1 Aylığına aranızdan ayrılıyorum. ADANAyberk

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Zerk tarafından 19 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Merhaba değerli abilerim ve arkadaşlarım :)

Ben 3 yıllık lise not ortalamam ve hocalara saygımdan dolayı Fransa'ya bir proje için(bakmayın proje dediğime, çoğunlukla gezi olacak) Ben hariç 11 kişilik bir grupla gidiyorum.

Öncelikle Lyon'da kalacağız, ardından kısa bir Paris gezimiz var.
    Eğer izin alabilirsem de, 1 haftalığına Finlandiya'ya abimin yanına gideceğim.

Şunu söylemek isterim ki, Fransa'da benim gideceğim yere yakın olan varsa görüşmek isterim. Finlandiya'da da aynı şekilde...

Sizden ve 1 ay boyunca salonumdan(spordan) ayrı kalacağım için üzülmüyor değilim. Spor açığımı sabahları doğa koşusu ve kendi ağırlığımla yaptığım; temel hareketlerle kapatmaya çalışacağım. En azından hamlığımı alır, dinç tutar diye düşünüyorum.

Sormak istediğim bazı şeyler var. Yani herhangi bir nedenden dolayı sizde spordan uzak kalmış olabilirsiniz. Siz bu süre içerisinde nasıl bir program izlediniz? Ben vücudumun hamlamaması ve kas gelişimimin olumsuz yönde etkilenmemesi için neler yapabilirim?

Şimdiden teşekkürler, Pazar günü gidiyorum. Kısmetse Sezer abimle ve ekrem burak abimle İstanbul hava alanında buluşmayı düşünüyorum. Gelmek isteyen olursa aktarmalı uçuş arasında kısada olsa görüşmek isterim.

İyi forumlar

rockybalboa7 bunu beğendi.
  2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    sana iyi yolculuklar yazın olsaydı finlandiya ya gideceğim zaten orada azda olsa sohbet ederdik ama kısmet değilmiş

Zerk bunu beğendi.
  3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Ağırlıksız yapılan temel hareketlerden bir program oluşturabilirsin.Bir istasyon programı yapabileceğin bir yer var ise ve hatta orda bir demir varsa :D barfiks yanı sıra şınav , burpe , mekik , ters mekik vbz bir çok hareketten bir program oluşturabilirsin.Muscle'ın sitesinde görmüştüm.Senin durumuna benzer bir konu vardı.Salona gitmediğin gün için bir istasyon oluşturmuşlardı onu yazayım buraya. Haftada bir 3-4 kez aşağıdaki çalışmayı deneyin ve kendinizi doğru noktaya getirin.

Ben off günlerimde bu programa Mekik , Ters Mekik eliyip yapıyorum.

Hymenalos, Zerk ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  4. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Çok teşekkürler, yalnız koşu yapmayı çok istiyorum. Koşu hakkında bilgisi olanlar varsa, onlarında yorumlarını bekliyorum. Kas kütlesi kaybetmeden(bacaklarda) bir koşu yapmam gerekiyor. Teşekkürler.

5. Kara Kalem

Kara Kalem Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    43
    Bunu vücut ağırlığınla yapacağın egzersizlerdeki max tekrar sayını artırmak için bir fırsat olarak görebilirsin bence.

Zerk bunu beğendi.
  6. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Temel egzersizleri her gün mü yapsam? yoksa 1 gün çalışıp, diğer gün dinlenerek mi?

Temel egzersizler hakkında bilgisi olanların yorumlarını bekliyorum. :)

@karakalem doğru söylüyorsun bu bir fırsat aslında.

Kara Kalem bunu beğendi.
  7. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    evet yarın anlaştığımız saatte orda olucam :)

bu arada beline kuvvet :) yani şey allah zihin açıklığı versin hehehe

bende fransada bulunmuştum 2 yıl önce 1 hafta kadar interrail ile gitmiştim :)

hanımları oldukça bakımlı bence( arada manyaklarda yok değil koltukaltı kıllarını kesmeyen kadın var yuh dedım )

insanları bence yardımsever :)

iyi eğlenceler sana :)

ama dikkat et fazla da harcama yapma :) paranı idareli kullan :)

Zerk ve Swager bunu beğendi.
  8. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Sağolsun sezer abim geldi yalnız bırakmadı beni... Sezer abimin gelmesi beni zaten mutlu etti ama keşke başka abilerimizinde fırsatı olsaydı ya da bir fırsat yaratsaydıda onlarla da görüşelim

Danny Boy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş