Zorunlu Özür

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve garbage tarafından 2 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba,

Bir karışıklığı düzeltmek ve kırdığım gücendirdiğim kişiler varsa özür dilemek için bu mesajı yazma gereğini duydum.

Bir süredir forumda aktif olarak bilgi paylaşımım oluyordu. 3 haftadır paylaşımda bulunmuyorum bunun sebebi benim facebook, twitter ve uyle oldugum iki forumdaki hesaplarımın birileri tarafından kontrolum dışında kullanılmasıdır.

Bunu yapan kimse ( eski erkek arkadaşım olduğunu tahmin ediyorum) mahkemede hesap verecek. Facebook hesabımdan cok samimi olmadığım arkadaşlarımdan para istenmiş ve uygunsuz teklifler yapılmış. Twitter dan cep telefonu numaram dağıtılmış.
    Bu forumda bana ait olan mesajlar olduğu gibi benim yazmadığım mesajlarda var. Hepsini okudum tek tek. Bir resim koyulmuş ve kendi resmim gibi gösterilmiş. Ben o resmim forum tarafından cinsiyete göre atandığını düşünmüştüm. Hatta Seytantuyu ile benmişim gibi yazışılmış.

Güvenim geldiğinde kendi resmim de paylaşırımJ. Hakkımda verilen bilgilerin bazıları dogru bazıları yanlış. Bu kişinin beni tanıdığın ama detay bilmediğini düşünüyorum. Elimden geldiğince bu bilgileri de zaman için düzeltmeye çalışacağım.

Bu konudan nasıl haberdar olduğuma gelince, kişi sanırım benim hic kullanmadığım bir email adresimi kullandığım adres olarak değiştirdi. Buraya biranda bu forumdan emailler gelmeye başlayınca ne olduğuna baktım ve yazmadığım mesajları görünce anladım ki burada da benimle uğraşılıyor.

Elimde olmayan bu nedenden dolayı kırdığım gücendirdiğim birileri varsa özür dilerim. 3 aydır her internet üzerinden her türlü tacizi yasıyorum. Bu durum içersinde sizi de kandırmış gibi görünsem de kandıran ben değildim.

Form yönetimin izniyle tekrar paylaşımlarım olacak. Tekrar elimde olmayan bu durum icin özür dilerim.
    İyi forumlar[

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Ekim 2013
    Ge-Force ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  2. Dying Breed

Dying Breed Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Nefes alıp vermek.
    Yer:
    İSTANBUL
    Kardeşim yazı türünü ve rengini değiştirebilirmisin okumakta çok güçlük çektim..

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    dediğine göre burdaki hesabında birileri tarafından biliniyor
    yapman gereken tek şey ( bence) bu hesabının kapatılıp yeni alacağın e mail hesabına bağlı yeni üyelik olacaktır.
    bunuda kendi videounu koyarak kendi sesinle "bakın bu benim "demen koyarak gerçek bu benim demen olacaktır
    bunu yaparken gözlerin vs görünmeyebilir (bence görünmesin ilerde kötü niyetle kullananlar olabilir)
    bunlar gibi inandırıcılığı kesine yakın şeyler yapmadıkça herkesin içinde ister istemez bir ukte kalacaktır
    herkes acaba yalanmı diyecektir
    samimiyetine güvenerek inş. sıkıntılarını bir an önce atlatırsın diyorum

4. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    merhaba,

Konustugum yönetici hesabmımı kapatmadan bu sekilde bir özür dileme yoluna gitmemi kendi resmimi kullanmammı istedi. Bu sekilde uygun göründüğünden bunu yaptım.

Takdir edersinki bugunden sonra ne sesimi ne görüntümü burada paylasmam. Facebook hesabını bile kapatmış biri olarak bunu yapmamı beklemeyin. Tahmin edemiceginiz derecede en aşalayıcı durumlarda kaldım. Bu yüzden bu isteğinizi yerine getirmem bugun icin mumkun değil. İlerde düşünebilirim. Bu forumda kactane tanısma teklifi aldığımı bilseniz bu video resim koymamak icin bile bir sebep.

Sizin tadirinizdir inannıp inanmamak. Sizce yalan söylüyor olsam neden hala kendimi aklamak ve bu formda yazabilmek icin bu kadar ugrasıyım?
    Yazmazdım baska forum bulurdum.
    Samimiyetime ya inanırsınız yada inanmazsınız.
    Bu arada umarım yazı rengim değişmiştir.

5. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
  6. NdmSrdr

NdmSrdr Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ayakkabı
    Yer:
    İstanbul
    Geçmiş olsun.
    Mailını şifreni değiştir bak keyfine. Sanal alem burası.

garbage bunu beğendi.
  7. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    illa video koy demedim zaten bunu deme hakkımda yok
    artı benim için bir önemide yok bunu senin için söylemiştim
    zaten tanışma teklifi vs gönderenleride yöneticilere şikayet etmenizi öneririm
    sadece ben böyle bişe olsa inanırdım dedim
    hatta gözlerini vs sansürlemenide söyledim
    ancak tabi kendi kararın saygı duyuyorum ben olsam belki bende yayımlamazdım
    şimdi kendimi baskı yapmış gibi hissettim söylediklerimi geri alıyorum video falan koymayın lütfen
    bir delil vs olmayacağına göre inanmamaya devam edeceğim (zaten önemlide değil burası bb bilgi paylaşım formu bayan olup olmamanın hiçbir üye için hiçbir ayrıcalığı veya önemi yok sadece kandırılmak insana dokunabiliyor)
    Allah yolunuzu açık etsin..

8. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    tesekkurlerde
    gozleri sansurle suratı sakla gibi durumlar icin zaten bir yönetmen bulmalı yada bir produksyonla anlasmalıyım. :) video koymak istesem bile O kadar tekinik bir video çekemem sanırım:)

kandırılmak cok kırıcı evet.ama ben bu özrü önce kendime olan saygımdan sonra insanları kandırmış olmak istemdğimden yazdım ve bu forumda olmak istedim. bırakıp gitmek en kolay olanıydı. ben kolayı seçmedim .
    Umarım icinizi rahatlatmısımdır.

9. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    sansür için elinizi veya kitap dergi vs kullanabilirsiniz illa prodiksiyona gerek yok
    neyse konu bu değil
    zaten mahkemeye başvurmuşsunuz bide video vs koyup kimseyi sıkıntıya sokmayalım
    video koymayınız koysanızda yönetimden kaldırılmasını istiyeceğim
    saygılar..

garbage bunu beğendi.
  10. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Boksbody

Samimiyetime inandığını dusunuyorum ve ilerede sadece sana kitapla yada elimi kapatıp bir video cekip sana yollayacağım :) söz
    neden dersen seni takip ediyorum yorumlarını okuyorum. Bana olan inacın kaybolsun istemem. sana özel yollayacağım. Buradan da acık acık yazdım yollayacağımı .sadece biraz zamam isiyorum. cok sarsıldım. merak edersen özelden yazabilirsin sana ne yaşadığımı detaylı anlatırım. hak verceğini düşünüyorum.

11. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    tamam inanma işini zamana bırakalım güven zamanla olan bir olgu
    sakın video veya kitap gönderme karım görürse kim bu kız derse anlatamam sonra :)
    inş. zamanla herşey düzelir

bende çok eskiden yabancı bir oyun formunda kendimin cheataer olmadığını anlatanakadar canım çıkmıştı sonra beni yönetici bile yapmışlardı
    zaman herşeyi çözer

12. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    geçmiş olsun bende birkaç gündür sizden mesaj görmeyince şaşırmıştım :D

benimde başıma gelmişti böyle olaylar yeni e-mail en iyi çözüm

13. lucesgo

lucesgo Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    geçmiş olsun ama yapan işşinin ehli bir adamsa mahkemenin bulması çok zor...

14. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba

Ben elimden geleni yapıyorum bulmak icin. kanunen yapılabilecek ne varsa yapılacak. Bu kişin burada benmisin gibi yazdıklarından daha cok facebook'ta yaptıkları cok korkunçtu.
    Umarım yakalanır. Avukatın dedigine gore kişilik haklarına zarar, para talep etmek, kişiler bilgilerini izini olmadan kullanmak ve kişiin namus şerefine hakaret gibi suçşardan davaaçılacak .yakalnabilirse.

15. Ge-Force

Ge-Force Üye

Beğenileri:
    112
    Ödül Puanları:
    38
  16. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Ge- Force,
    inanırsın yada inanmazsın zerre kadar umrumda değil. Ama acık konuşmak lazım , dilegim bir gun kızkardeşin varsa veya sevgilin birisi onun facebook forum twitter da butun bilgilerini ulasıp onun namusunuz sefefini iki paralık ederse, telefonunu adresini paylasıp sanki ben semisim gibi herkesle herseyi yapabilceğini ima ederse, cok az tanıdıgı kişilerden borc isterse ve dolandırıcı damgası da yerse, o odulu bunu sevgiline veya kızkardesine yapan kişiye verirsin.
    Birisine guvenmek hayatımdaki en buyuk hatam oldu. Erkek arkadas dedim durust sandım ama yanıldım. Maalesef ben cabuk inanıyorum senin kadar supheci olamadım. Belki hataydı ve bir daha olmayacak. Tekifim Boksbody icin olan gecerli samimiyetine inandıgım biri. Video cekip ona yollayabilirim. ama istemedi. sen inan veya inanma ama deger verdiğinin birisinin basına geldiğinde o odul cok isine yarayacak.

17. mhmd0021

mhmd0021 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Benimle tartışan sen miydin ?

18. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    sizin kim oldugunuzu bile hatırlamıyorum. Tartısmısta olabilir olmayadabilirim. Burada bir tartıstıgım insanlar oldu fikir ayrılığı yasadım. Mesela rockybalboa7 fikirlerinn coguna katıldığım ama bir konuda tartıstıgım biri. soru tarzınızı yadırgadım tartısmıs olabilirzde forumun amcacı zaten tartısmak değil mi?

19. mhmd0021

mhmd0021 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    yok bir arkadaş boyuma etki eder mi ağırlık çalışmak fala demiştin çok tartışmıştık ki aklında kalmadığını da sanmıyorum.

20. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Kusura bakmayın sizi hatırlamıyorum. tartıştığım konularıda kaydetmiyorum.

Sayfayı Paylaş