Zugzwangi'nin zayıflama günlüğü

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Zugzwangi tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Zugzwangi

Zugzwangi Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Ben Pazar gününden beri diyetteyim. Ve diyet ile cardio nun nasıl sonuç verdigini kağıt üzerinde görmek,ve ayrıca sizlere sunmak için bir zayıflama günlüğü hazırlıyorum

Yaşım : 14
    Boyum : 176
    Kilom : 90
    Yağ oranı %30

Amacım yağ oranını,%15 gibi normal bir seviyeye indirmek,ve bu günlüğü mümkün oldukça güncel tutacağım.

Yemek Programım :

Kahvaltı : 2 dilim tam buğday ekmeği,2 kibrit kutusu beyaz peynir, domates salatalık, maydonoz, şekersiz yeşil çay

Ara öğün : 2 porsiyon meyve( elma yiyorum genellikle okulda olduğumdan )

Öğle : Okulda olduğum günler ( haftaiçi) kepekli sandvic ekmegine 60 gr beyaz peynir , haşlanmış tavuk ve yeşil salat koyuyorum. Içecek olarakta ayran.
    Olmadığım günler ise, haşlanmış tavuk,çorba tarzı besleniyorum.

2. Ara Öğün : tekrar 2 porsiyon meyve , Kuru kayısı,ceviz,fındık (az miktarlarda)
    bir su bardağı yarım yağlı süt

Akşam : Bol salata
    Izgara tavuk,balık gibi şeyler
    zeytinyağlı sebze yemeği ( 4-5 yemek kaşığı)
    1 kase kaymaksız yarım yağlı yoğurt
    iki ince dilim tam buğday ekmegi

Yatmadan önce : 2 porsiyon meyve ve süt.

Aralarda, şekersiz yeşil çay içiyorum.

Cardio olarakta, 25 dakika HIIT çalışıyorum. Ondan sonra normal vücut geliştirme egzersizlerini yapıyorum ( chest press vb. ) ama set aralarını kısa tutuyorumki nabzım düşmesin. Yaklaşık 15 saniye kadar ara veriyorum setler arasında.
    Ileriki günlerde vucüt geliştirme programımı da yazarım,buraya,sizden de tavsiyelerinizi bekliyorum o zaman.

Resimleri ekleyeceğim.

Ayrıca animal cuts un iyi sonuçlar verdigini duydum. Herhangi bi supplement e başlamam doğru olurmu,ve önerileriniz nelerdir? Bodybuildingle yaklaşık 1 aydır "ciddi" olarak uğraşıyorum.

Son düzenleme: 2 Mart 2010

Sayfayı Paylaş