Zayıflarken

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mert1905x tarafından 15 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. mert1905x

mert1905x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kilo vermek hırsı geldi birden boyum 178 civar kiloda 90 kac kg fit olurum ben bi 10 kg olarak dusunuyorum.beslenirkende kahvalti genellike yapmiyorum diyet icin degil kendimi bildim bileli önemlide olsa erkenden kalkp yemek yiyemiyorum günde 2 ögun yemeye başladım

2. mert1905x

mert1905x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haziran ayina kadar 90 dan 75 80 kg olmak isiyorum arkadaslar fikir verebilcek arkdas ve abilermizden bekliyorum tavsiye

3. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    kilo ile fit vucuda sahip olunmaz.

örneğin 10 kilo verdin (kaslardan) yine göbeklisin yine göbekli üstelik daha cılız duruyorsun. yada bir bakmışın 10 kilo almışsın ama cok daha hoş bir vucudun olmış
    kiloyu önemli bir mesele yoksa(askerlik vs) kafaya takma

önemli olan kasların oranını bulmak.
    ve yağ yakma ile ilgili arama yapmanın sana faydalı olacağını düşünüyorum. ve beslenme bölümüne göz at

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/v-cut-geli-tirmeciler-kardiyo-t25836.html?t=25836&highlight=ya%F0+yakmak

4. mert1905x

mert1905x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    baktım baya okudum yani anlatmak istedgm ölüm diyeti yaparak şok 10 15 kg vercm yapan arkadaslarm var illaki göbekleri gidiyor daha sorada duzenli beslenmeye geccem.yani başlarda saglikli olarak 2 3 kg vermek istemiyorum :)

5. mesutfb2005

mesutfb2005 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    O dedigini bir kac sene evvel ben yapmistim ama isthsizliktandi birazda. Sonuc olarak vucuttan kas ve su kaybettim. Söz konusu diyeti birakincada hoppa kilolar geri geldi. Benden sana tavsiye spor ve düzenli beslenmeye basla inan bana gerisi yalan :)

6. Tormentorius

Tormentorius Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Yapacağınız sağlıksız bir diyet ile kilo vermezsiniz, metabolizmanızın dengesini bozarsınız ve zayıfladığınızı sanıp kendinizi kandırırsınız. Beslenme ve yağ yakma bölümlerinde biraz daha araştırma yaparsanız daha doğru bilgiler edinebileceğinize inanıyorum.

7. Acolon

Acolon Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Balıkesir
    Askere giderken 96 Kiloydum, acemilikte 3 kilo kaybım olmuştu yalnızca. Usta birliğine geçtiğim ay karşılatığım yoğun tempo nedeniyle 1 ay içinde 81 kiloya düşmüştüm... Stres, yazın İzmir'in boğucu nemi ve sıcağı, askeri hastane ve Alay arasında her gün yardırmaca... Büyük ölçüde kas kütlemden gitti; görüntümden anlıyordum bunu, göbek ve yan yağlar aynen yerinde duruyordu. 81 den sonra bir gram vermedim, 5.5 ayın sonunda askerlik bitip eve döndüğümde mis gibi ANNE yemekler, gurbetteyken sevdiğin tarafından terkedilmişsin akabinde bozulan bir psikoloji ve kaçış yolu gibi görüp batak olduğunu anlamamın geç olduğu MMORPG bağımlılığı; sporsuz geçmiş 5-6 ayın sonunda 96 kiloyu bulmuştum. Anlayacağın şok verilen kilolar şokella olarak geri alınıyor :D Daha sağlıklı metodlar ile yapacağın bir çalışmanın meyvalarının daha verimli olacağını düşünüyorum.

8. daldiy

daldiy Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    benimde boyum 178 kilom 91 idi. geçtimiz ramazan ayından sonra kolayı bıraksam nasıl olur cips yemesem nasıl olur derken. kondisyon bisikletinin faydasıyla 78 kioyum şimdi. göbek yarı yarıya gitti. hala var ama asla eskisi gibi değil hatta yolda yürüken göbekli demessin. naptım günde 6 öğün yedim. tavuğu severdim tavuk göğüs eti yedim yağsız tuzsuz makarna yedim ton balığıyla karıştırdım. derken 78 oldu . acele etmedim kio için. 75 olunca bırakıcam. bu arada pizzada diet kolada baklavada yedim onuda söleyim .ölümüne değil yani. misafirliğe gidincede gelen tabağıda genelde yedim. işin özü en az 5 6 öğün ve bilinçli spor.

ozpirik bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş