16 yaşında sigara , alkol ve diğer tüm kötü alışkanlıkları bırakmak

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Freedom1 tarafından 17 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Freedom1

Freedom1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    dün miraç kandiliydi .düşündüm ve bıraktım .son kere içtim herşeyi .hayatımın sonuna kadar bir daha hiçbir şey kullanmayacağım .işallah doğru bir karar vermişimdir.
    ben biraz sorunlu biriyim .psikoloğa felan gidiyordum bir ara .okuldaki rehberlik hocası felan hep beni çağırır , nasıl olduğumu sorar.felan .anladım ki sorunlu genç denen yapı ve kişiliğe sahibim ...belki bir dövme yaptırırım bugünün hatrına , o dövme nede olsa vücudumun bir yerinden silinmeyecek .o dövme benim bu alışkanlıklarımdan kurtulmamamın simgesi olur diye düşündüm .belki bu hafta yaptırırım.
    size biraz kendimi tanıtayım , 16 yaşındayım .adım can .
    sorunlu genç tabirine alışmış bir insanım .
    okuldan 2 kere uzaklaştırma aldım .8,9 kere savunma yazdım .
    dikkat dağınıklığı , dürtüsellik gibi birkaç tane psikolojik sorunum var .
    ama aşacağım , kararlı ve istekliyim bu konuda .
    yazımı okuduysanız ve zamanınızı ayırdıysanız teşekkür ederim.

ttolga1111, chimera, selim4141 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Sabır ve dua et kardeşim. Doğru yolun ne olduğunu bilmek ve bulmak zor değil, özellikle de Müslüman bir ülkede.. Sen doğru yoldan şaşma, her şey düzelir.

selim4141, baskn35 ve Dynamo bunu beğendi.
  3. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    gel kardeşim sigarayı alkolü kavga gibi şeylerden uzakdur kendine zarar verme spora başla hem spor seni tüm kötü alışkanlıktan alıkoyar istersen namazada başlarsın namazda tüm kötülüklerden alıkoyar yeni bi sayfa aç kendine:)

---------- Post added at 19:24 ---------- Previous post was at 19:22 ----------

şunu söylemeyide unuttum arkadaş çevreni mutlaka degiştir dedimya yeni sayfa aç kendine....:)

selim4141 bunu beğendi.
  4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    umarım başarırsın çünkü (allah ömür verirsin) önünde yaşayacak çok vaktin var ve keşke dolu dolu, çevremle başırık, işe yarar bir adam olarak yaşasaydım dememek için bu kararın bence çok olumlu bir adım..
    insanlar kaybettikleri ile değil hala ellerindekilerle yetinebilmeli..yani her anımıza şükretmemiz lazım..elimizdekilerin kıymetini bilmemiz lazım..bu duyguya sahip olunabilirse insanın zihnen rahat olabileceğini düşünüyorum..

selim4141 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş