üstadlarım bir yardım edin....

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve yaramazcocuk35 tarafından 17 Aralık 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. yaramazcocuk35

yaramazcocuk35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    uzak diyar
    ya ben body baslamak bir-iki yer arastırdım bir spor salonu buldum büyük bir ihtimal yarın yazılacağım oraya ama benim boo konu işe ilgili hiçbir bilgim yok:S ben omuz ,ko ve bileklerimi geliştirmek istiyorum neler yapmalıyım biraz anlatırmsınız ama lütfen karsınızda sıfır bir insan duruyor(yani hiç bir bilgim yok) biraz forumu arstırdım sık sık set lafı geçiyor ve kür bunların ne anlam geldiğini bile bilmiyorum ona göre cevaplandırısanız cok memnun olurum şimdiden ilginiz teşekkürler......

2. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    arkadasım zaten salonu acan bılgı sahıbıdır sana bır program verır sende programını bıraya yazarsın bız edegerlendırırız ok

3. yaramazcocuk35

yaramazcocuk35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    uzak diyar
    eyw saolsın bende biliyorum onuda bende oraya bos gitmek istemiyorum ön arastırma yapıyorumm yanlışmıı sizce???

4. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    anladım yanlıs degıl bos gıtmekten kastın bır seyler gorenımde gıdım benım anladıgım sen gıt ılk once 3 haftalık ısınma antremanını at ve bıze programını yaz ılk gun bız senı bılgılendırırz bu konuda herkezın calısma prensıbı degısıktır yanı hocanı kotuleme bu konuda dedıgım gıbı zaten bız hareketlerın adlarını yazsak yabancılık gıne cekceksın sen en ıyı gıt ılk hafta baslar baslamaz bıze yaz boyunu kılonu ve antreman programını bız degerlendırırız selametle

5. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Salona git hocanla konuş, forumu da iyice incele. Forumu inceledikten ve hocanla konuştuktan sonra da sorularına cevap bulamazsan yeni başlık açabilirsin ama açtığın başlığın yeni şeyler soruyor olmasına dikkat et.
    Bu başlık kilit ve çöp.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş