1.85cm, 86 kg, soguk zaman, supplementsiz.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve muration tarafından 28 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Bu sporun dogasi "surekli gelismek" oldugna gore, 1-2 kur Steroid ile durulablrmi?

1. siringa bir kez girdi mi, bir daha birakamazsin, surekli vucut ister.

oy sayısı 262
    16,8%
  2. 1-2 kur den sonra iyi bir irade ile birakilabilir.

oy sayısı 155
    9,9%
  3. 1-2 kur, gereken gelismeyi saglamaya yetmez

oy sayısı 73
    4,7%
  4. Zararlari yaninda degmez, spor saglik icindir

oy sayısı 1.068
    68,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 169 üye.
  1. MERAKLI

MERAKLI Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    KIRIKKALE
    kilo arttırmak için glutamine desteğine başvurdun mu hiç bence faydası olur

2. tpcshkr

tpcshkr Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Kardeş mide eksık kalmıs 5 senede mıgdenı taş gıbı yapardın.Ama karın kasının yolu mutfaktan gecıyor ıyı bır dıetle guzel bır karına kavusabılırsın.Ayrıca kol kaslarınıda parcalamaya calıssan cok daha guzel olur az agırlık cok tekrarla bunuda kolayca aşarsın calısmalarında başarılar.

Son düzenleyen: Moderatör: 29 Kasım 2009
  3. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Pek faydasi olmaz

Achilles1980 bunu beğendi.
  4. body builder

body builder Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    5 yıl çalışsan bile bir çok kezs ara vermişsin sanırım .çünkü düzenli 5 senelik bir çalışma seni paramparça bir hale sokardı.şuan ki halin başarılı ama bir çok eksiğinde var omuz ve kanat gibi

5. ◄İzM@ЯiT►

◄İzM@ЯiT► Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Kadıkoy
    Yazdıklarını ve de yazılanları okudum ama bana hiçte 5 senelik bir vücut gibi gelmiyor. Sorun tamamı ile sende sanırım. Gerek psikolojik gerek baska nedenler. Ama mutlaka ve mutlaka sorun sende. Steroit veya suplement ile hiç bir alakası yok. Ne steroit nede supplement kullanmayan biri 5 senede senin geldiğin noktayı coktan gecer. Heleki senin anlattıgın kadar istekli biri ise.
    Tam olarak teşhis koymak zor olabilir ama sorunu sen daha iyi çözebilirsin. Ve kesinlikle sorun steroidle cozulmesi sart bir sorun değil. Çalışma programını ve beslenme programını değiştirmeyi dene onlarda olmadı daha profosyonel bir şekilde yardım almaya çalış. Sadece supplement ile bile bulundugun konumdan cok daha yukarı cıkman mumkun. Steroid yarısma vücudu için kullanılır. Ki o yarışma vücuduna bile steroitsiz girebilenler mevcut. Her neyse demek istediğim sorunu sen bilebilirsin. İyi düşün . Hatayı nerde yaptın ve yapmaya devam ediyorsun.

Vücudun hakikaten cok kotu. Neye gore kotu. 5 yıla gore. Yoksa normal sartlarda degerlendırecek olursak elbette iyi hos bir vücudun var ama cok daha hacimli olabilirdin. Buraya kadar gecen zaman zaten kaybedilmistir bundan sonrasına bakmalısın artık ve daha profosyonel yardım alabileceğin kişilerle çalış. Beslenmenden antrenman programına tüm sistemini değiştir. Kendine en uygun sistemi yaratmaya çalış.

Haa bunların hepsini zaten denedim bende biliyorum o kadarını ama olmuyorki soyluyorum diyorsan da boyle bir sey yok. Bildiğini yaptığını sanmıssındır sadece. Fazlada onyargı tasıma bu konularda. Hayatım boyunca 100 e giremedim girememde ne demek. Çokda rahat girersin. Ama alkolü felan kesersen çok daha iyi olur. Hadi sigara neyse .

Vücudun hakkında iğrenç demiyorum 1 kez daha soylemek isterim. Çok sağlıklı bir goruntun var ama 5 yılın emeği karsısında alacagın hediye bu değildir. Ki sende menun değilsin. Daha hacimli olmasını istiyorsun. O zaman bunu kendine anlat buraya değil. Daha profosyonel yardım al burda 40 farklı yorum yapılır sana. Alt tarafı 1/2 resmini koydun diye. Sen sağlam bir antrenor bul kendine .

Başarılar :)

6. PraNgA4

PraNgA4 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    5 yıla göre çok iyi bir vücut değil ama bundan sonra inşallah hayırlısı olur çalışmaya devam :)

7. dahess

dahess Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saglık ıcın spor yapıyorsak steroıd kullanmak nıye.farzedın steroıdlerle sıstınız bu sefer de daha fazlasını ısteyeceksınız.100 kg bench bastın 120 ısteyeceksın.arkadasım bence sen kımsenın soyledıgını kafana takma muhendıs adama bu vucut yeter de artar bıle hıc bı eksıgın yok oldukca fıt vucudun var amac zaten fıtness yapmak body buıldıng cı olmak degıl.sakın steroıde falan gırme nacızane tavsıyem...

8. ugurcasio

ugurcasio Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    istanbul
    abi sen kafana takma naturel de çok ideal bi vücut bence . müsabık olmasıkça bazı tabuları yıkamıyorsun aynı sorun bendede var.anatomide iyi. ufak bi kürle muazzam olur bence. herkese iyi sporlar.

9. markofiki

markofiki Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    şöför+koruma
    Yer:
    ist
    vicudun fena değil belliki bir emeğin uzun dönem çalışmışlığın var bence fit bir vücut benimde amacım bu 5 yıldır çalışman çok iri olucaksın anlamına gelmez kişi bir yıldada 5 yılda çalışan kişiden isterse daha iri ve kaslı olabilir antarnetfleri çok vs..önemli olan nasıl bir vicutda istediğin gibi sabit kalmak tercih meselesi.

Değerli üyemiz;
    Lütfen mesajlarınızda Türkçeyi doğru kullanmaya dikkat ediniz.
    Yazım dili ile ilgili kuralları okumak için lütfen buraya tıklayınız
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Son düzenleyen: Moderatör: 15 Nisan 2010
  10. oguzhan_039

oguzhan_039 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    gaziantep
    diyet şart abi bira yağ yakman lazım daha fix olabilirsin bence

11. Mugen

Mugen Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    Kişisel fikrim bu vücudun bence yeterince kaslı olduğudur. Definition için yağlanmayı azaltma yönünde bir çalışma yapılabilir ki ona da gerek yok fikrimce. Bence ideal bir vücuda sahipsiniz. İyi çalışmalar.

12. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    :D iyi degilmi ? sakamı yapıyorsun. O sartlarda o vucut cok bıle olmus. sanırım tam okumadın konunun tamamını.

13. hardrock

hardrock Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bence de cok iyi

14. hak_an

hak_an Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    5 yıl için süper natural

15. xOrhanx

xOrhanx Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Kür falan düsünme bence kimsenin lafına da bakma,daha fazlasını istiyosan hayatını biraz daha düzene sokup disipline girmeyi deneyebilirsin.Ama bana kalırsa iyi bir vucudun var

16. DragonFLY

DragonFLY Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    esnaf
    Yer:
    Belcika & es es
    Cok ozur dileyerek bunu soylemek zorundayim ama 5yillik bir calisma sureci icin bu vucut "ciliz"... Bu benim fikrim , tabiki herkesin istekleri ve amaclari farkli olabilir... Ben 5yil sonrasi (su an 1yili yeni bitirdim sayilir) istedigim vucuta kesin gozuyle kavusacagima inaniyorum, tabiki naturel! Hatta bu daha erkende gerceklesebilir !

Ama yeniden 5yildir spora bagla kalmaktan bikmadiginiz icin kutlarim ve basarilar dilerim gelecekte...

17. lejyonerx

lejyonerx Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    2. ve 7. fotoğraflarda daha mı belli olmuş vücudun yoksa açıdan dolayı mı bilmiyorum ama tam olarak benim istediğim vücut. Ne aşırı kalın damarlı kollar var ne de göbek deliğini kapatacak kadar kas. 10 numara. Benim yorumum birşeyi değiştirmez zaten VG yapmıyorum. Dar t-shirt giymeden belli olmasa da bir estetik var. Kesinlikle 10 numara.

18. alicemim

alicemim Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    açıkçası yerinde olsam biraz daha yağ yakardım.özellikle karın kasları çıksa fena olmaz.sanki bu sporu %60-70 lerle yaparak bu şekile girmişsin.1-1.5 yılda bu vücuda ulaşan insanlar var.steroid olayına bence kesinlikle girme.sağlık herşeyden önce gelir.

19. MuratÖztürk

MuratÖztürk Üye

Beğenileri:
    86
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ön kola dumbell değmemiş biraz orantısız olmuş kolla, diğer her yer supplementsiz ideal olmuş. ;)

20. muration

muration Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Muh
    Yer:
    istanbul
    Bel fitigi

Bel fitigim nuksetti... :((

10 gun once, bir solunum enfeksiyonu sonrasinda 3 gunluk aranin ardindan tekrar salona gittim.. hastalik tam anlamiyla gecmemisti, biraz da is nedeniyle stresliydim, turkiyeden de kotu bir haber almistim...
    once yatarak leg raise ile isindim (ayaklarima 8kg dumbell aldim) sonra da agir kilolarla deadlift ve barbell rowing iceren sirt calismasi yaptim..
    sanirim hem bu mental sebepler, hem uykusuzluk hem de fiziki zorlama neticesinde bel fitigim nuksetti...
    3 gun yatakta gecirdim, sonra hafif yurumeye basladim, 11.gun de salona tekrar gittim... hafif bir omuz calismasi, yarim mekik ve hafif biseps calismasindan sonra kosarak eve geri geldim.. ertesi sabah (su an) tekrar agrilarim artti...
    Allahim ne zaman kurtulacagim su illetten?? Bu hastaliktan tamamen kurtulan var mi??? Doktor bana da hic agir kaldirmayacaksin dedi ama saglik&Sakatlanma konusunda bir-iki fitikli sporcu var...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş