1 yıllık emeğimi kaybediyorum...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve alter_ego tarafından 8 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. alter_ego

alter_ego Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar,geçen yıl bu zamanlar fitness salonuna gitmeye başlamıştım 185 boyunda ve 19 yaşında olmama ragmen 68 kiloydum hem azim hem okudugum sehir sayesinde 2 ay oncesine kadar 85 kg gordum vücudumun seklinden cok memnundum hep hayalimdeki gibiydi hersey yolunda gidiyordu ,çok detay vermek istemiyorum ama 2 aydır işler benim için iyi değil malesef,psikolojik anlamda cok zor gunler gecirdim sporu bırakıp alkol ve sigaraya başladım haliyle uyku ve yeme duzenim bozuldu ,suan 77-78kg arasındayım yani 2 ayda 7-8kg kaybettim işin kötü yanı hala küçülmeye devam ediyorum ust vucudum neredeyse gecen yılki halim gibi oldu ,hic canim cekmesede sırf belki erime durur diye yemek yemeye calısıyorum bir fayda etmiyor onumuzdeki aydan once salona gitme şansımda yok,yarın bir gün kendimi toparladıktan sonra herşeye sıfırdan başlamak istemiyorum ,foruma uye olmasamda aklıma bir şey takıldıgı zaman ilk ugradıgım yer olmuştur umarım bu konudada yardım bulabilirim.

2. Gdamn

Gdamn Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Kardeşim öncelikle merhaba,tabiki ne yaşadın veya seni ne kadar etkiledi bilemeyiz ama hiç bir zaman ip'in ucunu bırakmamak lazım,her şeye yeniden başlamak için ''yarın bir gün''e gerek yok hemen şimdide başlaya bilirsin. Beni hep etkileyen bir benzetme vardır oradan yola çıkarak sana bir şeyler demek istiyorum..Vücudun senin binan'dır 1 yıldır uğraştığın bir binayı enkaz altında bırakma,her şeyini kuşan üstüne tuğla ekle vede içindeki derdi tasayı bir kenara bırak,bir üzüntü yaşadığın zaman güçsüz kalma iplerin ucunu bırakma hatta aksine bütün sinirini spor yaparak çıkar,sana burada nasıl yemeni veya uykunu düzeltmen ile ilgili ayrı ayrı yazmakla olmaz kardeşim,önce 2 aydır çektiklerini bir kenara bırak sonra bütün ipleri eline al. İnşallah bir şeyler yeşermiştir kafanda kardeşim kendini'de üzmemeye bak...

3. Square

Square Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Aynısı bana oldu 3 ay gidemedim spora eridim bittim kolum inceldi göğüs gitti çöp gibi oldum hastalık var sanıyodu ailem öylesine sonra gene başladım maşallah toparladım tam 3 4 ay içinde emin ol çok hızlı bir gelişim oluyo 1 seneki haline 3 ayda gelirsin kas hafızası denilen olay var çünkü hiçbir zaman 0 dan başlamazsınız hiç bu sporla uğraşmamış biri gibi olmazsınız yani

4. AliuA07

AliuA07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evde insanty workout yada p90x felan yap cidden yazık olur emeklerine.Yani bahanen olmasın spora sarıl bence.

5. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Bahane cok , beslenmeni duzelt, sacma sapan dusuncelerle sigara alko alma, beslenmeni toparla, hicbirsey olmaz..

stefan35 bunu beğendi.
  6. farti

farti Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Calisthenics yap iştahın açılır bu sayede beslenme iyi olursa kas kaybıda olmaz ama şu var güçten düşme olucaktır azar azar. O yüzden beslenmeni toparlaman lazım.
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Ocak 2016 ---
    Calisthenics yap iştahın açılır bu sayede beslenme iyi olursa kas kaybıda olmaz ama şu var güçten düşme olucaktır azar azar. O yüzden beslenmeni toparlaman lazım.

7. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Sorun nedir bilmiyorum ama içmek asla işe yaramaz. Tamam, kötü bir akşam içilir elbet, faydası olur ama sürekli içiyorsan sosyal sorunlar bir tarafa da kortizol yüksekliğine ve testosteron düşüklüğüne yol açacaktır. Bu sorunların çözümünü daha da geciktirir. Arkadaşların dediği gibi, evde çalışmak iyidir, seni toparlar. Alkolü de bıraktıktan sonra düzelme hızlı olur.

Sayfayı Paylaş