1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

1 ay 10 gün oldu yorumlarınızı bekliorum

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve kuantum55 tarafından 14 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. kuantum55

kuantum55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar.yaşım 27 kilom şu anda 84 spora başlamadan önce 89 idi.Bundan 2 sene öncede 96 kiloydum resimleri eklemeye çalışıyorum.
    haftada 6 gün spora gidiorum.
    3 gün cardio ve 3 gün ağırlık + cardio yapıorum.
    diet yapmayada çalışıorum yağ şeker un tuz bunlardan uzak duruyorum.yağ yakıcı ,protein vs bişiy kullanmıorum.
    bu arada sadece şu andaki bel ve basen ölçülerini biliorum oda bel=96cm basen=106 cm
    amacım hacim kazanmak deil sadece yağlarımdan kurtulup olursa fit bir vücuta kavuşmak.Önerilerinizi bekliorum şimdiden teşekkür ederim.

NOT:ilk resim -3 sene öncesi ;2. resim spora başladıktan 1 hafta sonra ;3.resim yenidir bilgilerinize

Ekli Dosyalar:

2. kuantum55

kuantum55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu arada boy=178cm

3. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    iyi zayıflamıssın daha yolun basındasın hatta yola daha girişe bile var suanda ilerliyosun bu resimleri sakla 1 sene sonra eklersin yenilerini değerlendirisin

genel itibari ile iyi gidiyor

kuantum55 bunu beğendi.
  4. DumanG

DumanG Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Problem orda zaten orda emek harcanan vucut yok herkes buraya bi aylik resmini koysa düşünemiyorum bile ayrica ayda 89 dan 84 e düstüm demssın spora gitmeyen bi insan bile bi ayda senden daha cok kilo verir haklisin kimse ucgen degil oyle olsaydi zaten bosa hamallik yapmazdik senelerce

5. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    DumanG rencide edici yorum yazmasanız...

kuantum55 bunu beğendi.
  6. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    Fİt bi vücut kavramını açarsak biraz, Az adeleli kuvvetli sağlam bir görünüm demektir. Fakat az adeleli bir hale gelmek için bile mutlaka özel bir çalışma yapılmalıdır. Şİmdi sen diyet yaparak haftada 3cardio 3kuvvet + cardio ile adele kütlesi alman mümkün değil. Tamamen zayıflaman zaten mümkün değil. Zayıflasan bile Hayal ettiğin görüntüye kavuşamazsın böyle bir sistemle. Zayıf insan olursun o kadar

kuantum55 bunu beğendi.
  7. Doqukan

Doqukan Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Eskisehir
    Arkadas Brad Pitt Bilmiyomusun ?

8. Fly

Fly Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul-Bahçelievler
    2 günde aynı hızla geri alır..

kuantum55 bunu beğendi.
  9. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Bilgilerini kendine saklasan iyi olur çünkü arkadaş zaten verebileceğinin en iyisini vermiş.Çünkü 1 ayda 2-6 kilo verimi doktorlar tarafından önerilir.6 dan fazla kilo veriminde doktora başvurmak gerekir.Çok zararlıdır.Ayrıca hızlı kilo verimlerinin 3/2 si yağsız vücut kitlesinden olur.Yani su ve kas.Kuantum55 sanada birşeyler diyeyim;Herzaman böyle tipler çıkar.Moralini bozar.Zaman zaman ailenden biridir.Zaman zaman başkalarıdır.Ama şunu unutma;böyle diyenler 1 sene sonra,sen buraya fotolarını koyduğun zaman hemen kıvıracaklar.Helal olsun!nasıl bu halden bu hale getirdin!diyecekler,seni tebrik edecekler.Şunu unutma,başarısızlıklarda her zaman söven,Başarılarda her zaman öven tipler vardır.Bu tip insanlara ne denildiğini zaten amiyane tabirle herkes biliyor ama burada dile getirmeye gerek yok.

Bu dediklerin senin gayet güzel bir yolda olduğunu gösteriyor böyle devam etmen dileğiyle.Sakın korsan yollara(haplar vs) başvurma.Bu dediklerini uygula istediğin vücuda yavaş yavaş ulaşacaksın.Ama şunu unutma bu işte en büyük etken azimdir.Vücut işi yavaş ilerler.Azmini kaybeder ve dış etkenlerin tahriklerinden fazla etkilenirsen asla hedefe ulaşamazsın.

Ayrıca Özleyiş sanada birşeyler söyliyeyim.Arkadaş Fitness yapıyor.Fitness vücuttaki kasları toparlayıp,Şekil verdiren bir aktivitedir.Yani zayıfladığı zaman eğer antreman programında omuz varsa omuzları belli olacak,bench press varsa göğüsleri belli olacak.Ne çalışırsa karşılığını yağlar gittikçe alacak.Asla normal zayıf bir insanla aynı olmaz.Evde hergün 20 mekik çeken biri bile,normal bir insandan farklı bir karına sahip olduğu gibi,bu arkadaşın bunları yaptıktan sonra zayıf bir insandan bir farkının olmamasını ifade etmek abesle iştigaldir.

Ayrıca yukarda bahsettiğin 2-6 kilo iddaasına inanmayıp polemik çıkarmak istiyen kişilere engel olmak için araştırdım ve size kanıtımıda sunuyorum:
    http://www.uzmantv.com/diyet-yaparken-bir-ayda-ne-kadar-kilo-vermek-idealdir

Son olarak seni motive eder diye bir kaç link vermek istiyorum:
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/9-ayl-k-zay-flama-t15693.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/samet-t21859.html

Ayrıca bu linki verdikten sonra soruyorum: DumanG;arkadaş 1 sene sonra bu hale geldiğinde ne diyeceksin?

Son düzenleme: 14 Aralık 2009
    lionking35 ve kuantum55 bunu beğendi.
  10. kuantum55

kuantum55 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk önce iyi yada kötü yorum yapan arkadaşlara teşekkürler.
    eksik anlaşılan yerleri tamamlamak istiorum;
    1-)ayda 5 kilo vermek sağlıklı zayıflamaktır (ben bile bunu 1 ayda öğrendiysem bu bilinmesi gerekir die düşüüorum!)ki istenilse 10 kiloda verebilirdim.
    2-)3 gün ağırlık çalışıorum dedim suç benim fazla açmadım detayı ne kadar profosyenelce olmasada işe yarıyacağını düşünüorum anlatayım:
    pazartesi:15dk bisiklet
    mekik çeşitleri toplamda 300 mekik
    bacak çalşması
    koşu bandında 30 dk koşu

salı: 15 dk bisiklet
    bench press( 3*10)
    butterfly(3*15)
    sırta çekiş(3*15)
    karna çekiş(3*15)
    omuz press(3*15)
    biceps,triceps dambılla

Çarşamba: sadece cardio

Perşembe:pzartesi ile aynı
    Cuma:salı ile aynı
    cumartesi:çarşamba ile aynı

Tekrar belirtiorum program profesyonelce deil ki ben bu sporda profesyonel olucam demedim.Sadece sağlıklı yaşam için yapıorum.ve tecrübeli arkadaşların fikrini almak istedim o kadar.yapıcı eleştirilere çok teşşkür ederim.insan destek görünce daha ii motive oluyor.Herkese teşekkürler yinede

11. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Setleri 4 e çıkar.4 te sabitle.Ayrıca tekrarları 20 ye çıkar.En azından 15-20 arası yapmaya çalış.

12. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    benim diyebileceğim şey şu: sadece 1-1,5 yıl sporu ve diyeti bırakma büyük değişim olacağına inanıyorum.

kuantum55 bunu beğendi.
  13. lionking35

lionking35 Üye

Beğenileri:
    118
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Satış Müdürü
    Yer:
    İZMİR
    Kuantum55 bence herşey yolunda böyle devam et. Sitede başarı hikayelerine gözat inanılmaz değişim göstermiş arkadaşlar var sanada moral olacaktır. Olumsuz eleştiri yapanlarıda kınıyorum, bu sitede hepimiz aynı gemideyiz aynı amaç uğruna savaş veriyoruz. Yapıcı olun yıkıcı değil.

kuantum55 bunu beğendi.
  14. DumanG

DumanG Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    ben sadece bi ayda bi gelişimin söz konusu olmucagini düsünüyorm.Yanlıssam hepnizden özür dilerim ben 70 kilo olmama ragmen günde artı eksi 2 kilo zaten oynuyo o yüzden 4 kilo bence bisey degil ama hersey yavas yavas olur zaten öyle her hafta fotonu koyucaksin diye tepki verdim sadece tabiiki ilerleyen zamanlarda iyi resimlerini merakla bekliyoruz bana sorarsanda zaten cardiyo yapıyosun yag yakana kadar mide calışıp boşa kendini yorma basarilar

15. DumanG

DumanG Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul

Sen neyin pesindesin anlamıs degilim polemik yapicaksan baskasyla ugras ikidir ayni seyi yapıyosun bilp bilmeden yazma hele benım hakımda tek kelime bile etme. Konu baslıgı okursan bidaha ona gore yorum yazarsın okk bi sene sonraki hali yok bi aylik calismasina yorum istemis arkadas

16. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Polemik çıkaran ben değil sensin.Kalp kıran,polemik çıkaran sensin.Sineye çekecek kişiler yok bu forumda,ona göre davran.yanlışa herkes cvb verir.Adam diyet yaptığını söylemiş.Ve değişimde var.sen bir ayda zayıf bir adamdaki değişimi beklediğin için konuyu sertleştiriyorsun.Halbuki her 4-5 kiloda değişim olur.illa 1 senede olmaz.onlar birikir birikir 1 seneyi oluşturur.istiyen 1 aylıkta ister 1 günlükte konu açar sanane!Bölüm kurallarında;konu açarken 1 aylık açanların kalbini kırın,diye bir ifade mi var?.kALP kırmanın bahanesi olmaz.Yazdıklarım içinde muhalefet edecek birşey bulamadın.Cahilliğini suratına vurdum.Bir ayda herkes verrir diyip adamı rencide ediyorsun yanlışını belgelerle suratına vurunca biz mi polemik oluşturuyoruz?Ortalığı niye kızıştırıyorsun diyorsun birde utanmadan?Yanlış bilgi ver,kalp kır sonra adamı dövmekten beter et.Biz seni ters köşe yaptığımızda biz şuçlu oluyoruz.Oh ne ala memleket.Sen girme böyle forumlara,git dışarda köşede orada burada o en iyi yaptığını(birde savunuyordun diğer konuda) şeyi yap.(Ne olduğunu sen biliyorsun).Eğer herkes gibi güzel ılımlı yapıcı yorumlar yapacaksan yap ama yapmıyacaksan,o içtiklerin kafanı iyi yaptıysa bu foruma flan girme!Kimseyi kırma hakkını sana kimse vermiyor.

17. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Bu işte başarılı olmanın tek yolu doğru beslenme doğru çalısma ve azim .. Ayrıca 1 ay için sağlıklı yorum yapamayız en azından bi 5 ay geçmesi lazım diye düşünüyorum.

Son düzenleme: 15 Aralık 2009
  18. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    Bence cok haklısın DumanG. Hele bi tane var mrlaz tam ofsayt bide 100 kusurtane ileti var konusunda bos bos. Birde takmıslar hacim hacim adamda gogus un g si yok adam hacim alman gerek yazmıslar yag torbası yapcamlar sankı. Benim bildigim ilk 1 bucuk 2 sene kas temeli atılır. Sonra hacım calısması yapılır. Bunlar 1 ayda Hacim alıp hamdullah aykutlu olcagını sanıyorlar.

Son düzenleme: 15 Aralık 2009
  19. aNGELRAYCo

aNGELRAYCo Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    aşkın
    Yer:
    sofia
    çok çalişman gerek daha ortada bişi yok....üzgünüm ama aci yoksa kas ta yok...

20. plastikman

plastikman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

senin gibi insanlar olduğu sürece herkes motivasyonu elde edebilir.. bu konudaki yorumlarını okudum ve yaklaşım tarzına hayran kaldım dediğin gibi diğerleri radyo frekansından cıkan parazit gibi......... yaklaşımın ve yorumların oldukça yapıcı bu tutumundan dolayı seni tebrik ederim dostum...

arkadaşa gelince sakın yılma ve artı ve eski yorumlardan insanların sana bakış açılarından kendine tetik mekanizması oluştur iyi yaklaşımlar sana motivasyon versin gereksizlerde sana hırs versin kendini bu şekilde tetikle..........

başarılar...

Sayfayı Paylaş