1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

17. Ayıma girdim...

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Furkan Aktaş tarafından 8 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Konu uzamasın fikrine saygım var ama sana katılmıyorum iyi forumlar

Berkay YAŞACAN bunu beğendi.
  2. supplementamca

supplementamca Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaş spora ışınlanarak gitmiyor, bunun hazırlanması evden çıkması geri dönmesi var muhtemelen toplu taşımayla falan gidiyordur yada yürüyerek git gel zaten en az yarım saat sürecek spor yapıcak 1.5 saat adamın 2 saati zaten gitti okuldan dershaneden zaten akşam 5te geliyor spora geçip eve gelse 7 olacak zaten yorulmuş illaki yemek yiyecek 7.30 oldu o yemeği sporu yaptıktan sonra dersin başına otursa da ne kadar verimli çalışabilir? Mantık gayet basit 1 sene sporu bıraksan ne kaybedersin? Ama spor yüzünden 10bin kişi geride olsan çok şey kaybedersin. Ben tuvaletni yapmasın demiyorum bu arkadaş spor ypsa zaten arkadaşlarıyla dışarda muhabbet edip kafa dağıtacagı zamanı da spora harcamış olacak sıkıntı bu işler. Sistem elverişli değil kesinlikle. Üniversiteni kazan sonra istediğin kadar yap nedir ki.
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Aralık 2016 ---
    İnsan tanımak yetmiyor sen o adamla her saniyesinde beraber değildin tam olarak neler yaşadı bilmiyosun, kendin yaptıysan eğer ben yaptım diyebilirsib

3. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Dediğim kişi dayım oluyor neler yaşadığınıda tam olarak biliyorum,ayrıca kendimde birçok sıkıntıya rağmen çok şey kazandım çabalayarak uykumdan ve rahatlığımdan çalarak. Senin dediklerinde mantıklı tabikide ama azim ve çaba olduktan sonra yapılmayacak şey yoktur , önemli olan istemektir. Tabi artık orası arkadaşa kalmış tabikide dilediği gibi yapabilir.Bizlere sadece konu hakkında fikir yürütmek düşer.

4. Furkan Aktaş

Furkan Aktaş Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar sporu mecburen lys sınavına kadar bırakma kararı aldım... bu süreçte neler yapabilirim zararı minimuma indirgemek için ayrıca tekrar başladığımda beni neler bekliyor ? 6 aylık bir aranın toparlanması ne kadar zaman alır ?

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

5. hedo84

hedo84 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Benim bir arkadaşım yazın sadece 3 ay spora bıraktı ve bir deri bir kemik kalmıştı resmen.. Yemesine dikkat ediyor diyemem ama tatli ve zararli seyleri yemiyordu okadar yani vücudunun en baştaki zayifliga dönmesini kabullenmen gerekebilir

6. Furkan Aktaş

Furkan Aktaş Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Neye göre kıyasladınız beni arkadaşınızlar ve bu yorumu yaptınız ?

7. Furkan Aktaş

Furkan Aktaş Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Öneri bekliyorum

8. supplementamca

supplementamca Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeşim sen günlük proteini almaya çalış geri eski haline dönmen başladıktan sonra 2-3 ay falan alır zaten sınav sürecinde 3 ay sonra vucudu çok önemsememeye başlarsın bırakman iyi oldu

9. Furkan Aktaş

Furkan Aktaş Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Günlük protein hocam aynı mı devam ediyim 200 gr yaklaşık 79 kiloyum

10. supplementamca

supplementamca Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    derslerini aksatmayacak şekilde diğer insanlar nasıl besleniyorsa öyle beslen 6 öğün falan yapma 3 öğünde ne kadar alabiliyorsan al, bende senin gibi 7-8 ay bıraktım bi süre sonra benim beslenme iyice leş oldu sabah poğaça falan yiyodum yoğunluktan ama spora dönünce 3 ayda eski halimden daha iyi oldum

11. LIODE

LIODE Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Bende sınava hazırlanıyorum.Akşam üstü antremanımı yapıyorum 1.5 saat duşla beraber 2 diyelim sivil hava ulaştırma için çalışıyorum.24 saatlik dilimin 2 saati spor 22 saat kalıyor bırakmanı anlayamadım dostum.Yemek vs. diceksin sen gün içinde açmı kalıyorsun senin gibi bende öğün yiyorum bu sadece kendine inanmamandan geliyor diye düşünüyorum.Bırakıp başlayınca neler bekliyor beni soruna ise alt yapı dediğimiz veya kabaca belli bi vucüdu olan birisinin geri dönmesi daha kolay olucaktır son sene içinde sık sakatlık yaşamamdan biliyorum ondan konuşuyorum.Küçülüyorum eriyorum diye düşünme madem bırakıyosun soyunup kendine bakma sürekli benden tavsiye düşünme hiç.Sınavdan sonra bütün dikkatini spora verir kolay dönersin kardeşim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

stefan35 bunu beğendi.
  12. Furkan Aktaş

Furkan Aktaş Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Eyvallah hocam burda ytü gibi iyi bir yer tutturup almanyaya gitmeyi düşünüyorum o yüzden spor kafamı meşgul etmesin diye bu kararı aldım

13. Furkan Aktaş

Furkan Aktaş Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Anladım hocam sağolasın arada dayanamıyorum şınav çekiyorum anında pump alıyor vücut dönüşte ne olacağını merak ediyorum

Sayfayı Paylaş