1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

10 Gündür evde VG yapıyorum. Yorum ve Tavsiyelerinizi bekliyorum. Resimler konuda.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve TheKillerman tarafından 10 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. TheKillerman

TheKillerman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar. 10 gündür (toplam 4 günlük çalışma) VG yapıyorum.9 ay kadar önce 2-3 yıl kadar basketbol ile ilgileniyordum, 2 adet 1'er kiloluk dumbelllarla çalışıyordum ve günde 40 dakika koşuyordum(ortalama 3.5-4 km mesafe katediyordum) Evimizdede olan 20 kiloluk dumbell setinden yararlanıyorum. Yakın zamanda ayarlı sehpa, ağırlık sehpası, çalışma istasyonu vs. gibi malzemeler alacağım[babam alacak inşallah :)]. 15 yaşındayım. Haziran ayında 16 yaşıma girmiş olacağım. Boyum; 1.85m, kilom; 92. Kilo fazlam var. Vücudum yağlı. Evimizde bulunan tartıya göre vücudumun %30 u yağmış. kitapçığında %29 üstü aşırı kilolu sınıfına giriyor. heralde ben öyleyim fakat resimlerime baktığınızda 92 kilo olduğuma inanamazsınız. boydan kurtarıyorum :) uzun lafın kısası, resimlerim;

Resimleri çekerkende, yüklerkende baya uğraştım. Yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim. Teşekkürler, iyi akşamlar.

Son düzenleme: 10 Ocak 2008
  2. TheKillerman

TheKillerman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ayrıca, evde mezura bulamadım ve kol, omuz ölçümlerini gerçekleştiremedim. Mezura aldıktan sonra, bilgilerimi güncelleyeceğim. Teşekkürler.

not: Yorumlarınızı, eleştirilerinizi, tecrübelerinizi, ne yapmam gerektiğini, nelerden kaçınmam gerektiğini, tüm açık sözlülüğünüzle yazarsanız sevinirim.

3. ghosttr

ghosttr Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    izmir
    ciddisin dimi?

4. Maesta

Maesta Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    bu vücuda kim ne diye yorum yapsın hiç antreman görmemiş bir vücut besbelli sana verilebilcek en güzel tavsiye forumu incelemek olabilir özellikle yeni başlayanlar ve yağ yakımı bölümleri sana yardımcı olcaktırthums:

opasan bunu beğendi.
  5. TheKillerman

TheKillerman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl ciddimiyim ?

edit: ben zaten ne yapmam gerektiğini vs. öğrenmek için konu açtım. 10 gün içerisinde aralıklarla 4 kere çalıştım. eskidende basketbol oynuyordum. hiç antreman görmemiş vücut diyorsunuz yaşımlada kıyaslayın biraz. trapez ve kanatlar dikkat çekiyor sanki :D

Son düzenleme: 10 Ocak 2008
  6. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    on gün için iyi gelişim :evil:

zotiri bunu beğendi.
  7. Selizar

Selizar Yeni Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Müh.
    Yer:
    Muğla/Bodrum
    :) diet yap acilen canım.eve 170 - 180 cm lık bır sopa al veyahut twıster al twıst yap.kaburgalarında yaglanma cıddı boyutta mekık cek abdomınal yanı karın bolgene agırlık ver dıetını ıhmal etme seker , yaglı ve cok fazla karbonhıdrat besınlerınden uzak'dur bu durumda sana bunlar yarar degıl aksıne daha cok yaglanma yapıcaktır.Su anda gorebıldıgım en guzel sey ten rengın...ten rengın bu spor ıcın ıdeal.eger bu dedıgımı yaparsan 2 ayda guzel bır dıetten cok super bır vucut'a sahıp olursun eve alman gerekenlerı sana burda yazmıycam ama forumda bır lınk verıcem oraya bır goz at ne alman ne almaman gerekıyorsa ıncelersın.

ve 2 ay'a kadar bekle kı vucut'unun farkını butun forum halkı gorsun ve sasırsın.daha sonrakı fotolarınıda koyarsın.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeterlimi-t11613.html

8. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    10 günlük çalışma için yorum bekliyorsunuz ilginç.
    Ben yaklaşık 2 senedir yapıyorum daha yorumlanacak bi tarafimı bulamıyorum desem yeridir.
    Sizi tebrik ediyorum .

9. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    the killerman,baslik bu sekilde kaldikca cok laf yiyeceksin,yapman gereken siddetle yag yakimi,bu bolumleri arastir forumda ve uygula.

diez ve doggetman bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş