Zayıflamak için hiçbirşey yapamıyorum :(

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Xaxas tarafından 22 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Xaxas

Xaxas Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar
    1.92 boyunda ve 88 89 kiloyum.Karnım su topu gibi kollarım 38 cm ama nerdeyse hiç kas bişi yok.Sırada otururken bacaklarıma bakıyorum sanki obez bacağı gibi.Spor salonuna yazılıcam kilo vermek istiyorum ne beslenmeme dikkat edebiliyorum,yürüyüşten nefret ediyorum 30 dk diyorlarsa 10 dk zor yürüyorum bisiklet ayrı bir bela moonwalk fln hiçbişi yapmak istemiyor canım.Nasıl motive edicem kendimi yardım ederseniz sevinirim.

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    aynen 1.83 üm 96 kiloyum okulum sebebiyle yürüyüşü hergün yapamıyorum... hafta sonu sabahları 1 saat yürüyüş yapıyorum...oda yeterli olmuyor diyet yapmaya çalışıyorum ama hala vermiyorum... çoğu arkadaşımdan duyduğuma göre soğan suyu kilo verdiriyormuş onu denemedim ama deniycem...

3. Xaxas

Xaxas Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    lahana suyu duydum bende ama kilosu direk yetiyor zaten :(

4. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaşlar günlük aldıgınız kalori önemli. herşey ne yedigimizle alakalı bide hareket gerekiyor. gereginden fazla yemezseniz kilo vermeye başlarsınız.

5. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    ben büyüme çağında biriyim 16 yaşındayım belli şeyleri almam lazım... napmalıyım sizce?

6. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    bisiklet konusunda aynı şeyleri hissediyorum.çözümüyse basit.zayıflamak için iyi bir ağırlık antremanı kardio kadar etkili birşeydir.10 dk kardio,ağırlık çalışması,tekrar 10 dk kardio şeklinde yap.ağırlık çalıştığın günler ikinci kardio fazla şiddetli olmasın tabii,hafif tempo.ilk kardio da HITT tekniğini uygulayabilirsin.

7. Xaxas

Xaxas Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    yediklerime dikkat etsem hereket etmesem sadece ağırlık kas mekik fln calıssam yine eritebilirmiyim?
    okuldaki kız arkadaslarım diyet yaparak 1 ayda 6 kg veriyorlar ki hareket flnda etmiolar yani nası oluo biş çözemedim bi turlu :(

8. Berkthagar

Berkthagar Üye

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    0
    okuldaki bacıların sadece yağ değil,kas ve su da kaybediyor.kardiosuz da yağ yakılır da kardiolu daha hızlı yakılır sen bırakma kardiyoyu.herşeyi sevmek zorunda değilsin

9. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    saglıklı kilo vermelisin kardio yapmalısın eger aç kalarak zayıflamayı düşünürsen hata yaparsın gerekli minarel vitemin vs alamazsan saç dölülmesinden tut kasta güç ve hacim kaybına kadar birçok sorunlara yol açar tafsiyem aç kalarak degil fast food kola cips ekmek vb yüksek kalorili şeylerden vazgec saglıklı beslen ve günlük kalori ihtiyacının altında tut aksam veya sabah hafif tempolu koşu yapmalısın

10. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    konuna cevap yazmak isterdim fakat kilo vermek hakkında fazla bilgim yok sadece hayatımdan bir örnek vereyim sana..

"bizim burda abim var köyde abi 1-2 sene pc başında oturdu hep yedi oturdu felan bir göbek yaptı varya yaşı 19 kilo aldı çok fazla ve ona bu yakışmadı ve bu böle olmaz dedi ben ne zaman köyümüzün futbol sahasına gitsem o abi saat 18.00 civarlarında her akşam bir ileri bir geri hep koşuyor görüyordum arada maç olunca pazar günleri sağda maçta oynuyordu az önce futbol sahasından eve geldim ve onun emeklerini karşılığını gördüm göbeği gitmiş ve artist gibi olmuş sorduğumda nasıl oldu diye - sen ne zaman buraya gelsen ben koşuyordum biliyorsun tayfun ayrıca evde mekik çekiyorum az yiyiyorum ..
    dedi.."

11. Xaxas

Xaxas Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    spor salonunda bnmde koşu imkanım var hiçbirşey yapamasam sahilde yürüyüş yaparım ama kilolu olmam yüzünnden daha 5.dk'da tıkanıyorum o sebepten nefret ediyorum yürümekten.Acaba az kalori alsam mesela 1000 gerekliyse ben 800 alsam spor yapmadan ve kas kaybetmeden sağlıklı şekilde kilo verebilirmiyim.belirli bir süre için istiyorum zaten sonrasında bende yürümeye başalrım

12. darkhacker

darkhacker Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşımıza yardımcı olucak tecrübeli bir arkadaş yok mu?

13. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    anlatmak istedigim kilo verebilirsin spor bunu daha da hızlandırıyor. günlük yaktıgın 3000 cal ise 2400 alsan 600.13=8000 cal = 1 kg

spor yapsan fazladan 500 kalori yakarsın bu da daha kısa sürede daha saglıklı zayıflama yardımcı olur

aç kalarak 4 günde 5 kg verenlerde var . ama 10 yıl sonra kalp hastası ve sonucu ölümle bitenler de var.

14. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul

hocam sen naaptın yav :)
    89 kilo o boya normal, ne demek kiloluyum, ne demek tıkanıyorum. sen kendine böyle dersen gerçek şişman olanlar kendilerine ne desin?!

ben de 1.93 boyundayım, üstelik daha 3-4 ay evvel 102 kiloydum...şimdi 83e indim.

15. amrt

amrt Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    102 kgdim sevdiğim kız bana ayı demıştı herkesın ortasında o gün dedim ki bu iş bitti kafaya koydum sokaklara çıkıp koşardım arabanin içindeki bazi insanlar laf atardı yürü be koçum falan gibi:) Daha sonra paramı biriktirip koşu bandı aldım eve öyle böyle derken şimdi vucut geliştirme yapiyorum.. Yani tamamen senin kafada biter, gerisi boş yalan. En çokta insanlarin değişimi farkettikçe tebrik etmeleri yaptiklarinin meyvesini geçte olsa alicaksin senin motivasyonun en azından bu olmalı. Senin vucut ne halde bilmiyorum ama ben şöyle diyeyim her yaz pişik falan olurdum pantalonlar sıkardı 38-40 beden giyerdim kot pantalon 30'a kadar düştüm şuan 32-34 giyiyorum:)

AnkTıp92 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş