İlişkiler

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Coleman Trebor tarafından 24 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Hayatımda kimseyi aldatmadım. Bir sevgilim varken başka biriyle daha görüşmek çok yanlış geldi her zaman. Sonuçta sizin başınıza gelse hiç hoş olmaz değil mi? Şimdi kız arkadaşım var. Uzun süreli bir iliki. Aramızda iyi ama arasıra canım sıkılıyor. Benden hoşlanan bayanlarda var. Geçen kafam güzeldi. Gittim güzel bir kızla tanıştım, muhabbet ettim numarasını istedim verdi. Ertesi gün aramak bana stres oldu. Yani kız hakkaten çok güzeldi ama sevgilimde olduğundan arayamadım. Çevremde çoğu kişi bu tarz şeyleri önemsiyor. Acaba bu benim yetiştiriliş tarzım mı karakterim mi? Siz ne düşünüyorsunuz? Aldattınız mı daha önce ya da günlük hayatınızda ufak tefek flörtleriniz oluyor mu? Siz ne düşünüyorsunuz?

2. novizenj

novizenj Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    73
    bence doğru olanı yapıyorsun. vicdan sahibi insanlar vicdanlarının sesini dinleyerek hareket etmeliler. yoksa vicdanları onları rahat bırakmaz.

3. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    doğru olmak iyidir, böyle devam etmelisin. sevgilisi varken başkasıyla flört etmek küçük insan davranışı. sadece karşındakine değil kendine de saygısızlık etmiş olunur.

Body06 bunu beğendi.
  4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    eski üyelerin dertleşmesine dönmüş..ben de geliyim bari.. :)
    novizenj'e katlıyorum..kişisel tercihtir hele de evli değilken ama ama coleman senin de dediğin gibi sevgilin ki kadınlar daha sadıktır aynı şeyi yapmayacak türden bir kızsa sırf ona haksızlık olmaması için 2.adımı atmamak en iyisi..

Body06, Azi ve Danny Boy bunu beğendi.
  5. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    Sevgili Coleman Trebor ;

Bende birkaç ay öncesine kadar aldatma tarzı konuları fazla önemsemezdim , fakat son dönemde yaşadığım değişimler sanırım iyi yönde oldu .

Günlük hayatta ufak masum flörtler bence bayan yada bay tarafından pek de önemsenmemelidir , bence ilişkiyi canlı bile tutar bu ufak flörtler .

Mesela bir kozmetik mağazasına girdiğinizde oradaki bayanla parfüm konusunda konuşurken bir kaç güzel söz söylemeniz yada size ufak gülümsemeler atması cilve yapması asla aldatma falan sayılmaz , tabiki de masum olduğunu varsayıyorum .

Sizin aramamanız ise isabet olmuş , fakat aşktan kaçmaya da gerek olduğunu düşünmüyorum eğer o bayanla aranızda bir etkileşim olduysa her ne kadar yanlış olabilse de arayabilirdiniz .

Saygılarımla , Danny Boy ...

rockybalboa7 ve Azi bunu beğendi.
  6. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bence aldatmalısın,hem ara sıra vücudu şaşırtmak gerekir...İlişkinizin ömrü uzar :)

cikcik ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  7. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    ben hayatta elimden geldiğince canım ne isterse onu yapıyorum. beni stresten uzak tutuyor. O an o kızla konuşasım geldi. Ertesi günse cnm istemedi. Demekki o tarz güçlü bir şey hissetmemişim. Bencede doğru olan bu aklı olan insan aldatmaz. ztn ama çekim olunca insanın kafası karışıyor.

Azi ve Danny Boy bunu beğendi.
  8. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bir kızla ilişki yaşarken diğer hanımlarla konuşmayacaksın hoşlanmıyacaksın anlamına gelmez hoşlandığınız zaman çekinmeden konuşun bu bence aldatmaya girmez tabiki daha ileri gidilirse o zaman aldatmaya girer ve hiç hoş bir şey değildir bunları yazan bense sevgilisini aldatmış biriyim okuyanda ne sadık biri sanar[​IMG]

Son düzenleme: 25 Haziran 2012
    Azi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş