Üniversal 2700-3001 amino arasındaki fark

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Onur Yıldırım tarafından 13 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Onur Yıldırım

Onur Yıldırım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar belki komik bi soru sordum ama bilmediğim için soruyorum aralarında ki fark nedir ?

Ben alıcam ama karar veremedim nitro amino FX'in üstüne alıcam idman sonrası amino asit ihtiyacımı karşılasın diye FX'sin içinde olmıyan aminoları seçicem ama işte bilmiyorum neyin ne olduğunu

gaspari 8000 mi, üniversal 2700 ya da 3001 mi hangisi bunların aralarındaki fark nedir ?

Şimdiden teşekkürler

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Uzun süredir universal 2700 yada 3001 kullanmadım. Ama eskiden hatırladığım kadarıyla 2700 daha uzun sürede bir emilimi vardı. İçeriğinde ki mg'lar farklı. Amino fx bcaa ağırlıklı ve kompleks bir ürün. Saydığın ürünler ise daha çok amino. İçeriğinde ki mg lere bakarak kıyaslayabilirsin.

3. Onur Yıldırım

Onur Yıldırım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Benim anlamadığım aralarında kalite farkı hani iyisi kötüsü gibi bi durum var mı çünkü kombin yapıcam en iyileri olsun istiyorum hepsinden verim alayım arasında kötü ürün olmasın. Protein olarak O.n gold standart onu tercih ettim hala tam olarak karar vermedim nitro-tech le arasında kaldım ama o.n daha ağır basıyo. FX alıcam idman öncesi o amino ihtiyaacımı karşılıyo ama sonrasıda onu alamadığım için güzel bi amino acid seçip onu kullanıcam ama işte bu 3 ü arasında kaldım ve aralarında ki fark nedir hangisi iyi en fazla verimi hangisi verir hiç bi fikrim yok.

4. Disturbed58

Disturbed58 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    2700 ideal

Sayfayı Paylaş