Zayıflamam ve vücüdumu şekle sokmam lazım bana yardımcı olun lütfen!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve revox tarafından 31 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. revox

revox Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar kilom 105 boyum 181 bana detaylı bir program hazırlayın lütfen. Üni de okuyorum, hergün fitness'a gidiyorum bir gün cardio bir gün temel egzersizleri yapıyorum, hergüne 5 dakka 5.6 ile yürüyüş 15 dakka koşu ile başlıyorum, bitirirken de 20 dakka bisiklet yapıyorum. Zayıflarken ilaç kullanmayacağım, uyguladığım doğru dürüst bir diyet programım da yok, zaten öğrenciyim lütfen ucuz olmayan önerilerde bulunmayın, ayrıca kıbrısta yaşıyorum burda herşeyi de bulamayabilirm. çok konuştum lütfen birileri bana detaylı cardio + temel egzersizler( tekrarlar ve setleriyle) + kaç kalori almam gereken bi program göstersin. Çok şey istedim herhalde kusuruma bakmayn, ama ben de yıllardır bu işleri araştırıyorum yine de tam mükemmel programı yapamıyorum profesyonel bir arkadaştan yardım bekliyorum :S Saygılar..
    .bench_O

2. narses

narses Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Antalya
    Aynen bana da lazımmm

takım elbiselerin pantolonu olmıyyy:))))

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    arkadaşlar kuralları okumamışsınız..
    lütfen zahmet edip forumda arama yapınız..zira merak ettiğiniz herşey detaylı bir şekilde var..

saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş