1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

1.ay bitimi . 1.82 boy,66.8 kilo(4.5 kilo alımı)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Komagane tarafından 9 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 23 üye.
  1. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Bende üye fotoları bolumune gırıp sıradan baslayıp herkese "ıyı calısmalar, guzel vucut" yazıyormussun gıbı bır ızlenım uyandı.. Mesaj kasmaksa amacın hiç hos degil.. ;)

2. mertakb

mertakb Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    0
    umur aynısını yazıcaktım resmen içimi okudun:D aynen katılıyorum sana izlenim uyandırması bi yana bence öyle bile. mert diye banlanan bi üye vardı o olabilirmi diye düşünmedim değil.neyse genede günahını almak istemem

Son düzenleme: 7 Ekim 2009
  3. Malefice

Malefice Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    38
    Tebrik ederim uzun boyun var, kaslarinida guzellestirirsen super bir vucudun olur.

4.5 kilo olayinda bilgi vermek isterim,

Haftada en kralim diyen insan 0.25 pounds la 0.50 pounds arasi kas yapabilir, buda ayda 2 pounds kas yapar buda 900 gram a gelirki bunu yapan sporcu basarmistir.

Tabi konu weight-kilo degil dry muscle-kuru kat kutlesi,

Ayda 900 gram kuru kas almis biri, 385 gramda glycogen agirligi alir, ayrica su tutma orani artar kas kutlesi buyudugu icin, yani sunu demek lazim, 1.5 kilo + 500 gram da yag eklese, 2 kilo aylik saglikli kilo alimi olabilir, 4.5 kilo tahminen 1 kilo kas 400 gram glycogen 100-150 gram arasi su, 3 kiloda yagdir.

Vucut yag oranini yuzde 11 le yuzde 13 arasinda tutugun surece, sorun yok kilo aliminda. Bunu takip etmek gerekir.

Komagane, smltncr, slymnasye ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123

tebrikler gayet güzel açıklamışsınız...

Komagane bunu beğendi.
  5. Defakto

Defakto Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ayda 4.5 kilo inşallah göbeğe gitmemiştir.Ben de 6 aydır falan yapıyorum,boyum 1.85 64 kilodan 68'e çıktım,buna rağmen çok az bir göbeğim var.Özellikle kollarım ve göğüslerim iyi gelişti.Protein tozu kullanmanı tavsiye ederim,ben ayrıca kilo aldırıcı da kullandım fakat düzensiz.Bir de sürekli tavuk yumurta yersen iyi olur.Protein tozu tek başına pek bir işe yaramıyor.İnşallah istediğin vücut ölçülerine bir an önce kavuşursun.

Komagane bunu beğendi.
  6. Komagane

Komagane Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Önlisans ögrencisi
    Yer:
    Mersin

Açıklaman ile güzel bir konuya değinndin malefice. şimdi ben evet 4.5 kilo aldım ama sizinde dediğiniz gibi boyumda uzun olduğu için kilo aldığım çokta belli olmuyor çünkü boy fazla ve yayıldığı zaman orantılı oluyor.pnun için yağ oranınım fazla değil . normal yani . sporu üniversitem dolayısıyla geçici bi süreliğine ara verdim. kısmetse 2010 sonunda daha güzel bir vücuda kavuşacagım.

7. Komagane

Komagane Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Önlisans ögrencisi
    Yer:
    Mersin
    defakto senin kilo fizik oranında benziyor benım vucuduma . bende zaten pata küte öyle sıradan kilo almak istemedim . sağlıklı ve düzenli bi şekilde almak istedim çok yiyerek . göbeğim cıkmadı . sporu bırakalı 2-3 ay oldu ve hala mide kaslarım yerli yerinde duruyor . yağa çevirmedi .

8. innocent

innocent Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    gayet güzel başarılar...

Komagane bunu beğendi.
  9. Komagane

Komagane Üye

Beğenileri:
    32