zayıflayarak şekil almak??

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve joker23 tarafından 9 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. joker23

joker23 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba uzun zamandır yoktum forumda .arkadaşlar aklıma şöle bi soru takıldı burda sizlerden yorum almak istedım şuanda 106 kg ım ben yag oranımda %35 göğüs ve baldırlar çok yaglı ..
    sorum şu "pump forever" adlı arkadaşımın şuanda sahip oldugu vucuda yada benzerine sahip olmak istiyorum.o 79 kilodan 92 ye gelmiş ben 106dan 92 ye inersem aynı vucut cıkmaz sanırım.
    merak ettiğim ben öyle bi vucut için önce cardio ağırlıklı çalışıp mesela 80kg a kadar inip ordan mı kas yapmaya baslamalıyım yoksa bu kiloyla normal bb yaparakmı

teşekurler.

konu yanlış yere açıldıysa özür diliyorum..

2. txen10

txen10 Yeni Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    selam;bahsetiğin üyenin hoş bir vücudu varda bu elibse değilki aynısndan diktiresin elbise bile olsa sende farlkı başkasında farklı görünür herkesin bedeni kendine has.hiçbirzaman bire bir aynı vücudun olmiyacak benim görüşüm.zaten o mantıkla işe girersen yani şunun gibi olayım vs.. şahsi fikrim ''maymun iştahı''olurama amaç spor yapayım sonrada fit görüneyim ise sana kolay gelsin derim.benim görüşüm tabiki önce yağlarından kurtulup sonrada kas inşa etmen.bunuda senin edindiğin doğru bilgiler sağlayacak zaten forumdada bol bol mevcut

atesdagli ve joker23 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş