zayıfladım ve bel bölgem yağ dolu hala

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve asicocuk tarafından 3 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. asicocuk

asicocuk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar 100 kilo iken 1 yıl içerisinde 75 kiloya kadar düştüm zayıflama sürecimin %90 ı kışın geçti ancak bel bölgem çok kalın ve yağlı 1.80 boy 5 aydır spor yapıyorum kilo kaybımı spor yaparak değil diyet yaparak sağladım ve şimdi çok pişmanım ancak hiç moralimi bozmuyorum kendime 1 yıl verdim baklaları çıkarmak için göbeğimde şimdi suplement kullanmaya karar verdim ve nutrex lipo 6 x aldım bunun yanı sıra kas kaybını önlemek için MT anabolic halo aldım şimdi bu ürünlerin yanına hangi takviyeleri yapmalıyım bana yardımcı olursanız çok sevinirim 1 ay sonra bir sınavım var kendimi iyi hazırlamam lazım.

antrenman: 2 günde bir 7 km koşu ve esneme cardio çalışmadığım günlerde ağırlık çalışıyorum her gün ayrı bir bölgeyi çalıştırıyorum 2 saat

2. zigbog

zigbog Üye

Beğenileri:
    629
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İzmir
    hala yağlanma görünüyorsa, daha diyet-cardio yapman gerek. Diyeti kelimesi yanlış anlaşılmasın. Diyet dediysem günde 1000 kalori alıp birde üzerine 7km koşu değil. Protein ve karbonhidratı dengeleyerek saatli bir biçimde almayı kastediyorum. Herşeyden önce yağ oranını ölçtür derim. Spor geçmişin hakkında tam bilgi sahibi değilim ama Anabolic Halo yerine Whey+L-Glutamine+BCAA yapmalısın bence. Yağ yakıcıyada hemen değil dönemim ortalarına doğru başlarsan daha iyi ve uzun süreli tepki verir vücut ;) Forumdaki üst konularıda okumani öneririm. Şimdiden Kolay gelsinthums:

asicocuk bunu beğendi.
  3. asicocuk

asicocuk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkür ederim arkadaşım ilgilendiğin için ben 10 yaşımdan beri spor yapıyorum ancak 5 yıl spora ara verdim diz dönmesi ve buna bağlı olarak bağ kopması sonucu hayata biraz küstüm denebilirdi taki almanyadan akrabalarım gelip kilomla alay edene kadar o bana ateşleme oldu aşırı zayıfladım şimdi ilçemde kendime ait bir spor salonum var ama gayet küçük sadece fitnese yönelik ama vücut geliştirmeye başlama sebebim sarkmalar vücudumdaki ancak hisediyorumki yağlar erimeye başladı animal cuts ve nitro kullandım geçen ay baya bi faydalı oldu bana bi arkadaşım lipo'yu önerdi bende o kasda yakar diyerek haloyu getirttim ama kullanmadım henüz animal cuts ve nitro kombinasyonu 3 ay kullanmam lazım ama çok pahalı

4. kzmks

kzmks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb hocalarım ben L-CARTIEN kullnamyı dusunuyorum ama zararı varmıdır dıye korkuyorum yada varsa nedır ve yag yakımı tamamladıktan sonra kullanmayı bırakırsam nolurr ? ama bana sade ıste zararsızdır yada zararıldır demeyın acıklarsanız ve bılgı verırsenız cok daha memnun olurum tesekkurlerr spor saglıktır ;)

5. Kspong

Kspong Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    L-carnitinnin kanıtlanmış bi zararı yok fakat yag yakmaya yardımcı olmadıgı yönünde iddalar var illada kullanıcam diyosan korkmanı gerektiricek bi ürün degil kullanmayı bırakırsanda hiç bişey olmaz dogal maddeler bunlar.

6. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    onur yine tecrübelerini aktarmış :) katılıyorum. zaten 100 den 75 düşmüşsün bence fazla inme artık baklava çıkarmak için sadece kardio yeterli olmaz sağlam bi karın antremanı çalışman lazım bunun ile ilgili çok video var forumda.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/bel-bolgesi-icin-calisma-t19877.html?t=19877&highlight=sixpack
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/six-pack-eight-pack-t8295.html?t=8295&highlight=sixpack
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kar-n-t204.html
    linklere göz at bilgi edinirsin

asicocuk ve zigbog bunu beğendi.
  7. asicocuk

asicocuk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkür ederim hocam ben şimdi optimum whey protein aldım müthiş indirim var yanına glutamin alıcam sizin ek bir öneriniz varmı acaba lipo 6 x yağ yakıcıda var

8. asicocuk

asicocuk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    kardeşim ben aldım geçen ay bilmiyorum aldığım ürünmü marka bakımından kalitesizdi ama pek faydasını ben göremedim ama forumda gören arkadaşlar bi bak incele istersen ama vücut yağımı ölçtürmedim yinede peşinen yargılamayalım bem yarın hastanede ölçtürecem bakalım bi etkisi olmuşmu acaba

9. kzmks

kzmks Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet bende duydum bı etkısı yok dıyolarr tskler efendım bılgı ıcın

10. deep_fly

deep_fly Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    dostum büyük bi hata yapıyosun.baklava cıkarmak istiyosan kaç kilo olduğun önemli değil,yağ oranın önemli.karbonhidratı sebze ve meyveden,şekeri kes,yağı minumumda tut.cardio x2 ve yüksek ağırlık az set.bol şans

Sayfayı Paylaş