya başladım. kilom 86 oldu. ben define bi vucud olsun istiyorum. nasıl beslemmem gerekliki fazla kilo almadan vucudumun gerekli besin değerini alıyım..?? 1. gün göğüs, 2. gün kanat+triceps 3.gün dinlenme,4. gün omuz biceps 5.gün bacak idmanı 6 gün dinlenip gene baştan aynı idmanları yapıyorum..

5. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Eğer bu kilo alımın kas+yağ şeklinde oluyorsa, durdurmaya çalışma, basküldeki değeri boşver, belin aşırı kalınlaşıyorsa vazgeç bu kadar yemekten ama yoksa devam et derim, daha sonra diyet yaparsın; en güzel define vücut çok sağlam kaslarla olacak ve bu kasları da şimdi yağ alma pahasına yapacaksın. Tabi ki 1kg. kas almak için 5kg. yağ alırsan bu yanlış olur.

6. bestmodel

bestmodel Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    manken
    yazdığına göre ölçülerin güzel ama bunu önden çekilmiş sırtve bisepsleri gösteren resimlerini koyarsan daha ii yorum yaparız diye düşünüyorum.

7. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    25 Nisan
    kilo : 80
    kol : 39
    önkol : 35
    omuz : 125

30 Nisan
    kilo : 83
    kol : 41
    önkol : 37
    omuz : 127

5 günde bu fark ne anlama geliyor? Forum yaramış sanırım :).

8. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    fazla bi fark yok en fazla 2 cm felan oynama var . sadece kiloda bi artış var .. aldığım yorumlar hep sıkı yemek ye yediğin öğünü 6 ya cıkart gibi yorumlar oldu.. bende Allah ne verdiyse yiyom davul gibi oldum :D

9. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    biceps resimlerim..

.. şimdilik biceps resimlerimide ekliyim dedim.. ama sırt kanat ve tricepslerim daha tam gelişmedi o yüzden gösteripte rezil olmıyım dedim :D .. ama disiplinli çalısmaya devam ediyom en kısa zamanda onların resimleride gelicek.. hemen hemen 3 ay oldu anca bu kadar yapabildim işte :oops:

Son düzenleyen: Moderatör: 5 Şubat 2011
  10. bestmodel

bestmodel Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    manken
    Valla arkadaşım yanlış anlama yalan atıyosun demiyorum ama 41 kol gibi durmuyor.Belkide parça olmadığı için ben yanılıyor olabilirim

11. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Bence de maximum 38-39 falan, önkol da en fazla 33-34 ama sıkıldım artık herkese böyle yazılar yazmaktan, bir daha yok valla. Kimseye senin kolun iddia ettiğin kadar değil demiycem yeter isteyen istediğini söylesin, inanan inanır.

12. adrenalinshot

adrenalinshot Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bursa
    Haklısın blitz...Bide 5günde bu kadar ölçü farkı olmaz sen mezuroyu biraz gevşek tutuyosun heralde.İnandırıcı olun lütfen.3kilo alındığında insan 2şer cm kol önkol ve göğüse ekleyemez.Eğer sen ölçüleri bi souken bi sıcakken aıyorsan o farklı tabi...

13. mutar

mutar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    uykusuz burak kardeşim. göğüs ve karın kasların iyi. ama kolların onlara göre biraz zayıf geldi bana. ama güreşçilerde bu oluyor. tanıdığım güreşçi arkadaşlardada güç vardı ama kollar o güce göre biraz zayıf duruyordu. kısacası kolları geliştirirsen daha iyi olacak. :!:

14. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    eleştirileriniz de övgülerinizde benim için değerli.. amacım eleştirilerinizi dinleyip kendimi eleştirdiğiniz konularda daha da geliştirmek. övgüleriniz de benim gaza gelip daha şevkle çalışmama yardımcı oluyor. :) yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkürler..bide bi sorum var.. bodye başlayalı yaklasık 3 ay oldu sizce kür için erkenmi yoksa başlamam gereklimi.. bide yeni başlayanlar için önerdiğiniz kürler varsa sevinirim..şimdilik sadece amino6000+protein+glutamin kullanıyorum

15. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm

buda sırt resimlerim. fazla tam istediğim gibi bi sırta ve kanada sahip diğilim ama ilerde daha iyi olması için çalısıyorum. kanatları uzatamıyorum asıl sorun orda.

16. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    walla bencede o kol hayatta 41 çıkmaz.41 adı var yahu...

17. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    uykusuz burak kurden kastın steroıd ıse 3 ay erken degıl ımkansız bır zaman dılımı.bu turden olaylara gırmen ıcın bu sporda bence 3-4 yılını harcamış ve son safhanda olman gerekır.ortalama olarak bır kol hıçbır ilaç yada tefam kullanmadan 44-45 santıme gelebilir.dogal yoldan suplament kurunden bahsedıyorsan 7-8 ayını duzgun bır beslenme programı uygulayarak gecırmenı onerırım.

18. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Kusura bakma ama yorum yapmadan önce 37 cm. önkol yazıyor ölcülerinde, onu acil olarak değiştirmeni tavsiye ederim, zira 37 santim önkol, çok ciddi bir rakam, zaten önkolları ile üst kolları arasında yalnızca 4 santim olan adamın önkollarının temel reis gibi olması lazım...
    Orantı yönünden 37 santim kol demek, 47 santim üst kol demektir, yani görenlerin dönüp dönüp bakacağı bir ölçüdür, sana iyi bir mezura almanı öneririm.

19. uykusuzburak

uykusuzburak Üye

Beğenileri:
    875
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    turizm
    tamam karasan kardeş yeni bi mezura alıp gene ölçücem söz :D

20. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Gene aynı çıkarsa gözlük al deyecem sana...

Sayfayı Paylaş