İLginç bir başlangıç ve bitiş

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve graphpix tarafından 10 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. graphpix

graphpix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Programcılığı
    Yer:
    İzmir
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ya_lar_mdan_kurtulmak_istiyorum-t10120.html

Bu konuda yeni üye olduğumu belirttim ve açık açık derdimi anlatmaya çalıştım. lütfen zahmet edip okuyunuz, ve karşılığında saydam kullanıcısının cevabı :

"bolgesel yag yakimi yoktur,bu sorularin forumda cok tartisildi,lutfen kardio ve diyet uzerine arama yap."

zaten arama yaptım. aradığımı bulabilseydim buraya yeni konu açmaya zahmet etmezdim zaten. ben bölgesel yağlanmadan şikayetçiyim ve bölgesel yağ yakma olmayacağını da biliyorum. zaten başka bölgemde bukadar fazla yağ olmadığı için bu bölgeler yavaş yavaş erimeye başlayacaktır diye düşünüyordum. fakat benim sormak istediğim yaşam tarzıma uygun bir beslenme programı nasıl olmalıydı. program da olmasın tavsiye bile yeterli olabilirdi. çoğu zaman bukadar çok konu arasından doğru bilgileri toplayıp kendimize uydurabilmek zor olabiliyor. sizin gibi uzmanlarsa yardım edeceğine kestirip atıyor ve hatta konuyu bile kilitliyor. tebrik ederim ve mutlu forum ortamınızın devamını dilerim. ilginç bir başlangıç ve bitiş oldu. sanırım bu başlangıçtan sonra bu forumdan faydalanmamın imkanı olmayacak... admin arkadaşlardan kullanıcı ismimin silinmesini rica ediyorum. amatör biri boşyere forumunuzda yer kaplamasın. lütfen bunu alınganlık olarak algılamayın. sadece konunun kilitlenmesi forumun tavrını az çok ortaya koyuyor. belki başka yardımsever bir arkadaş tavsiyede bulunabilirdi. ya da değerlendirebilirdi. her neyse yine uzattım. bana müsade...:mad:

2. sadbuttrue

sadbuttrue Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    yeni üye olduğunu belirtmişsin..aslında bu başlıkları yeni başlayanlar bölümüde açabilirdin diye düşünüyorum..genelde o forum bu tarz başlıklarla ilgili ve başlık kirliliğini engelliyor bence..niyetini ve özelliklerini belirtip nazik bir şekilde rica etmişsin..bu güzel bir şey elbette ama ben kısa süre önce üye olmama rağmen gün aşırı açılan aynı başıklarla karşılaştım kaç kere..insanlar için diyet,kilo verme,spor&beslenme programları çok ilgi çekici bir konu ve bu siteyi görüp sırf yardım almak için üye olup sorasında ise insanların emeğini boşa çıkaran üyeler çok olmuş..en basitinden bir arama yapmakla (ki yapmıssın) başlanmalı..ilgilendiğin başlıkları okuyup yinede öze tavsiye veya program istiyorsan elbette başlık açabilir,yardım rica edebilirsin..ben bu forumda kurallarına göre açılmış ama cevap bulamayan başlığa hiç rastlamadım..ve gerçekten üyeler şaşılacak derecede yardımsever ki hepsini takdir etmek lazım..vakitlerini harcayıp insanlara cevap veriyorlar..

saydam başta olmak üzere çoğu yönetici üyeler her açılan başlığı hatta her mesajı takip etmek zorundalar..dolayısıyla onların işleri çok zor..belki biraz sert çıkmış olabilir ya da sen köti bi niyetin olmadığı için öyle algılamış olabilirsin..ama gerçekten kuralların uygulanıp uygulanmadığını denetmek zorundalar ve bu sade ve kısa bir üslupla yazıldığı için (zaman darlığından dolayı) bu sanal ortamda bir azarlama ya da büyüklük taslama gibi algılanmamalı bence..bende ilk başlarda "yazık yeni üyelere" diyebiliyordum içimden..ama gerçekten bunun başka bi yolu yok bence..

bu iki başlığında silinebilir..eğer kalmaya niyetli olursan yeni başlayanlar bölümüne başlık açıp sorabilirsin soruları..kapsamlı bir arama yaptıktan sonra..kimse kararını değiştiremez elbet ama kimsenin burda yardımseverlik aksi bir tavır sergileyeceğine inanmıyorum (izlenimlerden dolayı..)

kuralına göre doğru açılan bir başlık ve biraz sabır diyorum ben..(ve sanırım ben de yöneticilere benzedim birden :D)

saygılar..

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    1- burdaki sertlik nerede bana soyler misin?
    2- nasil arama yapman gerektigi hakkinda bilgi de verilmis farkinda misin!
    3- forum kurallarini okudun mu?
    4- madem ayrilmak istiyorsun link verdigin halde sadece sikayetini yazmak yerine neden hala ayni sorunu gundeme getiriyorsun?
    5- her soruya cevap verilse (onceden konusulmamis haric) sence nasil bir veri tabanina sahip olabiliriz?
    6- biz kimseyi zorla burda tutmuyoruz,herkese kapimiz acik ama bu sekilde kivirarak ve en son a o smile i koyarak yazanlari da aramiz da istemiyoruz.

4. sadbuttrue

sadbuttrue Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    saydam "sert" tabirini ben kullanmıştım yanlış anlaşılmasın(..belki biraz sert çıkmış olabilir ya da ...) sanal ortamda kısa ve sade cümlelerle tepki almak sert anlaşılabilir bazen,o yüzden söledim..

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    admin arkadaşlardan kullanıcı ismimin silinmesini rica ediyorum. amatör biri boşyere forumunuzda yer kaplamasın.

Zahmet etmeyelim, yazmazsin foruma iki tarafta sevinir iyi günler.

-kilit-

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş