128 Den 113 4 aylık ilerleme

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kevin tarafından 28 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kevin

kevin Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yazınki halim

Uyguladığım program

En son halim

Arkadaşlar eylül ayında diyete başladığımda 128 kg ile başladım kasımda spora yazıldığımda 123 kg dim 3 ay sonra 116 ya düştüm
    sonra 20 gün ara vermek zorunda kaldım diyet spor herşeyi bıraktım sonra baktım olmuyor böyle tekrar başlama kararı aldım son
    1 ayda 113 kg düştüm şuan devam ediyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. TOLGA992

TOLGA992 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    istikrar

sürekli olarak devam et asla bırakm****imsenin ne düşündüğü önemli değil.akşam 7 den sonra yoğurt hariç hiçbirşey yeme.sabah kahvaltısı 2 dilim esmer ekmekten başka asla ve asla un mamülleri ve basit şeker tüketme
    günde en az 3 litre su iç.(toksik maddeleri temizler ve kilo vermen hızlanır)
    herkesin canı cehenneme önemli olan senin sağlığın.
    5 yıl sonra merdiven çıkmayan biri olmak istermiyorsan şu kilolardan kurtul

3. azeer

azeer Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Keşke resimleri küçültseydin.

Bende 120 den 80 e indim.Zorlu bir maraton seni bekliyor.Ama bir şeyleri düzgün yapıyorsun belliki hızlı bir şekilde kilo vermiyorsun.Ben 120 deyken ilk hafta 3.5 kilo vermiştim 1 kilosu anca yağdır.

Her neyse benim dikkat ettiğim hususları yazayım.

Kalsiyumu eksik etme günde en az 3 bardak süt/yoğurt tüket.

Zeytin yağı,balık yağı tüket.Bunun yanında yağlı tohumlardan badem ceviz ve fındık tüket.

Beslenmene göre antrenmanını belirle.Spora gittiğin gün nasıl çalışıcaksan ona göre beslenme uygula.

Acıyı seviyorsundur umarım kırmızı biber tüket gerçekten işe yarıyor.

Benim beslenme düzenim diyete başlayışımın 1. ayından sonra bilgi edindikçe başladı.Şu şekilde bir beslenme uyguluyordum.

Haftanın 4 günü ketojenik bir diyet yani çok düşük karbonhidrat yüksek yağ kilomx1.5 kadar protein tüketiyordum.Bu günler %60 nabızla 45-60 dakikalık kardiyolar yapıyordum.O günler vücudum kaslardaki glikojene ihtiyaç duymaması için asla anaerobik seviyeye geçmemeye çok dikkat ediyordum merdiven çıkarken bile yavaş yavaş çıktığımı hatırlarım.

Diğer 3 gün ise yüksek karbonhidrat kilomx2 gr kadar protein ve düşük yağ tüketiyordum.Bu 3 gün Ağırlık çalışması yapıyordum.Bacak çalıştığım gün bacak antrenmanım bittikten sonra kondisyon bisikletinde 20 dakikalık sağlam bir hııt kardiyo yapıyordum.

Çok sağlıklı bulduğum bir beslenme düzeni kas kaybetmeden kilo vermek isteyenler için bana göre.Ama belirttiğim gibi yaptığın spora göre ayarlamak gerekiyor.
    Sen çok az karbonhidrat aldığın gün gidip ağırlık çalışırsan kas kaybı yaşarsın.Vücut glikojen depolarından enerji sağlar.Normalde bu problem değildir antrenmandan sonra şöyle güzel bir muz veya pilav makarna vs tükettiğinde vücut eksilen glikojeni yerine koyar.Ama sen bunları tüketmediğin için vücut gerçekten zor bir duruma düşüyor.

Biraz uzun oldu ama bende senin durumundaydım birinin bana tecrübesini yazmasını beklerdim.1-2 yıl içerisinde istediğin vücuda kavuşucaksındır.

SNIPES44 bunu beğendi.
  4. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    tebrikler aynen devam :)
    Benim önerim ayda 3-4 kgı geçmeyin kilo verirken sarkmasın sonra vücudunuz.Başarılar diliyorum

5. SNIPES44

SNIPES44 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    ilk başta tebrikler hedefiniz kaç kilo bu arada?

6. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Zorunlu pozlar eklenmemiştir ya da eksik pozlar vardır.
    - Hakkınızda gerekli bilgiler verilmemiş ya da eksik verilmiştir.
    - 6 aylık gelişimden önce foto eklemek kurallar gereği yasaktır.
    - Başlıkta kullanıcı adının geçmesi zorunludur

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum resim ekleme kurallarını okuyunuz. Resim ekleme kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş