2.5 ayda 10 kilo verdim ama...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Giray1515 tarafından 22 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Giray1515

Giray1515 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    dogru yeremi yaziyorum bilmiyorum ama illede yazcam.
    yas: 15
    boy: 1.73
    kilo: 73

bundan 2.5 ay once 83-84 kiloydum.dur dedim bi girim ben ..tü gobegi bi eritiyim.10 kilo verdim.ozellikle pek kas olmayan kollarim ve bacaklarim cok inceldi.kollarim eskisi kadar kalim degil ama daha sis gibi ve cok daha sekilli.ancak vucudun geri kalani oldugu gibi duruyor.tisortun altindan belli olan gogusler hafif cekildi,gobek hafif gotti ama ne biliyim duruyor iste.ozellikle suratim.yanaklarimda hic fark yok.varsa bile su an daha sis olmasi.beni 3 ay once gormus birine 10 kilo verdim diyince tepkisi s... lan oluyor.arkadaslarim oldugun gibi duruyon diyor.acaba kemik yapisimi diye asla yalan soylemicek bi arkadasima irilik olarakmi uag olarakmi diye sordum.aga gucenme ama ayni yagli yagli oturuyon dedi.e 10 kilo?kasdanmi yedik acaba desem (babam hizli verme kaslari eritirsin derdi) benim vucumda 10 kilo kas yok bile.ki hic sanmiyorum.eski gucum hic yok,ama bunu boy uzamasini engelliyor diye 3 ay once biraktigim dbella bagliyorum.peki ya vucut?yanaklar?g.t
    gobek?

edit: bide boy problemim var.ben bundan tam 1 sene oncede 1.73 tum.hatta 1.5 sene oncede.benim boyum nasil kac olur bide buna tahmin yurutun zaten ergenin tekiyim,yemin ederim intiharin esigindeyim

Son düzenleme: 22 Mayıs 2013
  2. Parliament

Parliament Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yüz yapın ile alakalı olabilir.Dambılla çalışmak senin boy uzamasına herhangi bir etkisi olmaz.Spora devam et koş bisiklet sür yüzündeki yağlarda eriyecektir.Boyun uzar daha yaşın 15.Ergenliğe girdince boyun 8-10 cm daha uzayabilir.

3. Giray1515

Giray1515 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    tesekkur ederim ama eger ergenligin kaniti sey ise (ne oldugunu anladiniz) ilk geldiginde 12 yaslarindaydim.yani sanirim su an ergenligin sonlarina dogru olmam lazim.8 kiloluk 2 dumbell aldim bir bucuk sene once.ve tam bir bucuk senedir uzadiysam 1 cm uzadim.normal kaldirmakdan baskada bisey yapmadim.ne baska kas grubuna yoneldim nede halter tarzinda yada baska cesit kadirmalara yoneldim.

esas konuya gelirsek.yuz yapim.evet suratim uzundur genetik olarak.ama yanaklar asla.ben 12 yasina kadar zayiftim.ozellikle cocukken asiri zayiftim.kilo almaya baslayinca dogru orantida abartisiz sekilde yanakda cikti.10 kilo verdim ama inmedi.hem diyelim yanak sabit.peki ya vucut?

edit: dedigim gibi kaslari yakmis-eritmis olabilirmiyim yag yakiyom diye?bide boy konusunu gundemden dusurmessek...

4. Giray1515

Giray1515 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    su anda tam 73 kiloyum ancak 10 kilo fazlaki halimden neredeyse hicbi farkim yok

5. styzcn35

styzcn35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    kiloları nasıl verdin nasıl bir diyet programı uygalıdın nasıl bir çalışma programı uyguladın yazabilirsen sevinirim.

6. Parliament

Parliament Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Dostum yanlış yazmışım.Boy uzaması 21 yaşına kadar devam edebilir.

7. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : boy

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş