zayıflamak için evde kulanacağım egzersiz aletleri

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve iskobi tarafından 31 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. iskobi

iskobi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    herkese merhabalar arkadaşlar zayıflamak için diyete başladım boyum:173 kilom:90 yani en az 12-13 kg vermem lazım 40-50 gün içinde spor salonunuda yazılmayı düşünüyorum ama öncelikle evde kullanmak için spor aletleri almak istiyorum benim düşündüklerim bunlar ama şunu üstüne basarak söylemek istiyorum bacaklarım vucüduma göre ince hatta sadece 200-250 gram fazladan yağ var ama gövdem berbat durumda göbek aldı başını gitti sırtımda lop etler oluşmaya başladı göğüsler sarktı kocaman yanaklarım var boyun diye bir şey kalmadı yani durum bayağı vahim o yüzden çok kararlıyım çünkü bu durumdan çok rahatsızım

1.eliptik aleti(bütün vücut ve ısınma için)

ürün:http://www.****************/liste/a...aspx?productId=sporaltis914&categoryId=407474

2.trambolin(kaslarımı geliştirmek için)

3.mekik alet(işte asıl mesele burası acaba bununla göbek eritebilirmiyim?)

ürün:http://www.****************/liste/R...4&pn=0&sortBy=lastAllTime&c=Spor&Id=34676&r=0

ben pek bilgili olmadığım için işin detayını bilmiyorum o yüzden alacağım aletler ile ilgili yorumlarınızı ve başka önerilerinizi de merakla bekiyorum ayrıca karın-göbek-göğüs-sırt-hatta yüzümü:p zayıflatacak veya buna yardımcı olacak tavsiyelerinizi bekliyorum

2. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Trambolinle kaslarını nasıl geliştirmeyi düşünüyorsun duh

Yazıları okumadan hızlıca göz gezdiririm genelde, göz gezdirirken trenbolone gibi algıladım diyorum evde zayıflamakla trenbolone ne ala ama okuyunca trambolin olduğunu çaktım :)

iskobi bunu beğendi.
  3. iskobi

iskobi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    tavsiyesi olan yokmu?

4. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Salona yazılacakmışsın boşuna alet alarak para harcama derim, salonda hocalar yardımcı olacaktır.

Evde çalışmak istersen
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-dumbell-ile-al-ma-t13409.html
    Bu programı uygulayabilirsin.

Amacın kısa sürede kilo vermek olmasın uzun vadede yavaş ve sağlıklı kilo vermek olsun. Yapman gereken sıkı bir diyete başlamak, diyetten kastım hiç bir şey yememek değil yağ ve karbonhidrat oranı ayarlı bir diyet ve diyetin vazgeçilmezi güzel bir idman ile tamamlamak. Vücut kitle endeksin : 29.72651605231867 çıktı 25-29.9 kg/m2 arasında olanlar fazla kilolu olarak nitelendirilir biraz daha kilo alırsan obez kategorisine giriyorsun. Diyetisyenden profesyonel destek alman senin için daha faydalı olacaktır. Yağ yakıcılar kullanabilirsin ilk 6ay önermem 6.aydan sonra başlarsın.

5. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    apartmanın merdivenlerini kullanabilirsin inip çıkarak hızlı ve yavaş olacak şekilde.

6. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    eve kapanma
    dışarı çık hızlı yürü
    biraz koş
    mekik şinav ne yapabiliyorsan yap
    hareketli ol
    öğün miktarını azalt
    aynı yemekten 2 porsiyon yeme tek porsiyon ye
    yürü yürü yürü hareketli ol
    dışarı çıkamiyacaksa bisikletli ev aletlerini öeririrm

7. iskobi

iskobi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar hepinize ilgilerinizden dolayı teşekkür ederim... peki benim bu gövde kısmındaki yağlardan kurtulmak için alacağım mekik aleti işe yararmı bu arada ben diyete başladım diyetisyen bir liste yaptı hiç acıkmıyorum.

8. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    acıkmaman hem iyi hem kötü...sık sık ama azar azar yemen diyet döneminde iken şarttır.

Alet için ise ; o alet karın kaslarını geliştirir ama kasları ortaya çıkartman diyet ile ilgili,sen diyetini yapmaya devam et aynı zamanda ise karın egzersizlerini yapmaya devam et.

Bu durumda zamanla karın kasların ortaya çıkacaktır.

iskobi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş