Çok büyük bir sıkıntım var kafayı yiyicem

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve KinqHuso34 tarafından 25 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. KinqHuso34

KinqHuso34 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba 15 yasındayım lise 1 ögrencisiyim 1 yıldır bu sporu yapıyorum bu Allahın belası sporun bana verdiği çok şey oldu fakat benden aldıklarıda çok büyük liseye başladıgımdan beri derslerim hep kötü bu spor yüzünden oldugunu düşünüyorum öglenciyim 7 de eve geliyorum hazırlan yemek ye derken 8:30 felan idmandayım 10 da felan eve geliyorum o yorgunlukla ders mers yapamıyorum ara vermeye karar verdim okullar bitene kadar 2.ci sınavlara hazırlanıcam sınıfı geçmem lazım kalırsam herkese rezil olurum ders calısıcam bu son 45 gün 2.ci sınavlardan iyi notlar alırsam geçebilirim sorun şu bu 45 gün içerisinde ne gibi kayıplarım olur çok şey farkedermi ? Not:Daha önce hiç ara vermedim

2. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    valla bence sende bir sorun var spor bi çok ögrenciye motivasyon oluyor ,spor sayesinde daha düzenli bi hayatları düzenli uykuları beslenmeleri oluyor ,bedenen ve zihinen daha dinç oluyorlar

şahsen bundan 7-8 yıl önce liseye başladıgım zamanlar aylak aylak geziceğime spora başlamış olsaydım herşey daha güzel olurdu

en basiti genç yaşta spora başlayan bi insan da sporcu zihniyeti oldumu hiç bi kötü alışkanlığı olmaz kendisi istemez bunu zaten çok düzenli bir hayatı olur

ileride inşallah ne oldugu önemli değil ama cocuklarımı olurlarsa çok küçük yaştan spora verip sporcu ahlaki ve disiplinine sahip olmalarını sağlıycam

3. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Sadece cumartesi pazar ders çalışsan lise 1 de sıkıntı yaşamazdın..
    Vg yi bahane ediyorsun gibime geliyor.:)

rockybalboa7 ve Swager bunu beğendi.
  4. KinqHuso34

KinqHuso34 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Siz beni anlamadınız galiba eve akşam 10da 11 de gidiyorum öglenciyim öglen gidip akşam 7 de cıkıyorum hangi ara ders çalışayım ? ben 15 yaşındayım sizle birbiyim benim bünyem sizinle birmi ? o kadar agırlıga dayanamıo vücudum şikayetçimiyim tabikide hayır kendim için yapıyorum fakat emin olun derslerimi etkiliyor ben sadece size bu 1 veya 1 buçuk ay içinde bi kaybım olurmu size bunu sordum sizin söylediklerinize bakın bana sadece soruma cevap verebilen bi tecrübeli abim yokmu ? bu 1 veya 1 bucuk ay içinde kaybım olurmu ?

5. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    kaybın olsa bile o 1 ayda yine eski haline gelir takma kafana.sadece şunu ekleyeyim madem öğrencisin sabah ders çalış hem kafa çok iyi alır o zaman dersleri(bende öyle)

6. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

7. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş