Çakışma Olabilir mi ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve hasbitembeler tarafından 3 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hasbitembeler

hasbitembeler Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar aktar dan alıp kullandığım bir yağ yakıcı ve iştah kesici bir ürün var.Bunun yanı sıra spor a da gidiyordum.Ama bu ürünün çok etkisini gördügüm için spor u bırakmıştım.Daha sonra konuştugum bir kaç kişi bana eğer spor a gidersem daha da etkili olacagini söyledi.Aslında spor u da bırakmak istemiyorum.Bildiğim kadaarıyla bu ürünün içinde l karnitin varmış.Spor yaparken ayrıyetten l karnitin kullanırsam bir problem olur mu ? yani dozaj aşımı vs gibi .1500 mg l karnitin kullanıyordum bu üründen sonra ara vermiştim.Bir de internetten okudugum kadarıyla - Cassia fistula (sinameki), Garcinia Cambogia, Cinnamon Bark, Plantain, Eucalyptus ve Chicory herb gibi bitkiler gibi bir şeylerde var bu ürünün içinde.Ürünün adını vermemde bir problem olabilir diye yazmıyorum.

2. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    Karnitin günde 5 grama kadar alınabilir. Sıkıntı yaratmaz. Bahsettiğin ürünle de bir çakışma meydana gelmez. Karnitin zaten vücutta doğal olarak üretilen bir madde. Herkesin vücudunda karnitin var. Dışarıdan karnitine takviye ederek bu miktarı artırıyoruz. Doğrudan yağ yakımına fayda sağladığı bir muamma fakat vücuda ekstra bir enerji sağlayarak kardiyovasküler kapasiteyi artırdığı ve dolaylı yoldan da olsa yağ yakımına fayda sağladığı bir gerçek.

Sayfayı Paylaş