Zayıflamak İstiyorum Lütfen Yardım Edin

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve archivesci tarafından 12 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. archivesci

archivesci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba ilk öncelikle. Foruma bugün üye oldum yardım almak için. Adım Berkin, 15 yaşındayım, boyum 1,80 cm civarlarında, kilom 86-87-88 kg arasında değişiyor. Küçüklüğümden beri fazla kilom var ve ben bunu yıllardır vermek istiyorum. 11 yaşımda sıkı bir diyet yapmıştım ve 6 kg vermiştim. Şuan tatildeyim ve evimizin önünde havuz var. Havuza girmek istemiyorum. Neden mi? Çünkü meme bölgem de ve karın bölgem de yağlar birikmiş durumda. Havuzda da 3-4 güzel kız falan var yaşları 15-16 büyük ihtimalle. Onlara falan bakamıyorum utancımdan. Çok iştahım var. Yani doysam bile yemek istiyorum. Evimizin aşağısında büyük bir fitness salonu var. Ne ararsan var dumbell, koşu bandı, bisiklet,şu bitana ağırlık kaldırma şeysi ve bir de farklı bir alet var adını bilmiyorum. Diyorum ki ben nasıl zayıflıycam? Artık kilom kalıcı hale geliyor, kalıcı hale gelmeden vermek istiyorum. Hem şimdi için hem de ilerisi için. Nasıl zayıflayabilirim, hangi hareketler, hangi yiyecekler, hangi kiloya gelmeliyim, haftada kaç kilo vermeliyim? Lütfen bana yardım edin. Allah rızası için yardım edin bana :( 36 beden giyiyorum kot pantolon da. Yardımlarınızı bekliyorum.
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Temmuz 2014 ---
    Arkadaşlar flood yapıyorum ama lütfen cevap verin

Son düzenleme: 12 Temmuz 2014
  2. archivesci

archivesci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar gerçekten cevap verin çok önemli.

3. danirello

danirello Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Foruma bugun uye olduysan baslik acmamalisin. Forumda soruna cevap verecek baslik sayisi bahse varim 100den fazla.

4. archivesci

archivesci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Dün üye oldum foruma fakat yavaş tavaş araştırıyorum forumu ama gerçekten yardıma ihtiyacım var

5. danirello

danirello Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yardima filan ihtiyacin yok, ortalama bir diyet ve spor ve biraz da ozguvene ihtiyacin var o kadar. O kizlarla konusan herkes define kasli bir vucuda sahip degil.

6. archivesci

archivesci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Değil tabi kardeşim ama onlar da benim gibi yağ tulumu değil

7. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Bu yaz görüntünde önemli bir değişim olmayacak, o yüzden eğer kızlardan bu yüzden uzak duruyorsan durmaya devam et. Yalnız benden sana tavsiye, dış görüntü önemli olsa da cesaret ve özgüven daha önemli o işte. Neyse, o başka konu. Bunu yazmamın sebebi ani bir değişim beklememen. Şimdi doğru işler yapsan gelecek yaza iyi görünürsün. Bunun için de yavaş veya hızlıi bütün sabitlenmiş başlıkları okuman gerekiyor. Kolay gelsin.

8. archivesci

archivesci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekkür ederim ilk öncelikle. Evet kızlardan uzak durmam bu yüzden. Koşu bandında 150 cal bisiklette de 150 cal veriyorum. Onun yanında kol ve göğüs çalışıyorum. Peki göğüs çalışırsam memem büyür mü yoksa erir mi?

9. kular15

kular15 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Ogrencı
    Yer:
    Aydın
    Dostum vücut calısırken vucutta kas olusur.kas olustukca kaslara enerjı gerekır yaglarından kulalnırlar.bu yagın kasa donusmesı efsanesıde budur.ne kadar kaslanırsan vucut enerjı tuketır ve kasların arttıkca yagların azalır.ama cardiyoda şart tabkide.

ben 1.5 ay da yaklasık 11 kılo verdım spor salonu diyetısyen v.s olmadan.

Abur cuburu kes gunluk 1 saat yuruyus yap yasımda fazla buyuk olmadıgı ıcın evde ne bulursam onu yıyorum annem ne yaparsa :)

ama sole bısı var yemeklerdekı yagları azalttırdım tuz ektırmıyorum :) baya kızdılar ama olsun hepımız ıcın yararlı.

Özetle abur cuburu (döner burger kola asitlı ıcecekler daha dogrusu sonra cipsler fln bunları hayatından cıkarıcan) hergun 1 saat yuruyus yap evde demıyımde bak senın ımkanında var spor salonunda calısmalarınıda yap 4 bılemedım 5 aya bı 10 kılo versen 78 lere ıdeal kilona inecen ayrıca kasda cabası.Vucudun kılo vermekle kalmıycak guzellesıcek.
    Neyyse benden bu kadar inş birazda olsa motivasyon ve bilgi verömişimdir :)

10. archivesci

archivesci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kardeşim sağ ol cevap yazdığın için. Bunları biliyordum ama sen yazınca moralim düzeldi yani yanlış bilmediğimi kendi kendime kanıtlamış oldum. Koşu bandında 200 cal, bisklette 200 cal veriyorum. Bunun yanı sıra kollarımı, bacaklarımı çalıştırıyorum. Sen ce bu yeter li mi yaşıma göre? Korkuyorum boyum uzamaz diye de

11. kular15

kular15 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Ogrencı
    Yer:
    Aydın
    15 yaş pek uygun dıyemem ama ztn boyun 1.80 ben 17 yasındaıym 18 e gırcem benımde 1.80 :)

bence kosu bandı ve bısıkletın uygun benım adım olcer aletım vardı kalorıyı fln hesaplıyordu 1 saat yuruyuste 300 myudu ne o cıvar kalorı yakıyodum

boy uzamazı hakkında pek bısı dıyemıcem onu daha tecrubelı abılerımız cvplasın :)

12. kular15

kular15 Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Ogrencı
    Yer:
    Aydın
    Bizim sporda boy uzamasını engelleyen 2 faktör var

1- Düzensiz ve bilinçsiz ağırlıklara girmek ve rekor denemeleri.
    2- Erken yaşta alınan steroit ve anabolizanlarla vucut hormonal dengesini sekteye uğratmak.

FleXor abimiz bole demis :)

13. archivesci

archivesci Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    O kadar profesyonel de değilim. Zaten ideal kilom 75 miş. Diğer yaza kadar veririm yavaş yavaş

14. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş