üst göğüsün orta kısımları doldurma

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve puma61 tarafından 11 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. puma61

puma61 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 1.83 boyundayım 80 kıloyum. yaklaşık 2 senedir fitnesla ilgileniyorum ara ara ara verdiklerim oldu fakat şimdi 4 aydır devam ediyorum.1.5 aydırda aminomax 2000 aminoasit kullanıyorum. birkaç sorum olcaktı.

ilki şu zaten yapı olarak baya bi geniş ve fit görünüme sahibim fakat göğüs uçlarımda hafif jinekomasti mevcut ben göğüs kaslarını büyüttükce bu uçlar daha kotu gozukurmu?( antreman sırasında veya dokununca veya suya girince normal gibi duruyor fakat gunluk hayatta falan çok kotu duruyor sadece uçlar şişiyo atletsiz t-shirt giyemiyorum çok kotu duruyor.)

ikinci olarak üst göğüs kaslarım gayet guzel çalışıyor antreman sırasında fakat tam orta kısımda bildiğiniz boşluk var yanı gouslerım az bısey hacımlı zaten ust gousumdede hacım var az bısey fakat ust gousun ortasında tuhaf bı boşluk var hafıf dummbella falan yavaşca bakıyorum denıyorum üst açış pres falan hepsıne bakıyorum nereye vuruyor nerde hata yapıyorum dıye hıcbıturlu o kısma etkı etmıyor sankı orda et , kas yokmuş gibi dumduz bu kısmı nasıl doldurabılırım. daha yenı baslayanlarda görüyorum gousunun ortası tepeden baslıyo ortası çizilmeye biz göğüs çalışırken 50 kilonun altında gırmıoruz alt goğus ust goğus dar bench falan ve sureklı arttırarak gıriyorum ama dolmuyor ortalar ve çizilmiyor hep dış kısımlara etki ediyor ve gousu öne çıkartıyor hep..

2. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link :

Arama Kelimeleri :
    iç göğüs, jinekomasti
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

diez bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş