Zayıflama kemeri işe yarar mı ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve avengeren tarafından 29 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Body ye başlayalı yaklaşık 1 ay oldu. Boy 1.73 kilo 72. 1 yıl önce 86 kiloydum şimdi 72 ye düştüm yani 14 kilo verdim. Hergün 100 mekik çekiyorum. Karın kaslarım sertleşmeye başladı fakat o kasların üzerinde yağ tabakası gibi birşey var. Şimdi zayıflama kemeri var. Mekik çekmeye devam ettiğim takdirde bu kemer yağların erimesine ve kas yapmaya yardımcı olur mu ?weightlifter

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    bölgesel zayıflama yoktur o yagı gene kılo vererek azaltabılırsın ve yeme ıcmene dıkkat ederek haslama ızgara yapıp yersen yemeklerı yag oranında azalma olur

---------- Post added at 10:58 ---------- Previous post was at 10:34 ----------

ayrıca bu urunu kullanan bırı tanıyorum taksı şöförüydü tum gun oturup taksı kullanıyordu gobegıne baglamıstı dedı bunlarla bırsey olmaz neyse adam bıldıgını yaptı daha sonra fırlatıp atmıs hıcbır sekılde zayıflama olmadı

olan kesesine oldu :p

turkish__hacker bunu beğendi.
  3. VoLhuLk

VoLhuLk Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    elektronik kas uyarıcı sistemler var çok kaliteli, onların işe yaramadığını iddaa edemezsiniz, oda arkadaşım 1 gün body 1 gün dinlenme şeklinde çalışıyor ve dinlenme günlerinde bilgisayar oynarken o zımbırtıyı beline bağlıyor ve resmen o kasların kasılıp gevşediğini görüyoruz, işe yaramıyor değil yani

4. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    hevesle aldım, haftalarca azimle ve sabırla kullandım.
    sonuç:sıfır, kocaman bir SIFIR
    şimdi atabilmek için onu koyduğum yeri hatırlamaya çalışıyorum, aylar oldu yüzünü görmedim...

zaten dikkat edin,
    ilk başlarda 150 civarı olan fiyatlar şimdi 29liraya düşmüş durumda...
    kimse almıyor. çünkü foyası çıktı ortaya....

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    altın çılek gıbı hepsı bır donem ortaya cıkıyor sonra kayboluyorlar bu senın modası altın cılek :D ter atmadan yorulmadan kımse zayıflamayı hayal etmesın sadece hayalde kalır cunku mıllet kossun saatlerce yorulsun dıgerı oturup karnına alet baglayıp zayıflasa dunya nasıl olurdu

6. VoLhuLk

VoLhuLk Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    her sene aynen bir moda çıkıyor haklısın, Türk halkımız sağolsun "mal" ama ter atmadan yorulmadan çok da güzel zayıflanıyor, ön yargıya hayır :)

7. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    valla ter atmadan yorulmadan zayıflayan cok kısı oldu ecvremde aılemde ozelıkle dıyet yaptılar ama oyle gazeteden degıl dırek dıyetısyene gıttıler kısıye ozel dıyet yaptı soncuta kılo verdı ama kas olarak hastanelık oldu bınlerce lıra hastane ve ılac masraflarına gıttı sonucda 2 katı kılo aldı bu yasadıgım bır olay ondan kım varsa cevremde spor yaparak kılo verın dıyorum emek vermek şart

8. canavar

canavar Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Teknik Ressam
    Yer:
    Karşıyaka
    Bu tarz ürünler yatalak hastalar için üretilmiş olup sonrasında piyasaya kilo verdirici ürün diye çıkmıştır.

9. VoLhuLk

VoLhuLk Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    dediğin gibi diyetisyene gidip sonuç alınabiliyor ama sağlık elden gidiyor, orantılı beslenip dengeli proteinli beslenir, düzenli yağ yakıcılar alınca sonuç çok güzel oluyor

Sayfayı Paylaş