1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2.5 aydır evde düzenli vg yapıyorum

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve iscrotix tarafından 22 Aralık 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. iscrotix

iscrotix Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    28
    selamlar..

aslında daha ilerki bir tarihte , istediğim vucuda ulaşınca , fotograflarımı yayınlamayı planlıyordum ama yaşam tarzım , mesleki eğitimim gereği artık vg yi düzenli yapamayacağım (toptan bırakmaya niyetim yok ) bu yüzden son halimi sizlerinde görüp , yorumlamasını istedim.

7-8 ay öncesine kadar 68-69 kilo idim. vg ye başlamaya karar verdim ve kilo aldım .bundan 2.5 ay önce , vg ye başlarken kilom 80 e ulaşmıştı bile. bu düzenli vg yaptığım iki bucuk ayda sürekli creatin , protein ve amino asit kullandım ve bu süre içinde de 5 kilo daha lıp 85 e ulaştım ..boyum 1.79 ..
    ek bilgi oalrakta 1 seneye yakındır boksla uğraşıyorum haftada 1-2 de olsa ..
    bu arada göğüs kıllarını ağda ile alıp karınca yumurtası yağı kullandım , sonuclardan sizi haberdar edicem :)

boy 1.79 kilo 85 yaş 23
    ölçülerim (soğuk)
    kol : 38
    önkol :31
    bilek :17.5
    göğüs : 112
    omuz : 129
    bel : 90
    bacak:63
    kalf :39

Son fotoğraflarım

1-2 sene önce bir halısahanın soyunma odasına (kahretsin paparazziler :) ) çekilmiş bir fotografım (başka üstsüz fotom yoktu bununla idare etmek zorundayız )

buda tam 3 ay önce henuz body buildinge başlamadan çekilmiş fotografım(sansür için üzgünüm)

yorumlarınız benim için değerlidir arkadaşlar thums:

2. TERMİBODY

TERMİBODY Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    valla genel itivariyle çok kaslı bir görünüm yok ama
    omuz bölgen ve sırtın geniş gibi
    kolların zayıf şekil almamış
    birazda belde kalın
    göğüs zayıf özellikle

görüşlerim bunlar

zamanla düzeltirsin iyi çalışmalarthums:

iscrotix bunu beğendi.
  3. iscrotix

iscrotix Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    28
    göğüsü şu güne kadar en fazla 30 kilo ile çalıştım ( komi dimi :) ) yakın zamanda 10 luk plakalar alıcam o zaman göğüse yüklenicem bakalım ..
    beli şu an için önemsemiyorum istediğim ölçülere kavuşunca diet döneminde hallederiz :)

yorumun için teşekkürler

4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    lutfen resim ekleme kurallarini okuyun!

5. iscrotix

iscrotix Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    28
    sanırım zorunlu pozları vermemişim.imkanlarım dahilinde bir kaç foto daha çektim ve ekliyorum..

FleXoR ve diez bunu beğendi.
  6. ibrahimmmm

ibrahimmmm Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    2,5 ay için gelişme fena değil. Bu sporu ara ara yapacaksan temel hareketleri yap, ayrıntıya girme. Böylesi hacim kazanman için daha iyi olur. İyi gelişmeler.;)

iscrotix bunu beğendi.
  7. iscrotix

iscrotix Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkürler ibrahimmmm

3 hafta body buildingden uzak kaldım , bu süre içinde hep bir şeylerin eksikliğini hisettim ..uyguladığım sıkı antrenman programıma dönmeye karar verdim ..yeni fotolar eklemeye devam edeceğim belli aralıklarla..

8. djburakgs

djburakgs Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul-Üsküdar
    tebrik ederm.2.5 ay için gayet iyi vücut. vücudun bu spora elveşirli gibi görünüo.başarılarının devamını dilerim...

iscrotix bunu beğendi.
  9. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    evdeki çalışma alanındaki kısıtlılık yada imkan vucuduna yansımış en iyi çözüm geçici bir süreliğinede olsa salona gidip eksiklerini yeterli ekipmanla dengelemen

iscrotix bunu beğendi.
  10. iscrotix

iscrotix Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    28
    salona ilerki zamanlarda gitmeyi düşünüyorum , yaza doğru fakat vucudumdaki eksiklerimi ve dengesizlikleri söylerseniz daha yol gösterici olur mesela sol kolum 36.7 sağ kolum 38 ..bunu biliyorum , düzeltmeye çalışıcam

11. Afanesyeva

Afanesyeva Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında vücut resimlerim bölümüne pek yorum yapmam çünkü herkesin zevki farklıdır ve ben de kimseyi ilerde pişman olacağı bi vücut şekline yönlendirmek ve bunun sorumluluğunu taşımak istemem. O yüzden cümleye ben senin yerinde olsaydım şeklinde başlamak istiyorum..

Ben senin yerinde olsaydım en çok göğüse ağırlık verirdim, kolları biceps ağırlıklı olarak, karnı da haftada en az iki kere çalışırdım.Omuz çalışmasına da devam ederdim ama fazla abartmazdım çünkü genişlik arttıkça boy kısa gözükür.Ayrıca boyuna göre de baya geniş omuzlara sahipsin ama belin de geniş ve bence sorun belde.. Bu yüzden asla obliikleri çalıştırmazdım ve bel hariç diğer bölgelerde istediğim ölçülere ulaştğmda şu anda %18 civarında olan yağ oranını (ilerde daha da artabilir, azalabilir bilmiyorum) %6-7lere çekip belin olabildiğince incelmesini sağlardım.Bu arada söylemeyi unuttum sırtı da aynı şekilde çalışmaya devam ederdim, trapez ve ön kolaysa şmidilik dokunmazdım.

Son düzenleme: 3 Ocak 2008
    iscrotix ve NevurMore bunu beğendi.
  12. iscrotix

iscrotix Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkür ederim önerilerin için . göğsü daha iyi çalıştırmak için 2x10 kg plaka aldım ..oblik çalışmayı düşünmüyorum zaten

çalışmaya devam .. dünden bir foto

13. iscrotix

iscrotix Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    28
    yeni bir tane ekliyecektim edit seçeneği yok ..

14. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Hiç anlamı olmayan hatıra tarzındaki resimleri lütfen eklemeyiniz burada resim üstünden vucut değerlendirmesi yapılmaktadır mankenlik ajansı değerlendirmesi yapmamaktayız

djburakgs, saydam ve diez bunu beğendi.
  15. iscrotix

iscrotix Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    28
    bazan kırıcı oluyorsunuz yönetim ..
    mankenlik ile ilgili yorumlar istesem gideceğim yerleri çok iyi biliyorum gelipte buraya fotograf eklemem ayrıca bugüne kadar vucut hakkında yorumlarınızı yazdınızda ben mi göremedim acaba ..
    ben forumdaki diğer örnek konulara bakarak (plajda çekilen fotograflar buna iyi örnekler) ilk zorunlu pozları verip sonradan böyle serbest pozları ekledim ..yoksa kişiye özel muamelemi yapılıyor bu forumda ben öyle değil biliyordum..
    yazdıklarınızda ciddiyseniz ve teşekkür edenlerde gerçekten sizin gibi düşünüyorsa aranızdan ayrılmak zorundayım..hakkınız ödenmez sağolun zaman ayırıp profesyonelliğinizi foruma dökmeniz inanılmazdı bizler için..

16. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Kırıcı olmak forum düzenini sağlamak binlerce kişiye yardım eden bir yayın organını ayakta tutmak,Düzeni sağlayarak forum popülaritesini sürekli kılmaksa kırıcı olmaya devam edeceğim.

Sözlerime dikkatli bak çünkü her bir kelime çok yönlüdür

Burası görsel bir paylaşım alanıdır ve buradaki üyelerin kimi yorum yapacak kadar ileri iken kimide yapılan yoruma göre ilerlemektedir

Amacımız bu bölümde fiziksel unsurları örnek resimler ile daha belirgin hale getirip detaylar üstünde etüt yaparak eksikleri gidermek ve sonuca ulaşmaktadır. bu Fırsatıda bftr tüm üyeler mutlaka vermektedir.

Kendi şahsıma baktığım resime resim olmakta öte bakmak isterim fakat bakacağım resim bakacağım bir resimin ifadesi yoksa konununda anlamı kalmayacaktır.
    İşte o anda size verilmiş bu fırsatıda farkına varmayarak elinizle itersiniz Başlığınızın kalitesini düşürür ileri derecedeki kişileri başlığınızdan soğutursunuz.

Bizimde görevimiz uyarılarla başlığınızı korumak ve en iyi şekilde sonuca ulaşmasıdır.
    Burada takdir beklemeyip sadece uyarıyı dikkate almanız bizim için yeterlidir bunu kendiniz için yapınız.

Son düzenleme: 21 Ocak 2008
    diez ve saydam bunu beğendi.
  17. secrethero89

secrethero89 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0

1.Öncelikle zamanınızı ayırıp burada moderatörlük yaptığınız için size teşekkür ederim.

2.Burası herkese açık,herşeyin saygı çervesinde yapıldığı bir forumdur.Kimsenin şahsına ait değildir,herkesin eşit haklara sahip olduğu bir forumdur.

3.Bir moderatör alaycı bir şekilde,kırıcı sözlerle forum üyelerini uyarmak gibi bir lükse sahip değildir.

4.Fotoğraf çekinirken insanlar genelde güzel pozlar vermeye çalışırlar.İnsanın illa manken olmasına gerek yoktur artistik pozlar vermek için.

Saygılar...

desci bunu beğendi.
  18. victor1

victor1 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknik SErvis Experi
    Yer:
    istanbul- BAYRAMPAŞA
    iyi çalışma, tek dezavantajın bel kısmının geniş olması. bel genış durup genel geometrıyı bozuyor, üst kısımın guzelliğini azaltıyor....

Sayfayı Paylaş