İngiltere'den aldığım supplementler ve fiyatları

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Tun4 tarafından 5 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Herkese merhaba,

Erasmus öğrencisi olarak bu dönem ingilteredeydim. Şu an ingiltere bodybuilding.com'dan alışveriş yapıp aldığım supplementleri yanımda getireceğim.

Eğer özellikle yurt dışında ucuz olduğunu bildiğiniz ürünler varsa tavsiye ederseniz sevinirim. Ağırlık olarak hafif, değer olarak pahalı ürünleri getirmek istiyorum mümkün olduğunca. Sepetimde burdan almamın gereksiz olduğunu düşündüğünüz ürünler varsa ayrıca belirtirseniz çok iyi olur.

Fiyatları pound cinsinden yazacağım. Kacaba 3'le çarpıp TL cinsinden değerini hesaplayabilirsiniz. Şimdilik yaptığım liste şu şekilde;

*Scivation XTend 90 Servings - 35 Pound
    *2 Adet USPLabs Jack3d - 44 Pound ( Tanesi 22 Pound)
    *Optimum BCAA 1000 Caps(400 kapsül) - 15 Pound
    *Optimum Creatine Powder 600 grams - 10 Pound
    *Universal Beef Amino 400 Tablet - 10 Pound ( Bu ürün küçük değil ama tr fiyatıyla kıyaslayınca en avantajlısı. 3de biri gibi bir fiyatı var)
    *MHP Glutamine-SR 1000 Grams - 30 Pound ( 1 kilo olduğu için vazgeçebilirim, ama çok istediğim bir ürün)
    * Bodybuilding.com Foundation Series Beta Alanin 75 Servings - 11 Pound
    * 2 aDET Bodybuilding.com Foundation Series L-Carnitine 500mg/60 Capsules ( Toplam 10 pound)

Son olarak bu ürünleri tek bir kombinasyonda kullanmayacağım. Farklı zamanlara bölüp TR'den aldığım proteinlerle kombine edeceğim, o yüzden kombinasyon olarak değilde, sadece ürünlerin fiyat-ağırlık-tr'de bulamama gibi kriterlere göre değerlendirirseniz sevinirim.

İyi günler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:41 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:15 ----------

Ek olarak 50 servislik NO XPLODE ekledim- 22 pound da onun fiyatı. Ancak çok fazla oldu ürünler. Acaba bagajda bir sıkıntı çıkar mı? Genelde uçakla yanında bu ürünleri getiren insanların sıkıntı yaşamadığını söylüyorlar ama?

2. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Burada olmayan şeyleri tercih et. Verdiğin listedeki bütün ürünler burada var zaten.

Amino asit olarak gerçi bcaa ercih etmişsin çoğunlukla o yüzen mp amino1 tavsiye edicem.

Pre-workout olarak craze tavsiye ederim kullandım çok da güzeldi. Yeni jack3d nin içeriği değişik nasıl etkisi bilmiyorum tam.

Multivitamin al derim. Daha yeni orange triad siparişi verdim burada yok. Balık yağı al ayrıca optimum 200 kapsül kap getir :) Kafein tablet kullanmayı düşünüyorsan burada yok yine ve fiyat çok ucuz 3 5 dolar bişey kap 2 3 kutu da ondan.

Kreatin alıcaksan mono burada da ucuz o yüzden hcl seçeneklerine yönelebilirsin. Concret ve mt creacore aklıma ilk gelenler.

Muscletech in performance series ve concentrated series kesinlikle bak derim. Kampanyalara da bak 3al 2 öde tarzı fırsatlardan yararlanabilirsin.

Ayrıca glutamine, carnitine tamamen gereksiz şeyler bence. Beta alanine kullanmadım bilemicem :)

Tun4 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş