1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

12 aylık bir calısma

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve vanmur tarafından 7 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. vanmur

vanmur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    boy:1.73 kilo:74 alt gogüsde sorunlarım var gogusler hacimli ama sekle sokamadım alt gogusu cizemedım kotu gorunuo ayrıca omuzlarım bir turlu gelismiyo bu durumda benı gıcık ediyo.biceps:38-39 iyi kotu yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum....

Ekli Dosyalar:

2. preston

preston Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Daha ne olacak ki... Maşallah...

Program ve beslenmenden de bahseder misin?

3. vanmur

vanmur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    valla program haftada 4 gun 2gun gogus-biceps(pzrtesi-persembe) 2 gunde omuz kanat triceps(salı-cuma) artı mide harektleri
    beslenmeye gelince su anlık yurtta oldugum icin cokda iyi beslenemiom ama cokda kotu degil
    normal bir kahvaltı yapıorum yumurta yeme olasılıgım ne yazkki yok
    oglen ve aksamda bulgur pilavı ve yarım tavuk yiyorum o dondurme pilicler olur ya ondan toplamda 1 tane yani ogle yarm aksam yarım baskada bise yapamıorum b-6 vitamin kullanıom 1.5 ay boyuncada 1 kere optimum whey kullandım okadr(914 gr) ama ben memnun degilim durumumdan

4. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    bicepsler eksik kalmış ya cok calışıyorsunuz yada dinlendirmiyorsunuz bakın bir tavsiye;

bench girdiğiniz gün biceps çalışın

omuz kanat girdiğiniz günde triceps calışın bench ve triceps yada omuz kanat triceps aynı güne getirmeyin 3 ay dediğimi uygulayarak program deiştirip deneyin farkı belki hissedebilirsiniz

5. vanmur

vanmur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    bench girdigimde biceps giriyorum zaten ama yaz geldi artık bunu uygulamak zor oluyor hergun tek bolge calıscam sizce faydasını gorurmuyum baska yorum yok mu ....

6. astargan

astargan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben bodye yeni başlıyorum ama eğer 12 ay boyunca böyle olcaksa benim işim çok zor. Ben böyle bir vücudun 3-4 ay içerisinde olabileceğine inanıyorum. Bence 12 ay için pek ii bi vücut deil. Bu arada benim pek tecrübem yok hatam varsa affola.

7. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir

Baya hatan var ama affedelım bakalım..3-4 ayda o vucut ulkemızın normal standartlarındakı gencınden cıkmaz..

8. preston

preston Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Evet 3-4 ay için bu vücut yapılamaz.Ancak genetik, spor altyapısı falan gibi durumlar hariç.Bana çalışma programı biraz yanlış gibi geldi.Yeterince dinlenme olmuyor gibi.1 gün göğüs+biceps, 1 gün omuz+triceps ve 1 günde sırt+bacak girsen daha verimli olur gibime geliyor.

100 gr. tavuk etinde 18,5 gr. protein var.Arada bir yumurta falan da yiyebilirsen çok iyi olur.Onun dışında günlük ihtiyacı karşılıyor gibi.

Bence vücudun gayet iyi.Tebrik ederim.Çalışmaya devam....

9. fitnessist

fitnessist Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    her seferinde aynı tartışmayı yapmanın manası yok tabi ama doğru yorum için de doğru ölçü yazmak gerekir. resimlerdeki vucutta hacimli kollar yok.

1.73 cm insanda 39 cm kol bir hayli hacimli durur.

gövden maradona'nın ki gibi geniş kemiklerin insan üstü kalın veya ellerin fırıncı küreği değilse yazdığın ölçünün doğru olmasına imkan yok. sırt pozunda biceps te peak bile yok insaf.

10. vanmur

vanmur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    arkadasım sıcakken gercekten ole neden yalan soylıyeyim orda farkettiysen biceps pozu yok.ama inanmıyosanda sorun degil.foto koymamdaki amac gogusle ilgili tavisyelri almaktı sırtıda koymucaktım ama yonetimden bir uyarı fln glmesin diye kydum olay bu.

11. vanmur

vanmur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    peki ozman 3 ay calısınız ve fotonuzu koyunuz olrmu???

12. vanmur

vanmur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    teskkrler;)
    yumurta yemek istiorum ama su anda bir baska sehirde okudugum icin yurtta yasıorum 1 snedir yumurta hic yiyemdım ne yazikki

13. .ColdBlood.

.ColdBlood. Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    12 ay için az gelişme diyen arkadaşlara;
    Kimi insanda çok az yağ olduğu için karın kasları hiç çalışmadan meydana çıkıyor ve bu bence büyük bir şans çünkü karın kaslarını çıkarmak zordur...
    Kimisininde kolu büyük oluyor.Önemli olan nasıl başladığın , ne kadar ilerlediğindir ,cm ler herşey değildir.12 ay için normal bir gelişme sonuçta her insanın bir yapısı var çalışmaya devam güzel olacak.
    Bir de başlangıç resimlerini koyarsan daha iyi yorum yaparız.

slymnasye bunu beğendi.
  14. vanmur

vanmur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    baslangıc resimlerinide koyanbilırım ama cok kisi bakıo ve yorum yapmıo ama koyucam simdi.

15. vanmur

vanmur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    bunlarda ilk zamanlar:
    1.foto baslamadan once
    2.foto ilk 3 ay
    3.foto ilk 1 ay yuzum kasıldıgı icin sildim

Ekli Dosyalar:

16. pastnova

pastnova Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Bak herkes nasılda saldırmış 3-4 ayda yaparım diyen arkadaşa.Doğal olarak yapıyorsanız bu işi gelişmek hakaten uzun zaman alıyor.Gelişimin gayet iyi vanmur.Herkes 1 senede pump_forever(forumda aratırsan bulursun) olucak diye birşey yok :) Biceps hakaten biraz geri kalmış genele göre(tricepsine göre) biceps programını yazarsan yardımcı olursuz belki programla ilgili bir hata vardır.

Ayrıca bacak çalışmıyormusun ?

Alt göğüse gelirsek..O istediğin görüntüyü yakalamak için biraz daha hacime ihityacın var.Alt göğüsü kesmek için dips(göğüsü öne atarak yapılan) pullover cable crosover yapabilirsin.Tercihim cable cross over imkan yoksa dips ;)

17. vanmur

vanmur Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    eed baya bi zman alıo solediginiz uyeyi bilıorum gerckten iyi bacaga gelnce calısmıorum dips hep yaptıgım sey sanırım yag oranımda fazlalık var %18 gstersede bir tartıda tartılmıstım.bicepse glnce
    barbell curll 10 10 8 6
    altrnatif pazu 3*8
    scot pazu 3*8

Sayfayı Paylaş