18 Yaş/179cm/95kg

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve bicepsoid tarafından 18 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bicepsoid

bicepsoid Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    Merhaba arkadaşlar ağırlık yapmaya başlıyalı 2 yıl olmuştur ama hep ara vererek yaptım. Tatile gittim yapmadım sağlık sorunu çıktı yapmadım canım sıkıldı yapmadım yani düzenli yaptığım süreyi toplarsak 1 yıl veya biraz geçmiş olabilir. 2.5 aydır yapıyorum öncesinde de bırakmıştım. Bence en kötü yerim omuz en iyi yerim de üst bacak. Kollarım iyi gelişti ama omuz ve göğüslerim geri kaldı. Kol hareketlerini kendime göre ağır kilolarla yapıyorum ama bench press ve omuz press teki kilolarım çok vasat bunu da omuz ve göğüsün kötülüğüne bağlıyorum. Bacakta ve kolda kiloları taktıkça takıyorum ama omuz ve göğüste kilo artımı çok yavaş. İlk squata başladığımda 72 kiloda 3-4 tekrar çıkıyodu şimdi 105 kiloyla zorlasam en az 15 tekrar çıkar. Benh presste 1 yıl önce 72 kiloyla 10 tekrar yapıyodum geçenlerde 90 kilo denedim 4 tekrar çıktı. Yani nerdeyse hiç artış yok bazen çok sinirleniyorum ama sonra kafaya takma diyorum 200 kilo yapsam nolucak... Vücudumda eksik gördüğünüz şeyleri yazarsanız sevinirim. Biliyorum belim çok kalın, ama ona orantılı olarak omuz ve göğüs çevrem de geniş... Zamanında ağır kiloyla side bend yaptım belimin kalınlığı biraz da ordan geliyo. Değerli yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler

Kol: 42.3
    Bacak: 67
    Bel: 99.5
    Göğüs: 119.5

JPG formatlı resimleri imageshack a yükledim burdan bakabilirsiniz foruma yüklenmedi http://imageshack.us/g/849/img3028yh.jpg/

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 18 Aralık 2012
  2. bicepsoid

bicepsoid Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    93kg oldum.

Ekli Dosyalar:

• sırt.jpg
      sırt.jpg
      Dosya Boyutu:
      219,9 KB
      Görüntüleme:
      393
  3. gentleman55

gentleman55 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    Bence kaldirdigin kilolara o kadar takma herkesin bastigi kendine,kas kutlesi aliyormuyum yag oranim azaliyormu diye bak onun disinda alt sirt calistinmi? Sirt yarida kalmis ust taraf genis alt taraf diktortgen gibi ucgenlik yok dumbell row a basla acilen onun disinda omuzda arka omuz eksik neck press ve halatla bogaza cekis yap

bicepsoid bunu beğendi.
  4. bicepsoid

bicepsoid Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    Sırtı son iki aydır düzgün çalışıyorum önceden hiç önem vermemiştim. Alt sırt çalışmıştım ama pek özenli değil. Deadlifte başlicam programımda koyucak yer bulamıyorum sırt antrenmanımın sonuna 3 set yüksek tekrar ekleyebilirim ve gerekli de... Omuzlarım genel olarak en zayıf yerim diyebilirim... Bunun nedeni düşük tekrarı sevmem sanırım. Evde çalıştığım için arka omuza rear deltoid raiseden sonra band pull apart diye bi hareket var google a yazarsanız çıkar onu yapıyorum.

Son düzenleme: 30 Aralık 2012
  5. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş