Zayıflamak, vücüdumu şekle sokmak istiyorum.

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve teamflash tarafından 14 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. teamflash

teamflash Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boyum 175 civarında fakat kilom nerdeyse 98-100 olacak. çok zayıflama gibi bir hedefim yada adonisli bir olma gibi bi hedefim yok yalnızca birazda olsa vücudumu düzene sokmak ve baldırları azda olsa eritmek istiyorum yapı olarak zaten kücüklükten beri iriyim en azından 80-85 kilo olsam boyda atıcam yaşım henüz 16 araştırma yapıyordum şu tarz videolara denk geldim ne kadar yardımcı olabilirler? Bu işin püf noktaları nelerdir ve neler tavsiye edebilirsiniz. Malum yaşım kücük oldugundan ilaçda kullanamıyorum..

2. wallace

wallace Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Yaşın küçük o yüzden sağlıklı besleniyorsan yemekten kesmemeni öneririm. Sadece sağlıklı ve düzenli beslen. 6'dan sonra ağır şeyler yememeye çalış. Spor kısmına gelince amacın hacim vs olmadığı için direkt bir spor dalı üzerinden çalışabilirsin. Senin yaşıtlarının gittiği basketbol okulları var. Oraya gidersen koç eşliğinde hem bir spor öğrenirsin hemde istediğinden çok daha iyi bir vücudun olur. Yaşını ve enerjini güzel kullanmış olursun.

3. cadik

cadik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ya arkadaslar siteye yeni kayit oldum bnim yas 16 kilo 81 boy 1.73 ben gunde 450 mekik cekmeye basladim ve doyet yapiyorum nekadar surede bi 75 kilo olabilirim acil yardim

4. eLvin

eLvin Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Ne kadar sürede zayıflıycağıcanı kimse bilemez.Eğer kardiyo yapıp düzgün beslenirsen kısa sürede 75 kiloya inebilirsin.

5. snrgndr

snrgndr Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Dostum bu makina değil ki gün saat verilebilsin , milyonlarca faktör etkili senin kilo alıp vermende. Eğer beslenmene dikkat ediyorsan , antrenman yapıyorsan (koşu , mekik özellikle) 1.5 - 2 ay içerisinde verirsin 6 kilogram diye düşünüyorum.

6. xbress70

xbress70 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Guzel düzenli bir şekilde spor yapıp protein ağırlıklı beslenirken sarkma olmadan ayda 4 5 kilo verebilirsin.

7. Burak Sertman

Burak Sertman Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    Birazda metabolizma hızlandırıcı sebzeler tüket diyet ve spor ile destekle iyi sonuç alırsın

Sayfayı Paylaş