zayıflama antremanı

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve fragmen_8 tarafından 24 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. fragmen_8

fragmen_8 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar 1 aydır spora gidiyorum 9kg verdim 30dakika koşu, 30dakika bisiklet 200 mekik çekiyorum bunların dışında ne yapabilirim arada ipte atlıyorum suan 83 kg yum boyum 1.70 yaş 19 veya günde kaç saatlik bir çalışma yetecektir. Teşekkürler

2. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    bunlar gayet iyi bence. Özellikle ip atlayabiliyorsan bunun süresini artırabilirsin. haftada 3 gün 30dk lık bir ip alama seansı 1 ay içinde bayaa fark yapacaktır. Bunun yanında imkanın varsa cardio dan sıkılmamk adına cardio yerine yüzme, squash vb sporları da araya alabilirsin

3. soner

soner Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    benim tavsiyem sana bisikleti bırakman
    koşu bandındaki süreni arttır 45 dk veya 1 saat yap ama koşu bandına rampa ver grade oranını 7-8 olarak ayarla ve sadece yürü 6,5-7 km hızında ter ve yaktığın kalori çok daha fazklı olacak dene ve gör

ayrıca karın bölgeni inceltmek istiyorsan kardiyo yaptığın gün ilk 10 dk koşu bandına çık ve öncelikle kan dolaşımını hızlandır ve in koşu bandında ve direk mekiklere geç mekiklerin bittikten sonra 45 dk - veya 1 saat koşu bandına çık rampalı olarak

unutmayın kasın kaslarınızı 200-300 mekik çekerek çıkartamazsınız unutmayınki onlarda bir kas siz hiç göğüste 200 tekrar yapan birini veya kolda 100 tekrar yapan birini gördünüz mü göremezsiniz çünkü geliştiemek için kısa ve ağır çalışmak gerekir öyleyse neden bizde karın kasarımızı geliştirmek yerine onları yıpratıyoruz her kasın bölgesini yan-alt- üst bölgelere yönelik hareketlerde 15 tekrardan fazla yapmammanızı rica ederim bu 15 tekrarıda yaparken yedireek hissederek yapın hareketi

4. gL0Ry

gL0Ry Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Soner arkadaşım bu soru hep kafamın bir köşesinde kalmıştı çok çekilen mekiğin ne kadar doğru olup olmadığı hakkında aydınlattığın için teşşekür ederim...

Sayfayı Paylaş