İzmir Amerikan Pasajı

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Kaanrlz tarafından 31 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. Tuncay35

Tuncay35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    antrenörlük belgesi almak çok zor bişey değil ki!
    ayrıca antrenörlük belgesi olmuş olması sahte ürün satmıyacak anlamına gelmez.
    Ne doktor diploması olup da saçma sapan bitkisel ürün adı altında ne olduğu belirsiz ürün satmakta..

2. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Alışveriş yaptığım mağaza var kervan pasajında elindeki ürünlerin disbiritörlük belgelerinide gördüm sıcak satış yaptığı için elden piyasanın altına ürün alabiliyorsun.. on gold whey + animal pak 260 tl ye almıştım sanırım..

3. cciinnaarr

cciinnaarr Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    yaklaşık 1 yıl önce weider premium whey almıştım o zamanlar 240 liraydı piyasa fiyatı ben ordan 170 tl ye almıştım. içim rahat etmedi weiderin almanya merkezine mail attım ürünün seri numarasını ve son kullanma tarihini gönderdim. cevap attıkları mailde ürünün orjinal olduğu ancak bu ürünün türkiyeye satışının yapılmadığını yazmışlardı. bunun anlamı ürüne vergi vermeden getirttikleri mi yoksa ürün sahte olup ambalajını orjinal ürününki ile aynı yapıp öyle sattıkları mıdır onu bilemedim? sizler ne düşünürsünüz?

4. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    Kesinlikle ordan almayin. Urunler sahte, ha istisnalar olur bilemem ama o riski almaya degmez.
    Gosterdikleri belgelere falanda inanmayin, belge yapmaktan kolay ne var?
    Internetten, distributor firmalardan alin en temizi ve guvenlisi budur.

5. umut-

umut- Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    tasarım
    Yer:
    izmir
    Gnc diyorum

6. Tuncay35

Tuncay35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadasim bu iddani neye dayanarak bu kadar emin bir sekilde ifade edebiliyorsun ? Aciklarmisin?
    Bize somut dediller sunarmisin oradaki urunler sahte oldugu? Ki kaldi ki orada 3-4 tane magza var. Hepsine camur atmak sence normal mi?

Farmatek bir suru takviye markasinin tr distributuru. Gir arkadasim sitelerine, bak kervan pasajindaki 3 tane magza farmatekin bayisi, ki kaldi ki iki magzanin internet uzarinden satisi var...

Yillar once nike bu amartisor gibi tabanli ayakkabilari cikarttigi zaman cok iyi hatirliyorum barcinda 288 tl idi. Ne tesaduf barcindaki ayakkabinin bire bir aynisini bulgaristanda 40 euro ya gormustum. Bg deki saticiya sordum, neden bu kadar ucuz diye. Satici da bana direk bunlar sahte o yuzden dedi.
    Neyse tatil bitince izmire geldim. Barcina ugradigimda oradaki saticaya dedim ki bg de ayni urun 40 euro sizde 288 tl neden bu kadar pahali. Adam direk camur atarak, onlar sahte biz gidip arastirdik dedi. Tamam olanilir ama ben adama dedigimde peki siz bu sahte urunu alip burda satmadiginiz ne malum dedigimde susup hic bir cevap veremedi... Her iki ayakkabida eminim bire bir ayni....

Bu kadar kolay olmamali camur atmak. Kaldi ki oradaki butun magzalara camur atmak hic his degil. Kaldi ki bu kapitalist sistemde A firmasi kervan pasajinda sahte urun satip deli para kazaniyorsa disaridaki ana cadde uzerinde ki B firmasi da sahte satmadigi ne malum? O yuzden lutfen camur atarken somut deliller olduktan sonra direk magza adi vererek herkesi uyarilalim. Bolgedeki butun esnafi karalamadan.....

Sen ayrica urunler sahte demisin? Yani o kadar magzadaki butun urunler sahte mi?
    Vay arkadas bu nasil bir yan sanayi, butun urunler butun markalar butun magzalar sahte oyle mi?

Son düzenleme: 5 Ekim 2013
  7. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    bana satilan urun sahteydi. aynisi arkadasiminda basina geldi. bos kutulari tekrar ambalajlayip satmislar. Insanlari uyarmakta hata mi?
    ha unutmadan orjinal fiyatin yari fiyatina weider urunler satiliyor duyduguma gore sence nasil orjinal olabilir?
    isteyen alir isteyen almaz ben sadece kendi basima geleni soyledim gerisi size kalmis

Son düzenleme: 5 Ekim 2013
  8. Tuncay35

Tuncay35 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Bir urunun sahte oldugunu nasil anladin? Eger bizimle paylasirsan sahte urunu nasil ayirt ettigini cok sevinirim. Bilgilenmis olurum....
    Ayrica oradaki butun esnafa camur atma! Eger tatsiz bir olay geldiyse basina ki dunyadaki butun magzalarda herkesin basina gelenilir bu sacma kapitalist sistemde, butun dukkanlari suclamadan hangi dukkanda basina geldiyse cik o dukkanin ismini soyle! Hepsine camur atma! Yaptigin yanlis.
    Benim alisveris yaptigim dukkanda weider satisi nerdeyse yok. Bir iki kutu var onlarda normal fiyatina. Senin bahsettigin dukkani tahmin edebiliyorum. Adam weider disinda urun satmiyordu nerdeyse. Ondan alisveris degil. Dukkana bile girmedim...

Sayfayı Paylaş