önemli duyuruymuş ( yorumsuz)

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Veyron tarafından 2 Şubat 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    *** ÖNEMLI DUYURU ***
    BEYOGLUNUN UNLU TRAVESTILERINDEN CANSU OLARAK
    BILINEN ABDULLAH, TINERCILER TARAFINDAN ISTIKLAL
    CADDESININ ARKA SOKAKLARINDA OLDURULDU.
    YARIN OGLE NAMAZINDAN SONRA CENAZESI KALDIRILACAKTIR.
    ANISINI TAZE TUTABILMEK ICIN, SIZLERI YARIN OGLE NAMAZI
    ONCESI BEYOGLU CAMIINDE BULUSARAK

"HEPIMIZ CANSUYUZ, HEPIMIZ TRAVESTIYIZ"

DIYE BAGIRMAYA DAVET EDIYORUM.

TURKIYE TREVESTILER DERNEGI BASKANI
    YONCA

YORUMSUZ

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    O olay, yani Hrant Dink'in cenazesinden "hepimiz Ermeniyiz" lafı çok abartıldı bence.
    Ben söylemezdim, orada olsam bu lafı demezdim.
    O duruma tepki göstermenin yolu bence ille o lafı demekle olmaz, ancak diyen adamları ayıplamıyorum.
    Zaten bir bölümü gerçekten Ermeni'ydi, diğerleride yaşanan olayın utancı ve üzüntüsüyle onlara katılmış.
    Ancak ciddiye alınacak bir slogan değil, 30 bin kişi o lafı dedi diye, Türklüğün elden gitmeyeceği çok açık.
    İsteyen istediğini desin arkadaşlar, Türklüğe hareket etmedikten sonra, bu tür lafları çok önemsemek bence çok yanlış.
    Ülkemize tehdit olmayan birşeyi "söylenemez" olarak nitelendirmek bence yasakçı bir zihniyettir, dediğim gibi katılmamakla beraber, diyenlere karışmamak taraftarıyım...

3. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Bu espri cinayetten bir gün sonra yapılmıştı. Modifiye etmişler şimdi. Zaten şimdi emniyet-jandarma videosu da ortaya çıkınca, bazı şeyler açıklığa kavuşmaya başladı. Hala bir emniyet müdürü atanmaması ve içişleri bakanının bir açıklama yapmamasına değinmiyorum bile. Bugün bir programda çok güzel bir yere değindiler, milletler layık oldukları şekilde yönetilirler, çok doğru.

4. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    ben memleketimi anlamıyorum gerçekten. herşeyi okadar saptırıyorlarki anlamak mümkün değil. birincisi hrant dinkin cenazesinde hepimiz ermeniyiz, hepimiz hrantız sloganı kişilerin kendi milliyetlerinden vaz geçip karşı tarafı seçtiklerini gösterir bir slogan değildi. buradaki slogan boşyere öldürülen bir insanın öldürülmesine tepki koymak adına atılmıştır. ama gelin görünkü bu memlekette ertesi gün koca koca adamlar siyasi parti başkanları hayır efendim sizin adınız nasıl olurda hrant olur sizler ahmettsiniz, hüseyinsiniz diye çok mantıklı hatırlatmalar yaptılar!!!yarın birgünde kürt kökenli birileri öldürüldüğünde sokaklara çıkanlar hepimiz kürdüz derse ve yine akil adamlar çıkıpta hayır efendim nasıl olur derlerse o zaman ne olacak. hadi ermeniler tu kaka...kötü...allah kimseyi ermeni yapmasın. ama toplumda onca kürt var o zaman ne olacak. n'olacağını ben söyleyeyim. ikinci bi ırak olma yolunda gün doğar.

ermeniyiz diyenler ermenimi oldu. hadi diyelim onlar kendilerini ermeni olarak görüyorlar. peki bundan bize yada size ne. sonuçta kimse onların başına silah dayayarak bunları söyletmedi. kendi istek ve arzuları ile söylediler. kendini ermeni olarak görmeyecek ve göremeeyceklere de saygı duyuyorum. ama bizlerde o kişilere saygı duymak mecburiyetindeyiz. bu sloganlara tepki nedeniyle toplum içerisinde son haftalarda gereksiz bir gerginlik oluştu. maçlarda insanlar birbirilerine düştü. yok ermeni malatya, yok pkk lı elazığ. hadi diyelim o günkü topluluğun tamamı 100 bin kişi onların tamamı ermeni olsa n'olur.

tamam hiç ama hiç kimse kendini ifade eden etnik kökeninden vazgeçmemeli. ama etnik kökeninide çok ama çok yüceltmemeli. kimse kendi ırkını, rengini seçme özgürlüğüne sahip değil. bu dünyaya bir ermeni, zenci, alman, rum ya da diğer bir millete mensup bir birey olarak da gelebilirdik. şimdi bu foruma üye insanların çoğuna sorsam müslüman mısını? diye. eminim herkes elhamdülillah diye söze başlar. peki müslüman anlayışa göre insanların atası kim? adem ve havva. hepimiz adem ve havvanın çocukları isek madem o zman bu kimlik yüceltme ve karşısındakinin kimliğini hor görme onu aşağılama ve hakaret sözcüğü olara kullanmak niye....

travesti olayına gelince bu kadarına da dur denmeli. işin b......u çıkartmayalım.

5. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Şu da unutulmamalıdır hepimiz Ermeniyiz pankartları açıldığında kalabalık içerisinde bir bayan Türk bayrağı açmak istedi fakat kalabalık tarafından çok sert bir dille uyarıldı.

6. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Veyron kusura bakmasin, ama artik politik icerik basliklari direk kilitleme karari verdim, zaten daha öncede bahsettim.

Saygilar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş