Zor karın hareketi !

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve durden tarafından 26 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. durden

durden Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar epeydir mekik çekiyorum artık mekikler çok kolaylaştı sıkmaya başladı.Çok tekrar yapabiliyorum.Bana önerebileceğiniz zor bir mekik karın hareketi var mı 15 tekrarda beni tıkayacak kasları sızım sızım sızlatacak birşey ?

2. metalman133

metalman133 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    machine crunches, hanging leg raises gibi hareketler güzeldir bence zorlar direnci de düzgün ayarlarsan makine de 15 tekrarda seni tıkar 1 tane fazla bile yapamazsın :)

3. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    metalman'in de dediği gibi hanging leg raises gerçekten zor ve etkili. Önemli olan vücudunun sallanmamasını sağlamak. Kolay gelsin :)

4. durden

durden Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Çok sağolun.Gittiğim salonda malesef makine yok keşke olsaydı.Karın hareketlerini sadece evde yapabiliyorum 1 gün ara verip 1 gün çalışma prensibiyle.sıkıştırma bacak çekme falan yapıyorum.Hanging leg raises gerçekten zor bu hareket barfiks barındada olur mu spor salonunda o var

5. james23king

james23king Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Adamım aşağıdaki hareketleri nizami şekilde yaparsan zor ve etkili hareketlerdir. Kolay gelsin ;)

http://www.******/images/uploadedImages/standart/392.jpg
    Üstteki resim için;

• Ayaklarınızın altına katlanmış bir havlu alın. Bacaklarınızı kırmadan ileri doğru uzanın ve ellerinizi zemine koyun.

• El bilekleriniz, göbeğinizin hizasına gelecek şekilde iken, kollarınızı gövdenize doğru çekin. Karın kaslarınız gergin bir durumdayken bir elinizi ileriye doğru atın ve bir şınav çekin. Sonra diğer elinizi ileriye atın ve bir şınav hareketi daha yapın.

• Havluyu da ayağınızla birlikte çekerek, kolunuzu tekrar öne doğru uzatın. Sonra diğer kolunuzu uzatın ve bir şınav çekin.

durden bunu beğendi.
  6. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Göğsüne ağırlık plakası alarak yapmayı denersen hareketi daha da zorlaştırmış olursun.

durden bunu beğendi.
  7. sealth

sealth Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kocaeli
    durden bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş