1.5 Ayda ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve undisputed01 tarafından 18 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Merhabalar , 1.76 boy 70 kiloyum sporda 5. ayımdayım öncedende 5-6 ay vg alt yapım ve 3.5 sene basketbol oynamışlıgım var 16 yaşındayım , her bölgemde istediğim gibi gelişme kaydettim ama vücudumda hala yağ var ama göze batan sadece karın açıkcası 3-4 cm bir göbek kaldı dışarı doğru ve yanlardada yağlanma var . Hocam cardio yapmamamı ağırlık çalışmamı soyledi ama 1.5 ayda yani yazdan önce bu göbeği tamamen götürüp karın kası çıkartmam lazım. Beslenme programım mevcut ama cardio konusunda kararsız kaldım + mekik vb eksik etmiyorum. 2 Seçeneğim var heralde ya çok fazla cardio yapıcam ya da ağırlık calısıp proteın tozu kullanıcam

2. undisputed01

undisputed01 Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    1.5 Ayda yapabilirmiyim ?

Merhabalar , 1.76 boy 70 kiloyum sporda 5. ayımdayım öncedende 5-6 ay vg alt yapım ve 3.5 sene basketbol oynamışlıgım var 16 yaşındayım , her bölgemde istediğim gibi gelişme kaydettim ama vücudumda hala yağ var ama göze batan sadece karın açıkcası 3-4 cm bir göbek kaldı dışarı doğru ve yanlardada yağlanma var .

Hocam cardio yapmamamı ağırlık çalışmamı soyledi ama 1.5 ayda yani yazdan önce bu göbeği tamamen götürüp karın kası çıkartmam lazım. Beslenme programım mevcut ama cardio konusunda kararsız kaldım + mekik vb eksik etmiyorum.

2 Seçeneğim var heralde ya çok fazla cardio yapıcam ya da ağırlık calısıp proteın tozu kullanıcam , vücudumdaki kaslar da sert değil ama uzaktan sert gibi duruyor

3. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz,
    hem konunuz günlük niteliği taşımayıp günlük bölümüne açılmış, ayrıca ne bir soru içeriyor. Ayrıca anladığım kadarıyla sorduğunuz soruların cevapları forumda mevcut. Bu nedenle konunuzu kilitliyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş