ön kol ve el de uyuşukluluk

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve jedidude tarafından 27 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. jedidude

jedidude Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar forumu bayağıdır teknikler öğrenmek için okuyordum şimdi bi sorunum var,

birbuçuk yıldır ağırlık çalışıyorum 1 gün şınav ve dumbell öteki gün bench'te göğüs geliştirme yapıyorum, girdiğim bir kavgadan sonra bileğimde bir ağrı vardı onun için zorlamak istemediğim için 1 hafta ara verdim spora sonra devam ettim bileğimdeki ağrı şınavda ortaya çıkıyordu ama önemsemiyordum, sol el ve kolumda hafif uyuşukluluk başlamıştı sonra his kaybıu olmadan kolumda ve elimde feci bir uyuşma ve zaman zaman ağrılar oluyor.

sormak istediğim sizdede benzer birşey oldumu?

2. gunesingolgesi

gunesingolgesi Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Benımde suan sagkolumda uyusma war zaman zaman masusa basmakta bıle zorlanıyorum kımsenın basına gelmedımı ?
    ,

3. erkan89

erkan89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doktora gitmelisin öyle şeyler beklemeye gelmez,eski insanlar doktor için şehirler arası yol kat ediyordu şimdi yanı başımızda, alışkanlıklarımızı değiştirmemiz gerek 2010'dayız. Geçmiş olsun...

4. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    bence bir Dr. görümekte fayda var aşırı zorlamaktan olabilir.

veveve bunu beğendi.
  5. karakus1989

karakus1989 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    serçe parmağında ve yüzük parmağında hareket etirememe derecesine veya his kaybına varan bi uyuşma varsa ulnr sinir sıkışması olabilir bi nörolojiye gitsen iyi olur

6. kadir_meric

kadir_meric Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar konu açılalı uzun bi süre olmuş ama son bikaç gündür benimde aynı problemlerim başladı . sağ kol dirsekten başlayıp serçe parmağımda son bulan müthiş bi ağrı var . Büyük bi ihtimal arka kol çalışırken (Fransız dumble) oldu diye tahmin ediyorum biraz fazla zorladım. Öğrenmek istediğim bunun için illa doktora gitmeye gerek varmı yoksa kolu dinlendirince kendiğilinden geçer mi.

Sayfayı Paylaş