1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Özden Özdoğan 2001 Türkiye Şampiyonu

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve thymus tarafından 13 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 29 üye.
  1. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    hiç yağ oranımı ölçtürmedim.ama pro ların %3 ü hedeflediklerini biliyorum.zaten altıda çok yüksek risk.çünkü nekadar yağsız beslenirsen beslen vucut ihtiyacı olan yağı aldığın karbonhidrat ve protein den elde ediyo.yani karbonhidrat ve proteini yağa çeviriyo (ihtiyacı kadarını)ama yarışmalarda önemli olan yağ fazlalığından kurtulduktan sonra derinin altındaki suyu çekmek ve tabi bunu yaparkende kas kaybetmemek yani biz müsabıkların deyimiyle kurumak.

2. MERAKLI

MERAKLI Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    KIRIKKALE
    Yazdığınız yazıları düzenli inceliyorumda içerik yönünden çok güzeller. Birşeyler öğrenebiliyorum sizden . Küçük bir rica am forumun diğer kısımlarındada yazılar yazmanız yönünde olucak diğer üyelerede başka konularda birşeyler öğretmeniz adına.

Teşekkürler.

3. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    hiç düşünmemiştim haklısın bundan sonra başka yerlerede bakarım.elimden geldiğince de yardımcı olmaya çalışırım.aydınlattığın için sağol

By_ZoKa, MERAKLI ve mjacksonwithus bunu beğendi.
  4. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    cok yararlı olur bızım ıcın. meslek edınmıs bırısı ıcın bu spor sanat halıne gelmıstır ve bılgılerınız degerlıdır bızım ıcın.

5. anilaslan

anilaslan Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mjacksonwithus hocam ve özden hocam sizlere bi sorun sormak istiyorum ben yeni basladım yaş 16 kilo 60 boy 1.70 protein tozu olmadan kaslı olmazmıyım yada nası öneririsiniz bana

6. MERAKLI

MERAKLI Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    KIRIKKALE
    Yeni başladıysan protein tozuna hiç gerek yok yaşında çok iyi hormonların çok güçlü salgılanıyor düzenli antrenman yap güzel uyu iyi beslen et süt yumurta bol bol tüket gelişirsin ilk 7 ay protein tozu kullanmana gerek yok gelişirsin zaten

iyi antrenmanlar sana.

7. kemocan

kemocan Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    Bunu cok merak ediyordum. Su cekmegi nasil yapiyorsunuz?

8. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    antep te sana yardımcı olacak çok ii vucutcular var hemde kilosunda türkiyenin en sıkı adamlarından Erdal Utar var.salonu da var ve avrupada dünyada derece yapmış öğrencileride var .bence onunla irtibata geçmelisin birebir anlatım ve ilgiyle daha iyi sonuçlar alcağın kanatindeyim salonun adı da elit spor

9. casparov2

casparov2 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    özden hocam

boy:178 kilom:71 hacim almaya çalışırken sizce bi hareketten kaç set girilmelidir ve tekrar aralığı nasıl olmalıdır?

ve hacim için beslenmede olmazsa olmaz besinler nelerdir?(amatör birisi için Siz yumurta beyazı ve yumurta sarısını kaç adet Yenmesini tavsiye edersiniz)

10. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    3 ila 4 set , 10 ila 6 tekrar. ama ben 6 tekrarlara düşmemeye çalışırım.işte ortası 3 set 8 tekrar .yumurta olayında ise 3 beyaza 1 sarı oda sadece beyaz yiyemeyenler için.beslenme de daha önce yazmıştım bu sporda her kilo başına 3 g protein.en az 2 g - karbonhidrat olarak prinç ye derim patates hamallık oluyo çünkü 100 g mındaki karbonhidrat değeri pirince göre oldukça az

mjacksonwithus ve casparov2 bunu beğendi.
  11. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam hala baslıklar acmadınız diger bolumde. Bildiginiz ve forumda olmıyan ayrıntılı bılgılerı paylassanız bızım ıcın cok yararlı olur.

Not : Sanırım forumla pek ilgili degilsiniz arama yaptıktan sonra , olup olmadıgını bulabılırsınız.

Tskler sımdıden.

12. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    aslında dediğin gibi forumda ne nerededir.pek bilmiyorum.araştırmalıyım .ama sanırım bir çok konuda başlık açılmış.bazı yazıları okudum yeterli derecede açıklayıcı bilgiler var.zaten.

13. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    mitokondri adlı uye bize bazı yanlıs bıldıklerımızı anlattı. ornegın efedrin+kahve nin kullanımının yanlıs oldugunu. kahvedekı bır madde yuzunden etkısının cok gec ortaya cıktıgını , kahve yerıne kafein hapı kullanılması dogru olcagını. Belkı sızde bır goz atarsanız belki olan yanlıslıkları duzelte bılırsınız baazı konularda. Cunku sızın meslegınız vg sanırım. cogumuzdanda bıldıklerınız fazladır.

14. MUSTAFA ÖREN

MUSTAFA ÖREN Üye

Beğenileri:
    186
    Ödül Puanları:
    0
    Tebrik ederim diğer yarışmacılardan bariz çok farklısınız resimlerde haklı ve açık ara bir birincilik olmuş ama neden ara verme ihtiyacı hissettiniz onu merak ettim sağlık sorunumu maddi sorunlar mı...???

15. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    görüşlerin için teşekkür ederim. ozaman araya askerlik girmişti .şu an maddi zorluklardan dolayı yarışamıyorum.

16. thymus

thymus Yeni Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    işte stone bilmiyorumki nerelere yazıldığını bu konuların.bahsettiğin konuyla ilgili olarak şunu diyeyim doğrudur eğer yağ yakmak için efedrin kafein ve aspirin alınacaksa kafein içerek değil hap olarak alınmalı. hatta bu içerikde tek bir hapta toplanmış doping ilaçları mevcuttur.kafein hapını cafergot adında bulabilirsiniz .uzun zamandır.spordan uzak olduğumdan .bu ürünlerin şimdi olup olmadığını bilmiyorum.
    ha şunu çok ciddi bişekilde uyarayım stone bu yağ yakıcı karışım çok ciddi tehlikelere neden olabilir.çok şiddettli yüksek tansiyon olabilme ihtimali vardır haberiniz olsun .
    hiç bir ciddi olmayan sporcuya bu karışımı önermiyorum.sağlığınızı riske edebilirsiniz dikkatli olun.

nana ve mjacksonwithus bunu beğendi.
  17. mjacksonwithus

mjacksonwithus Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    keske bızım sporda da sponsorlar ve kulupler olsa. Bunların yoklugundan haric en basiti cogumuzun aileleleri bile karsıt ve engel.

18. NumLock

NumLock Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    samsun
    Ben bu adamdan Creatine aldım:D
    O fotolarda 90 kg gibi değil şimdi bile 100 kg aradan 13 yıl geçmiş