İlaç...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve WarPoint tarafından 2 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. WarPoint
    Offline

    WarPoint Üye

    Katılım:
    20 Haziran 2011
    Mesajlar:
    77
    Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Merhabalar 3 gün önce ateşim 40 derecelere çıktı hastaneye gittik serum bağladılar ilaç verdiler 1-2 saat sonra ateşim 36 ya düştü fakat kandaki iltahap yüzünden(normal iltahap değeri 6 mg bendeki değer 55 mg) yani anlıycağınız iltahap tavan yapmış durumda bugün spora gittim tek merakım acaba ilaçların gelişime olumsuz bir etkisi olurmu...Şimdiden teşekkürler...
     
  2. spudd webb
    Offline

    spudd webb Üye

    Katılım:
    31 Aralık 2006
    Mesajlar:
    382
    Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    verilen antibiyotikler vücudu yorar özellkle karaciğer yorulacağı için antremanda daha çabuk yorulursun bu dönemde supplement kullanımını kes onun dışında gelişmende sorun olmaz.
    birde vücut kendini toplamaya çalışıyor bu dönemde zorlama 2 hafta hafif geç antremanları
     
    Azi ve WarPoint bunu beğendi.
  3. WarPoint
    Offline

    WarPoint Üye

    Katılım:
    20 Haziran 2011
    Mesajlar:
    77
    Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Yanıtınız için teşekkür ederim zaten supplement kullanmıyorum mide tembelliğine yol açtığı için dediğinizi uyguliycam 2 hafta hafif yaparım antremanları...
     
  4. diez
    Offline

    diez ADMIN Yönetici Admin

    Katılım:
    18 Ocak 2006
    Mesajlar:
    12.497
    Beğenileri:
    14.493
    Ödül Puanları:
    123
    Cinsiyet:
    Bay

Sayfayı Paylaş