zayıflama

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve meemetali tarafından 11 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. meemetali

meemetali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba derğerli hocalarım abilerim

ben şu an body yapıorum ve zayıflamaya çalışıyorum.GÜnlük kaç kalori almam lazım yardımcı olursanız sevinirim

boy:167

kilo 62

çok şişan değilim normalim ama bacak bölgemde çok yağ var ayrıca göbektetde biraz yağlanma başladı

2. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    değerli hocalarımızdan daha sağlıklı cvplar gelecektir ama o cvplar gelene kdr ben sana yardımcı olmaya çalışayım eğer ki kilo vermek istiyorsan alman günlük alman gereken kaloriyi kısmıyacaksın ancak yağlı şeylerden uzak duracaksın kilo vermenin tek bir yolu var harcadğın kalori aldığın kaloriden daha fazla olcak bunun için de normal bir insanın alması gereken günlü 2000-2400 arası kalorini alacaksın ztn body yapıyormuşsun günlük de bi 600-800 arası kalori yakımı yapsan yeterli olacağını düşünüyorum Zaten çok şişmanda değilmişsin

3. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    şunuda ekleyeyim bende de biraz göbek bunun için artık kickbox idmanlarına da girmeye karar verdim yaklaşık 1 saat kardio yapıolar eğer salonda böyle bir imkanın varsa sende bir dene derim ben

4. meemetali

meemetali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şu an gittiğim salonda cardio imkanım yok çok iyi bir yer değil.Yaşadığımyerde en yakın yer olduğu için orayı tercih ettim.başka yapmamı önerdiğiniz şeyler var mı

5. fiko444

fiko444 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    ben zamanında kilo vermek için bazı o anki isteğime göre o gün ya 1 saat bisiklete biner yarım saat fln koşardım ya da evde 40 dk fln ip atlardım kahvaltıda hiç acımaz çok sıkı yapardım öğlen biraz daha az akşam çok daha az yerdim akşam 6:30 dan sonra da hiç bişi yemezdim çok dayanamazsam meyve yerdim kola ve benzeri asitli içecekler yerine soda içerdim yaz olduğu için bol karpuz yerdim bu şekilde 3 ayda yaklaşık 18 kilo fln verdim

6. meemetali

meemetali Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tavsiyeler için tşkler

7. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    Neler yapman gerektiği yaşına göre değişebilir bence.

8. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş