Zayıflıyorum :(

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kursaddarici tarafından 27 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kursaddarici

kursaddarici Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    geçtiğimiz günlerde yaptıgım hareketler sonucunda yağlarımla birlikte kasımında gittiğini ve baya zayıfladıgımı öğrendim
    ben 15 yaşındayım ve kollarım ince göbek yok yapılı bir insanım boyum 1.77 kilo 62 ve ayrıca vucut tipim MEZOMORFİ
    kas yaparak kilo almak istiyorum 80 kilo yeter diye bakıyorum ve bu bodybuildingte yeniyim
    istediklerim
    kollarım biraz hacim alsın (o ince damar gözüksün)
    karın kası ve göğüs kası
    fit görünmek istiyorum abartılı değil normal bir şekilde
    neler yemeliyim bilmiyorum istediklerime göre yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler
    +vucudumun simdiki fotosunuda atabilirim
    saygılar...

2. DaMountain

DaMountain Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    KARDEŞİM MANAVDAN MEYVE ALMIYORUZ.ÖNCELİKLE SENİN SORUNUN OKUMAMAK , BOLCA OKU ARAŞTIR . SORDUKLARIN SAÇMA SORULAR ÇÜNKÜ SENİN TEK SORUNUN YEMEK YEMEMEK.YEMENE VE DİNLENMENE ÖNEM GÖSTER !.BEN ABARILI GÖRÜNMEK İSTEMİYORUM GİBİ SAÇMA ŞEYLERDE YAZMA ÇÜNKÜ 2 GÜNDE ÖYLE OLUNMUYO.BENİM TABSİYEM SPORU BIRAK ÇÜNKÜ KENDİNİ SAKATLARSIN.OTUR 1 AY BOYUNCA HER GÜN BOL BOL OKU ARAŞTIR ÖĞREN ,FORUMU İRDELE.ZAMANLA ANLARSIN BENİM TAVSİYEM SANA BUNLAR BİRDE SORU SORMADAN ÖNC FORUMDA DAHA ÖNCE SORULMUSMU DİYE BAK

3. mr.perfect

mr.perfect Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    43
    kardeşim bi fotonu atsan daha sağlıklı yorum yapabiliriz :D

iihsan peker ve umut05 bunu beğendi.
  4. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Düzenli beslenip yersen sağlıklı bir şekilde kiloda alırsın kasta yaparsın :) Tabi antrenmanda yaparsan.

Sayfayı Paylaş