zayıflama-gelişim

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Apollo Creed tarafından 21 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Apollo Creed

Apollo Creed Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sitenize yeni üye olmus bulunmaktayım.Öncelıkle tum herkese mrb dıyorum.Sitenizde hos zaman gecırecek, dıer ark lar gbı yaralanacagımı dusunuyorum.
    Kısaca derdımı anlatayım.şöylekı 179 cm ve 91 kıloyum pazu 35 omuz 110 göğüs 103 bel 101cm .2-3 sene kadar kungfu ve boks yaptım.hatta kungfu antrenörlugum(bruce lee stılınde) bıle var.bu yıllar zarfında ıdeal ve ortalama kılom 78 dı en fazla 82 oldugum zamanda bıle cok rahattım .malum bu sene unı ye basladık derken devlet yurdunda bır yıl gecırdık.yedıgımız gereksız ve saçmasapan yıyeceklerden dolayı olsa bı ara 96 kıloya kadar cıktıgım oldu.sımdı derdım bunlarla .daha once body buıldıung de yapmıstım.3-4 ay kadar (aralıklı).Bu spor dalında az cok kendıme gore tecrubem var. Aktıf spor (kungfu) yaptıgı mdonemlerde 2 parmak uzerı 12 sınav cekecek kadar kuvvetlıyken suanda buna yaklasamıyorum bıle.herneyse...suanda 2 hafta oldu yenıden body e basladı zayıflama ve basta pazu olmak uzere kaslanma amaclı,bnm esas derdım karın ve kalca bolumunde.yedıgım seylr hep bu bölgelere yarıyor.sorularımı maddeler halınde yazıyorum
    1)salondakı hoca kardıyoyu bana bıraktı ve bunu agırlık ıdmanından snra ıdman sonrası yapmamı tavsıye ettı.ılk hareketler agırlıklardan olsuyr ve gogus omuz kol olrk yazılmıs.cok fazla set var..şimdi bnm ıstedıgım kalca karın da ıncelme ve pazuda hafıf de omuz da gelısme buna uygun bı program onerırmısınız?
    2)cok kısa bı sure ıcerısınde yag yakımın nasıl olmalıdır nelere öncelık verılmelı (ıdman olark)
    3)pazular ıcın en kısa surede gelısımı saglayacak hareket hangısıdır?
    4)cla kullanımı en ıdeal sekılde nasıl olmalıdır?
    bana ideal bı program yazın sıze duacı olayım.cunku bu halım bn deılım :) tesekkurler sımdıden eyv. ;)

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    bu sorularina tum cevaplar forumda mevcut,lutfen arastir ve oku.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş