Zayıflamak için bu program uygun mudur ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ScRyedd tarafından 27 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ScRyedd

ScRyedd Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar 7 Kasım 2012'de başladım hem diyet yapıyorum hemde spor.. Yalnız bende bel ve boyun fıtığı var bunu belirttim hocama ve 2 haftalık temel hareketler bitti ve bana bu programı yazdı.

Kendisine gerekirse hiç kas olmasın sadece zayıflayayım bu bana yeter diye belirttim bel fıtığı olduğu için fazla riske atmak istemiyorum kendimi. O da bana bel fıtığını etkileyecek hareketler yazmadım ama kas çalışmak zorundasın kolların yumuşacık olur çok biçimsiz bir vücüdun olur dedi.

Ona defalarca kesinlikle şişmek istemiyorum olabildiğince incelmek istiyorum diye belirttim o da bana sana fit program yazdım dedi, sizde bakarmısınız herhangi bir sıkıntı var mı programda isteklerimi karşılıyor mu ? Haftada 3 gün gidiyorum.

Ayrıca diyetde yapıyorum akşam 6 dan sonra herhangi birşey yemiyorum ve tamamen şeker, yağ gibi ürünleri çıkarttım sayılır hayatımdan. 7 Kasımda başladıgımda bana olmayan 33-32 beden pantolonumu şimdi giyebiliyorum rahatlıkla ve hafif bol bile geliyor. 78kg civarındayım... Programhakkinda ne dusunuyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör: 27 Kasım 2012
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz degistirilmistir.

Konu degistirilme sebepleri;

Kurallar Madde-23'e aykırı başlık açmak!

Alıntı:
    Madde 23- Forum Üyelerinden Kahinlik Beklemeyin!
    Örnek resimler ekleyip ya da beğendiğiniz vücuda sahip insanların isimlerini vererek afaki sorular sormayınız.Ölçülerinizi ya da kendi resimlerinizi verip afaki sorular sormayınız, antreman ve beslenmen programları istemeyiniz.
    Bu tür başlıklar kilitlenerek çöpe atılacaktır.
    Örnekler :
    *Şu kadar süre çalışsam kaç kilo alırım?
    *Şu kadar süre çalışsam ölçülerim nasıl olur?
    *Bu vücuda supplementsız ulaşılabilir mi?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam ne kadar sürer?
    *Resimdeki gibi bir vücuda ulaşmam için neler yapmam lazım?
    *Resimdeki sizce steroid kullanmışmıdır?
    *Ölçülerime göre beslenme ve antreman programı verebilir misiniz?
    *Sizce bu vücut adam olur mu?
    *Sizce bu vücut gelişir mi? .... vb..
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Gelecekte degistirmek yerine kurallara aykiri konunuz kilitlenecektir.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Sayfayı Paylaş