İlk maçımdı talihsizliklere bakın...

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve darius98 tarafından 4 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. darius98

darius98 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar ben normalde yarın maça girecektim ama hocamız yanlış söylemiş maç bu günmüş bende oruçluydum. Neyse saat 14:20 de felan maça girdim o saate kadar aç susuz. Karşımdaki adamda şansıma tecrübeli çıktı benim ilk maçımdı. Üstüne 3 ay sonra kicboksa geçen pazartesi başlamıştım oda zaten maça kadar 2 antreman yapabildim. Kısacası maç fiyasko oldu 2-3 dk sonra hakem maçı bitirdi bir sakatlık çıkmasın diye hiç benim beklediğim gibi değildi maç ben kendimi savunıyımmı vuruyımmı derken el oğlu acımadan vuruyor morallerim çok düştü tamam oruç olmak çok etkiledi antremansızdım ama ne biliyim büyük hayallerle başlamıştım bu spora. Siz ne dersiniz sizce ben bu spora uygun değilmiyim adamın karşısında pek bir şey yapamadım.

2. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Yararsiz tecrübe yoktur. Motosiklet konusunda derimki asfaltintadina bakmadan usta olunmaz. Bir sakatlanma olmadiğina sevindim daha çok maçlariniz olur. darbe almayi öğrenmek çok iyi bir tecrübedir. En zayif aninizi test etmişsiniz artik bundan daha kötü olamayacağınizi biliyorsunuz kendinizi tanima konusunda eşsiz bir firsat olmuş.

darius98 bunu beğendi.
  3. darius98

darius98 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Yapıcı yorumunuz için teşekkür ederim umarım dediğiniz gibi olur.

4. cihantunca

cihantunca Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Boksör
    Yer:
    İstanbul
    Eğer yanlış anlamadıysam, 2 antrenman yapmışsın sadece yani kickboks geçmişin 1 haftayı geçmemiştir. Böyle kısa bir sürede maça çıkmak zaten saçma bir olay. Ayrıca ilk maçın antrenmansız ve tecrübesizsin böyle bir kayıp yaşaman gayet doğal hatta ders çıkarırsan kayıp değil kazanç bile olabilir. Hayallerini gerçekleştirmek senin elinde kardeşim Allah spor hayatını başarılı kılsın

5. elyayımuzik

elyayımuzik Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam 2 antrenman ile maça nasıl çıkdınız.Resmi bir maçmıydı ne dediğinizi tam anlayamadım.Klüpten biriyle mi yaptnız?

Sayfayı Paylaş